Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


17.marta dienas akmens- APATĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- APATĪTS

Tie, kuri līdz šim dzīvojuši emocionālā tonusā, var sajust apātiju. Piekususši no emocijām. Neesam tikuši no tām vaļā pilnībā, taču vieglāk palicis. Pavasaris sola cerību labākiem laikiem, kaut gan dažas enerģijas turpina čukstēt par satraukumu un aizdomām.

Daudzi piedzīvos eiforiju un iedvesmu, lai visu izmainītu uzreiz.

Astroloģiskais gads tuvojas noslēgumam. Iespējams, kāds pamanīs to, kas nogulsnējies, neievietojoties gada ietvaros, taču arī nākošajā gadā tam vairs nebūs vietas. No kā kaut šajās dienās var atvadīties, šķiroties uz visiem laikiem. ak, vēlmes un realitāte!

APATĪTS palīdzēs mierīgi izdarīt secinājumus, izvairīties no vētrainām nožēlām, kaislīgām cerībām un kvēlas vilšanās.

Vēlmi skriet notiekošajam pa priekšu var harmonizēt ar apatītu. Tāpat kā pavasara saaukstēšanos.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva