Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz likteni. 22. janvāris – Austris

Redakcija
Redakcija

Tava vārda skaidrojums un ietekme uz  likteni. 22. janvāris – Austris
Publicitātes foto

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas mums dots piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Austris. Noskaidrosim šī vārda nozīmi un likteņa skaitli.

Austris

Austris ir apveltīts ar lielu izturību un savdabīgu šarmu. Viņš ir līdzsvarots, atklāts un patiess. Mīl dzīvi un cenšas nepazust tās vētrās. Ir centīgs, darbīgs un uzticams cilvēks, kas vienmēr dzīvē tiecas uz priekšu. Augstu vērtē ģimeni un draugus. Nepatīk meli, krāpšana un izlikšanās. Neskatoties uz to, spēj daudz ko piedot. Daudzās lietās viņu vada azarts un vēlme nepalaist garām kaut ko svarīgu. Austris tic veiksmei, cilvēku labestībai un lielajai mīlestībai. Ir uzticams saviem mērķiem un hobijiem.

Austrim likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.