Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:383, Did:0, useCase: 1


Akmeņi, to krāsa un dziedinošās īpašības 24.05.2021 10:06

Krāsas dziedinošā iedarbība ir saistīta ar konkrēta garuma viļņu svārstības ietekmi uz mūsu orgāniem un psihiskajiem centriem. Visas matērijas formas ir Visuma Apziņas ārējās izpausmes formas. Arī akmeņi, metāli un dārgakmeņi ir noteiktas enerģijas izpausmes forma. Tā kā akmeņu spēks ir atkarīgs no to spējas lauzt un atstarot gaismu, tie var palīdzēt net tikai slimību gadījumos, bet arī lai pastiprinātu vāju čakru.

8.maija dienas veiksmes akmens- RODOHROZĪTS 08.05.2017 11:02

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

6.decembra dienas akmens- PERLAMUTRS 06.12.2016 09:44

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Izdevniecība "Avots" piedāvā grāmatu dabas un mistikas cienītājiem 03.03.2016 16:41

“Mēness, daba, cilvēki” ir izdevums tiem, kurus interesē dzīvības un enerģijas ritmi: proti, kā tie izmantojami savā labā.

Mēness, dāvādams mūsu planētai stabilitāti un nodrošinādams ūdeņu pašregulāciju, mūsu eksistencei ir tik pat svarīgs debesu ķermenis kā Saule. Mēness ir ne vien dabas, bet arī cilvēka ciklu noteicējs. Mēness ietekmē mūsu planētas un tās iemītnieku auglību.

Kristālu un skaņu mistērija jau 17. janvārī. Nepalaid garām! 14.01.2016 17:07

Mūsdienu zinātne apgalvo, ka Saule, Zeme un Galaktikas Centrs šajās janvāra dienās veic pārregulēšanos un sinhronizāciju. Uz Zemes tas notiek caur ūdens kristāliem. Viss ūdens uz dažām dienām iegūst dziednieciskas īpašības, tas magneizējas un ieraksta jaunu attīstības programmu gadam kosmosa un zemes mērogā.

Programmas pārrakstīšana notiek arī fiziskā ķermeņa šūnu līmenī. Pat šķidrais ūdens iegūst dievišķās kristālu ģeometrijas īpašības. Tāpēc ūdens ir galvenais Mistēriju dalībnieks.

Baiba Kranāte un Tatjana Fomičeva aicina: „IZGATAVO SAVU AMULETU!” 02.12.2015 09:06

Svētdien, 13.decembrī 11.00-15.30, aicinām Spēka un Radīšanas telpā! Aicinām visus kristālu un maģiskas dzīvošanas mīļotājus; izveidosim katrs pats savu spēka instrumentu. Tas palīdzēs mums jau sasniegtajā, kā arī atbalstīs un stiprinās turpmākajā Ceļojumā. Tas iedvesmos decembra un svētku laika burvībai, dos papildus enerģiju nākamā gada veiksmei.

SMARAGDS- gudrības, cerību un aukstasinīga miera akmens 20.11.2015 16:43

Jau izsenis smaragds ticis uzskatīts par ārstniecisku, ar īpašu spēku apveltītu akmeni, un arī mūsdienās šis neparastais dārgakmens tiek apbrīnots un piesaista cilvēku uzmanību ar savu satriecošo skaistumu.

Vēl sanskritā smargds tiek pieminēts ar nosaukumu zamorods, persieši to dēvējuši par zumrundu, bet senie slāvi akmeni nosaukuši par smaragds.

Ja trūkst enerģijas, palīdzēs SERDOLIKS 08.10.2015 16:09

Aukstajā gadalaikā, kad nav spēka pamosties un piecelties no siltās gultas, bet aiz loga viss pelēks un drūms, aktuāla būs SERDOLIKA palīdzība.

Dabas brīnums: dzīvie akmeņi, kas aug un vairojas 11.09.2014 14:31

Tālu no pilsētām Rumānijas dienvidos un centrālajā daļā atrodas apbrīnojami skaisti un interesanti akmeņi, kurus vietējie iedzīvotāji dēvē par trovantiem. Ar ko tie ir tik īpaši? Akmeņi ir dzīvi- tie aug, vairojas un pārvietojas...

Kā atšķirt īstos dārgakmeņus no mākslīgajiem (6) 07.10.2010 22:58

Šobrīd, kad tirgus aizvien vairāk piepildās ar sintētisko dārgakmeņu izstrādājumiem, aktualizējas jautājums, kā atšķirt īstu dārgakmeni no lēta pakaļdarinājuma. Tas gan nenozīmē, ka nevajag pirkt juvelierizstrādājumus ar sintētiskajiem dārgakmeņiem. Protams, tos var pirkt; galvenais - nepārmaksāt.