Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


17.janvāra dienas akmens- AMETRĪNS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- AMETRĪNS

Kādam vakar avanturīns piešķīra vieglumu! Bet šodien vieglums pāries ticībā un cerībā uz pārliecību, ka viss notiek uz labu. Un naudu ari galu galā vajag! Taču lai viss notiktu, kaut kas jāizdomā un vēlams to darīt kompānijā.

Diezgan dzīvi apliecinoši un at atjaunošanās rīcību apliecinoši jaunā savu interešu sapratnē. Attiecību atjaunošanās- tā ir dzīves interešu paplašināšana. Gribam izpaust sevi savā dzīvē, nebaidīties dzīvot un darīt sev tīkamas lietas. Nu kaut kā tā!

AMETRĪNS atbalstīs jūsu dienu ar optimismu, noglāstīs galvu, noslaucīs asaras un aicinās būt jautriem kopā ar draugiem.

Attiecību atjaunošanās var ietilpināt sevī vairāk gara un pārliecības par mērķa vienotību, kā arī vairāk darbīguma un praktiskuma šo mērķu sasniegšanā kopīgajā pasaules uztverē. Ja jūsu attiecības sagājušas šķērsām (darījuma un personīgās), tad uzdāviniet tām AMETRĪNU.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva