Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Astroloģiskā prognoze 14.janvārim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar praktisko ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Aunam šodien veiksmīgi noritēs kolektīvi pasākumi un nozīmīgu jautājumu risināšana. Centieties šodien paveikt visu, kas svarīgs tieši profesionālajā jomā- slēdziet līgumus, izskatiet priekšlikumus, noturiet sapulces. Jūsu veselības stāvokļa un imunitātes stiprināšanai vēlams pievērsties fiziskām aktivitātēm un pavadīt krietnu laika sprīdi svaigā gaisā.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem šodien paredzams daudz darba. Tas gan nav slikti, jo vairos arī jūsu ienākumus. Piedomājiet pie tā, kā paveikt visu, kas svarīgs. Visu jau paveikt vienā dienā tik un tā nav iespējams, tāpēc mazsvarīgākas lietas atstājiet uz vēlāku laiku, sevišķi, ja tās nav peļņu nesošas. Vakarā pievērsieties mājas lietām un ģimenei- arī tur šobrīd nevar iztikt bez jūsu dalības.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem jau no paša rīta gaidāms vesels lērums darāmā. Visiem visu vajadzēs tūlīt un ātri, tāpēc skumt un garlaikoties laika nebūs. Priecājieties- jūs novērtē, ar jums rēķinās, bez jums nevar iztikt. Vai nav jauki būt vajadzīgam? Un vēl, ja tas viss vainagojas ar finansiālu labumu!


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem šodien jābūt izlēmīgiem, savos uzskatos noturīgiem un pat nedaudz uzstājīgiem. Tad arī veiksme jums smaidīs un viss izdosies! Meklējiet nestandarta risisnājumu katrā situācijā, kas šodien gadīsies jūsu ceļā. Pie kam daudz kas no notiekošā būs negaidīts, taču, paldies dievam, lielākoties patīkams. Arī romantiska tikšanās.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lai vēl vairāk un ātrāk pietuvotos savu mērķu sasniegšanai, Lauviņām jābūt ļoti mērķtiecīgām. Strādīgas jūs jau esat tik un tā, vienīgais jātiek galā ar šaubām, kas dažām no jums pavisam nemanāmi pēdējā laikā piezagušās. Ticiet saviem spēkiem un idejām, jūs tiešām visu varat. Pie kam šodien uzsāktie projekti, pat, ja tie saistīti ar risku, sola veiksmīgu iznākumu. Nepalaidiet garām savu iespēju.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām gaidāma jauka diena, sevišķi vīriešu kārtas pārstāvjiem. Taču neielaidiet savā dzīvē agresiju, naidu un pārlieku uzstājību, tad viss būs vislabākajā kārtībā. Šodien būtu labi parūpēties par saviem tuviniekiem, mājas lietām, saimniecības jautājumiem. Pieņemiet ar pateicību visu, kas jums jau ir, neprasot pagaidām neko vairāk. Šis vienkārši nav īstais brīdis lūgt liktenim dāvanas, pie kam dzīve jums tuvākajā laikā gatavo patīkamu pārsteigumu. Bešā jūs nepaliksiet.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Nu ko lai saka- jauka diena. Jūs labi jutīsieties, pieaugs jūsu enerģija, dzīves potenciāls un arī seksuālā pievilcība. Saprotams, ka tas viss atspoguļosies jūsu šīsdienas dzīves ritumā kā vienu vienīgu izdošanos virkne. Izmantojiet šo dienu, lai paveiktu patiešām svarīgas lietas: sazinieties vai satiecieties ar vajadzīgiem cilvēkliem, palūdziet palīdzību un atbalstu, ja jums tāda nepieciešama, bet vakarā vienkārši pavadiet jauki laiku ar jums simpātisku personu.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Zvaigznes jums būs labvēlīgas un lutinās visādos veidos. Jūs gūsiet labus rezultātus, atbalstu un atzinību gan savā profesionālajā darbībā, gan personīgajā dzīvē. Iespējams, ka tiks piedāvāts arī pakāpties pa karjeras kāpnēm. Piekrist vai nē- tas lai paliek jūsu ziņā, jo, lai ko jūs izdomātu, veiksmīgi būs abi virzieni.
Kas attiecas uz mīlas fronti, noteikti šim vakaram jums nepieciešama romantika.Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem šodien vēlams pievērsties vajadzīgās informācijas un domubiedru meklēšanai. Dienas otrā pusē jūs gaida dažādi negaidīti notikumi, kas jūs gan pārsteigs, gan iepriecinās. Tikai nemeklējiet utis tur, kur to nav. Zvaigznes jums iesaka šodien būt pacietīgākiem, necelt gaisa pilis, bet reāli skatīties uz dzīvi. Veiksme jūs nav aizmirsusi. Atcerieties: kas lēni nāk, tas labi nāk.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

O, kāda juka dieniņa gaidāma Mežāžiem, it sevišķi vīriešu kārtas pārstāvjiem. Jūsu tuvumā grozās Amors ar savām bultām un pret vakara pusi noteikti kādu no tām izšaus jūsu virzienā. Ja vien vēlēsieties, šī nakts būs karsta.
Jautri ies arī sievietēm- Mežāzītēm. Jūs aplidos, dievinās, izteiks komplimentus un dažas pat uz rokām nēsās. Nu esat jau jūs mīļas un apburošas.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem laba diena dažādu svarīgu uzdevumu un jautājumu risināšanai. Galvenais- izvērtējiet savus spēkus, jo pārtērēt tos jau nekad nav grūti, sevišķi ņemot vērā jūsu neatlaidību un uzcītību. Nemēģiniet vienā dienā gāzt kalnus, jo autoritāti un atzinību var iegūt arī saprātīgāk izturoties pret savu veselību. Pie kam, ja nestrebsiet karstu, iegūsiet arī finansiālu labumu.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Zivīm laba diena, lai vērstos pie valstiskām organizācijām, risinātu jurudiskus jautājumus vai paprasītu priekšniecībai algas pielikumu. Lai pārvarētu visus šķēršļus un grūtības, jums jābūt uzstājīgiem un aktīvi jācīnās par savām vērtībām. Nekādā gadījumā neatkāpieties no iecerētā un nepiekrītiet kompromisam.
Vakarpusē atrodiet laiku pastaigai svaigā gaisā, jums tā šobrīd nāks par labu!

Lai visiem veiksmīga diena!