Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 9. marts – Ēvalds

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Ēvalds. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Ēvalds

Ēvalds ir garā stipra, spoža un pamanāma personība, kura dabsikajai harizmai grūti pretoties. Viņš prot aizstāvēt savu viedokli, ir atvērts un ļoti cilvēcīgs. Arī iecietīgs, iejūtīgs, labsirdīgs un izpalīdzīgs. Nebaidā s no grūtībām un dzīves pārbaudījumiem. Uz savu mērķi iet bez šaubīšanās un neatlaidīgi. Ir apveltīts ar daudziem mākslinieciskajiem talantiem un radošo dzirksti. Parasti Ēvaldam dzīvē veicas un viņš sasniedz daudz vairāk, nekā daudzi citi cilvēki.

Ēvaldam likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.