Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


24. maija dienas veiksmes akmens- TIRKĪZS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- TIRKĪZS

DIENAS ENERĢIJAS VAR BŪT LIETIŠĶAS UN OBLIGĀTAS. Pienākumi noteikti atgādinās par sevi. Eh, neko darīt,- jāizpilda visu kā nākas. Un uzmanība jāvelta arī savam īpašumam un naudai. Uzmanīgi ar to!

Darbi jāveic bez atrunām un nīdēšanas. Turklāt var uzrasties tādi darbi, kas jādara bez citu palīdzības, tātad pašam.

TIRKĪZS sola veiksmi un izdevību. Lieliski veiksies tieši atbildīgie darbi. Atbildība jāuzņemas pašam uz sevi. Protams, var jau ņemt kādu palīgā, taču lēmumiem jābūt patstāvīgi izdarītiem.

Vara pār apstākļiem jāparāda caur personīgajiem lēmumiem, gudru vadību, finansu izdevīgumu un balvām. Nevajag darīt to, kas nenes labumu. Tādējādi jūs nostiprināsiet savā dzīves telpā savstarpējas apmaiņas enerģiju.

Kaut gan apbalvojums uzreiz var nebūt naudisks un tikai vēlāk par tādu kļūt. Galu galā TIRKĪZS vienmēr sola autoritāti un balvas 🙂.

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva