Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


20.februāra dienas akmens- DZINTARS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- DZINTARS

Dienas enerģijas visām situācijām piešķir aizsardzību. Situācijas var veidoties nestandarta, bet dvēseles dzintara apvalks vienmēr dos padomu.

Šodien var rasties daudz iekšējo jautājumu sev. Tiem var būt globāla nozīme dzīves kvalitātē, aizņemtībā, savā misijā un nozīmē. Personīgie jautājumi sava dzīves ceļa saprašanai un dvēseles uzdevuma izpildīšanai.

Jautājumi var skart kaut ko ļoti attālinātu, piemēram, atpūtu vasarā, atklājumus vai biznesa paplašināšanu. Iespējams, kādu laiku jūs jau par to domājat, bet šodien bilde kļūs skaidra, Ak, ieklausieties un jautājiet, pamaniet orientierus.

DZINTARS palīdzēs neapjukt izvēlēs, aicinās salīdzināt visu ar savu iekšējo gaismu un Dvēseles kodiem. Personīgā Saule spīd caur dzintaru un tulko gaismu saprotamā valodā. Paskatieties uz sauli caur dzintaru, uzdodiet savu jautājumu un saņemiet atbildi!

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva