Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


23. maija dienas veiksmes akmens- AVANTURĪNS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- AVANTURĪNS

AVANTURĪNS mēdz būt dažādās krāsās. Tāpat arī diena būs daudzkrāsaina, kaut gan pamanīt to nebūs viegli. Mēs esam noskaņoti avantūristiski- kardināli. Vai nu- vai nu... Var būt strīdi un domstarpības. Kaut gan, ja tā pamatīgāk ieskatīties, strīdēsies par vienu un to pašu. Tāpēc meklējiet kopīgo.

Varu pār apstākļiem ir grūti pārņemt savās rokās. Katram cilvēkam var būt vairāki viedokļi par vienu un to pašu tēmu, no kuriem divi- viens otram pilnīgi pretēji. Tādā gadījumā strīdēties labāk kāda gudra cilvēka klātbūtnē, kas jums ir autoritāte un eksperts konkrētajā jautājumā.

Visums piespēlēs viltīgas provokācijas un tas viss, lai notestētu miermīlību, atjautību, humora izjūtu un spēju spēlēt dzīvi. 😉 .
Skatīties uz šodienu ļoti nopietni nav vajadzīgs. Tāpat kā uz sevi šajā dienā. Ļoti iespējams, ka pēc nedēļas jūsu šīsdienas lēmumus nāksies pārskatīt vēlreiz. Tātad visi secinājumi, kas tiks izdarīti šodien, nav ilglaicīgi, necepieties to dēļ. AVANTURĪNS aicina uz vieglumu 7un prieku.

Pieņemt lēmumus, kad gaisā virmo spriedzes enerģija vai bezizejas sajūta nozīmē to pašu, ko sūtīt nākotnē šīs mums nevajadzīgās enerģijas. Toties viegluma, spēles un izvēles sajūta atklās jaunas un patīkamas iespējas 🙂.

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva