Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


3.maija dienas veiksmes akmens- DZINTARS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- DZINTARS

Daudzi šodien saņems enerģētisku sūtījumu no savas Dvēseles. Kāds to sadzirdēs, bet kāds cits padomās, ka tikai izlikās. Ja kaut ko dzirdēsiet, redzēsiet vai iedomāsieties par dzintaru, uzmanīgi ieskatieties šajā dienā, atšifrējiet sev domāto sūtījumu, izsekojiet situācijām, sajūtiet šodienā laiku.

Atcerieties savu bērnību un jaunību. Izvelciet no turienes savu dzintara diegu līdz tagadnei. Ja diena rādās sarežģīta, tad atmiņas par laimīgiem bērnības brīžiem var pacelt enerģētiku un izmainīt situāciju uz labāko pusi.

Laika slūžas var atklāt informāciju uz nākotni. ambiciozi jautājumi savai nākotnei var dot atbildes caur DZINTARU.
Piemēram, jautājumi par savu misiju, par dzīves ceļu.

Sildiet savu sirdi un Dvēseli ar DZINTARU. Izplatījuma elektromagnētiskie lauki var šūpot emocionālo fonu un pašsajūtu. Ja ko tādu sajūtat, uzlieciet sev dzintara rotaslietu.

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva