Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


3.februāra dienas akmens- HRIZOPRAZS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- HRIZOPRAZS

Pret šodienu labāk izturēties nenopietni. No jebkuras situācijas glābs humors, paškritika un vērīgums.

Iedomājaties, ka gribat uzrakstīt jautru stāstu par sevi. Tādu, kas viegli lasās un smīdina lasītāju. Lai to izdarītu, jāpavēro sevi no malas, jāpiemīt vieglai ironijai un jāmīl savs personāžs. Un, protams, jāatceras viss, kas pa dienu notiek, kā arī jāsaprot notikumu avoti un jāpiedāvā savam varonim visu izdzīvot vislabākajā veidā.

Galvenie notikumi būs starp vīriešiem un sievietēm. Būs jautri!

Kāds var aizvietot otru darbojošos personu ar radinieku, bērnu vai kolēģi. Sižeti var būt visdažādākie, taču humoram tajos jābūt obligāti. Ja jūsu gadījumā ir tikai asaras un aizvainojumi, tad ar izplatījuma cienīga fantazētāja lēmumu pievienojiet situācijai ironiju. HRIZOPRAZS būs labs palīgs!

Īstenā sūtība vienmēr ir prieka pilna, reizēm arī piparota, pikanta un ar nelielu rūgtumiņu, taču ne bez humora.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva