Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Horoskopi veiksmei 20. oktobrim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc dienu kopā ar ikdienas horoskopu veiksmei portālā kv.lv. Lasi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

Atceries, ka ikdienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem mierīga diena. Ieteicams paveikt ikdienas darbus, kas neprasa svarīgu lēmumus. Zvaigznes iesaka izvairīties arī no kolektīva darba veikšanas, arī kāda cita lēmuyms var kaitēt tieši jums. Nav īstā diena lieliem pirkumiem, bet sevi palutināt ar kādu nieku vai našķi būtu īsti laikā.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem veiksmīga diena profesionālā jomā, bet ar noteikumu, ka mājās valda laba atmosfēra. Ja ģimenē viss kārtībā, šis ir īstais laiks mesties svarīgos darbos, kas var atnest jums arī materiālu gandarījumu. Svarīgu lēmumu pieņemšanā gan jāuzmanās no lamatām- jūsu veiksmīgo posmu kāds var izmantot savā labā un jums kaitēt.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem saspringta diena mīlas frontē. Iespējams liels skandāls vai pat attiecību pairšana ar senu partneri. Ja iespējams, labāk plānojiet dienu atsevišķi- kopā skaistu, jauku dienu jums pavadīt neizdosies. Jāuzmanās arī veselības jautājumos- pastāv risks iegūt kādu traumu. Vakarā noderētu kāda laba grāmata vai kino apmeklējums.

Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem samērā pasīva diena. Lai kā arī negribētos, nav īstais laiks uzsākt ko jaunu ne darba lietās ne attiecībās. Kaut kā vērtīga uzsākšanai jums vienkārši šodien pietrūks spēka un garīgās enerģijas. Pavadiet dienu pēc iespējas vienatnē, labas laiks kāda garīga semināra vai vismaz pozitīvas teātra izrādes apmeklējumam.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Šodien apdomājiet un analizējiet katru savu soli, lai paši sev neradītu kaitējumu. Jūs var viegli ievilkt kādā avantūrā. Pastāv risks neveiksmīgi ieguldīt naudu, izdarīt neizdevīgu pirkumu, pievērsties darbam, kas paņems daudz spēka, taču nedos nekādu rezultātu.
Tāpēc, ja iespējams, dienu labāk pavadīt mājās kopā ar saviem tuviniekiem. Varat iztīrīt māju no nevajadzīgām lietām, kā arī padomāt par savu bērnu un gados vecāku cilvēku veselību- viņiem šobrīd būs vajadzīgs jūsu padoms.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām šodien jums vajadzētu ieklausīties citos cilvēkos. Varbūt tieši it kā parastā sarunā iegūsiet daudz vērtīgas informācijas un kādu atbildi uz sn neatbildētu jautājumu. Un gatavojieties tiem darbiem, kas būs darāmi nākošajā nedēļā. Attiecībās būs nepieciešama lielāka piekāpība, varbūt pat upurēšanās. Ja jūtu sfērā jūtams spriegums, iespējams, labāk labāais lēmums būs nemēģināt saprast lietas būtību.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem šodienas veiksme būs atkarīga no jūsu elastības un spējas pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Jums var tikt piedāvāts kāds ļoti izdevīgs darījums, ja spēsiet daļēji piekāpties neparastajam piedāvājumam. Dienas otrajā pusē, iespējams, sajutīsiet apjukumu un neticību uzsāktajam, tāpēc vakaru labāk veltiet atpūtai


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem ne pārāk laba diena. Ne darbā, ne sadzīvē nekas labs nav gaidāms. Otrajā diena spusē labāk nesēdieties pie stūres, centieties nekur nebraukt un neveikt arī aviopārlidojumus, līdz minimumam samaziniet sadzīves tehnikas lietošanu. Pieskatiet bērnus, labāk lai dienas otrajā pusē viņi ir mājās.
Personīgajās attiecībās labāk piekāpties, nestrīdēties, neizskaidroties.Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem saasināsies emocijas, līdz ar to būs itin viegli iekļūt nepatīkamās situācijās. Tāpat viegli nonākt uzmanības centrā. Iespējamas pārmaiņas personīgajā dzīvē. Šobrīd esat noskaņoti kareivīgi un gatavi izteikt savu viegokli jebkurā jomā, taču ņemiet vērā, ka arī apkārtējie ir noskaņoti līdzīgi. Strīdi var pāraugt nopietnos konfliktos. Lai tā nenotiktu, mēģiniet iejusties otra cilvēka ādā, paskatīties uz situāciju viņa acīm- tā jau būs puse no veiksmes.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Mežāžiem emocionāli piesātināta diena. Situācijām var nepietikt skaidrības, līdz ar to var rasties interešu sadursmes. Iespējams, jums šodien vajadzētu baudīt vientulību, pavadot dienu "savā teritorijā". Tādējādi ierobežosiet piekļuvi pie sevis tiem cilvēkiem, kuri jūs tracina. Gan biznesa, gan personīgajās darīšanās nerīkojieties egoistiski. Labāk kaut ko upurējiet un piekāpieties.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem visumā veiksmīga diena. Rezultātu sāks nest kāds agrāk iesākts darbs, projekts vai ideja. Turpiniet iesākto, attīstie ideju tālāk, bet neko jaunu neizdomājiet. Ir iespēja kļūdīties uzticoties no malas sniegtai informācijai. Jūs var censties nomelnot- neatbildiet un nereaģējiet. Šoreiz klusēšana būs zeltsZivis (Pisces, 20.II–20.III)

Zivīm pretrunīga diena. Iespējamas garastāvokļa maiņas, konflikti ar tuviniekiem un nepacietība attiecībā uz vēlamā iegūšanu. Netērējiet lieki nervus un laiku sīkumiem un nevajadzīgiem satraukumiem; domājiet par svarīgām lietām. Šobrīd ir laiks, kad formējas tālejošie plāni, tāpēc jums jāstiprina un jāpaplašina tas, kas jau veiksmīgi darbojas, taču izvairoties no dramatiskām situācijām ar apkārtējiem. Mēģiniet kontrolēt situāciju.

Kv.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!