Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


15.aprīļa dienas veiksmes akmens- ZILAIS MEŽĢĪŅU AHĀTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- ZILAIS MEŽĢĪŅU AHĀTS

Dienas enerģijas kā mežģīnes var izklāties pa debesjumu, saldēt ar aukstu vēju un apsnigt, pārliecinoši solot pavasari. Jūtu pavasaris ir iespējams, taču pinekļos iepīts. Un saldi solījumi un zvēresti var neskart auksto pavasara sirdi. Turklāt vēl arī paildus tēriņi sanāk.

Taču sirds gaida košu un vētrainu pavasari ar jūtu uzplaukumu. Par to tad arī jāpaziņo mežģīnēs tērptajām debesīm. Attiecībā uz partneri labāk nepīt nekādus nesaprotamus pinekļus, bet visu teikt skaidri un gaiši. sirsnīga saruna caurspīdīgā patiesumā.

Diena testēs patiesības un taisnības atpazīšanu. Šodien var tapt skaidri to cilvēku mērķi un rīcība, kuri jums nav vienaldzīgi. Skriešana uz vietas daudz ko izskaidros jūsu attiecībās.

ZILAIS MEŽĢĪŅU AHĀTS uzdāvinās pacietību uzklausīt solījumus un sajust to patiesumu vai neīstumu.

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva