Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz likteni. 15. janvāris – Fēlikss, Felicita

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Fēlikss, Felicita. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Fēlikss

Fēlikss ir cilvēks ar dzelzs tvērienu, taču šis tvēriens ir pasīvs, tāpēc viņam grūti sasniegt dzīvē plašus apvāršņus bez apkārtējo atbalsta. Miers, kas mājo Fēliksā, no vienas puses viņam palīdz, atbrīvojot no liekeim stresiem un steigas, taču no otras puses,- bremzē, neļaujot izvirzīties priekšplānā.
Fēliksam patīk komforts, viņš augstu vērtē dvēseliskus cilvēkus un nekad nekonfliktē. Bieži vien ir iegrmis savās domās un nerunīgs. Nekad nepieņem lēmumus steigā, pirms visu nav labi apdomājis.

Fēliksam likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.

Felicita

Felicita ir ļoti sievišķīga būtne, kas ļoti gribētu dzīvē daudz sasniegt, taču viņai tas izdodas ar grūtībām. Tam traucē pārlieku lielā smalkjūtība un takta izjūta. Tomēr citu labā Felicita ir spējīga uz lieliem varoņdarbiem. No viņas strāvo labestība, miers un neizskaidrojams šarms, kuru īpaši spēj novērtēt pretējā dzimuma pārstāvji. Viņa ir lieliska vērotāja, gudra, taisnīga, saprotoša, taču reizē arī vēsa un atturīga.

Felicitai likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieces talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotoša un domīga. Pat, ja esat ciniķe vai skeptiķe, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimusi, lai mācītu pasauli. Mācieties pati un māciet savas gudrības citiem.