Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 3. marts – Tālis, Tālavs, Marts

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Tālis, Tālavs, Marts. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Tālis

Tālis ir gudrs, dzīvespriecīgs, jautrs un ar veselīgu humoru apveltīts cilvēks. Izteikts līderis un radoša personība. Viņš ir patstāvīgs, izlēmīgs un necieš, ja to komandē. Dzīvē tiecas pēc pilnības un komforta. Ne pārāk uzticas cilvēkiem, sevišķi tiem, kurus slikti pazīst. Attiecībās romantisks, taču, ja nav pārliecināts par otra cilvēka labajiem nodomiem, kā aizsargmehānismu izmanto sarkasmu. Ļoti mērķtiecīgs un parasti dzīvē sasniedz to, ko iecerējis.

Tālim likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam- attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Tālavs

Tālavs ir spēcīga personība un praktiskas dabas cilvēks, kam patīk stabilas vērtības, noteikta kārtība un likumi. Savā ziņā viņš ir cīnītājs, jo tic ideāliem un labajam cilvēkos. Viņam padodas saliedēt cilvēkus, iedvesmot tos un pārliecināt. Tālavs ir koleģiāls, saprotošs un pretimnākošs, taču prasīgs. Viņa leksikā nav vārda "nevaru". Tāvs uzskata, ka visu var izdarīt, ja vien ir vēlēšanās.

Tālavam likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Marts

Marts ir pašaizliedzīgs, mērķtiecīgs, draudzīgs un izpalīdzīgs cilvēks, kuram ļoti svarīga labklājība un dvēseles miers. Viņam netīk ne strīdi, ne konflikti, ne arī kādi citi sarežģījumi. Tāpat viņš necieš melus un izlikšanos. Patīk gudri cilvēki, piedzīvojumi un pārmaiņas, kas dzīvi padara interesantāku. Viņš labprāt daudz ko gatavs izmēģināt pats uz savas ādas, lai pēc tam izdarītu secinājumus, veiktu izmaiņas un radītu kaut ko vērtīgu un cilvēcei derīgu.

Martam likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.