Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:259, Did:0, useCase: 3


Tūrisma nozares profesionāļi satiekas golfa laukumā

Redakcija
Redakcija

Aviokompānija "Turkish Airlines" jau trešo gadu pēc kārtas Ozo Golfa klubā, "Latvian Play Champion Ship" turnīra ietvaros pulcē tūrisma nozares profesionāļus, lai kopīgi vērotu labāko Latvijas golfa spēlētāju sniegumu finālā.

"Turkish Airlines" jau vairākus gadus atbalsta vienu no nozīmīgākajiem turnīriem Latvijas golfa vidē - "Arclinea Latvian Match Play Champion Ship". Šogad tas notika 27. - 28. jūlijā, pulcējot labākos golferus no visas Latvijas.

""Turkish Airlines" atbalsta golfu visā pasaulē. Tādēļ esam gandarīti arīdzen par veiksmīgo sadarbību ar Ozo Golfa klubu, kopīgi sekmējot golfa tūrisma attīstību šeit Latvijā un arī Turcijā. Vienlaikus esam pateicīgi par iespēju ar spēles niansēm tuvāk iepazīstināt un vienkopus pulcēt mūsu kolēģus - Latvijas tūrisma nozares profesionāļus, kas ļaus nākotnē golfa cienītājiem piedāvāt aizvien saistošākus maršrutus un galamērķus gan šeit Latvijā, gan citviet pasaulē." - tā "Turkish Airlines" direktore Latvijā Aisegula Ozdemira.

Sadarbības ietvaros "Turkish Airlines" šogad papildus rīko arī savu golfa seriālu, nosakot tās sešas sacensības 2013. gada sezonā, kurās spēlētājiem ir iespēja iegūt izcilu balvu – apmaksātu lidojumu divām personām uz golfa turnīriem Dubaijā vai Antālijā. Laimīgais uzvarētājs tiek noteikts izlozes kārtībā ik reizi pēc minētajām sacensībām.

Pēc "Arclinea Latvian Match Play Champion Ship” izlozēja “Turkish Airlines” lidojumu uz Dubaiju un to ieguva Kārlis Broders, kas arī turnīrā bija veiksmīgs un izcīnīja godalgoto 3. Vietu.

Šajā sezonā vēl tiks izlozēti 2 “Turkish Airlines” piedāvātie lidojumi:

1) 1. septembrī lidojums uz Mouton Cadet Open Dubaijā;

2) 12. oktobrī uz Ozo&Turkish Airlines Team Cup Antālijā.

"Turkish Airlines" ir galvenais atbalstītājs pasaulē lielākajam golfa turnīram “Turkish Airlines World Golf Finals”, kas šogad notiks Antalijā, The Montgomerie Maxx Royal no 7. līdz 10. novembrim.

Papildus informācija
Turkish Airlines ir viena no lielākajām aviokompānijām Eiropā. Latvijā Turkish Airlines ir kopš 2006. gada. Aviosabiedrība veic tiešos lidojumus no Stambulas uz vairāk kā 230 galamērķiem visā pasaulē, nodrošinot īpaši plašu lidojumu tīklu tuvajos austrumos un Āzijā. Turkish Airlines flotē ir 220 aviolaineri, tā ik gadu tiek atjaunota un papildināta ar jauniem aviolaineriem. Turcijas aviolīnijas veic iekšējos reisus uz visām lielākajām valsts pilsētām.
Turkish Airlines ir 1997.gadā dibinātās aviokompāniju biedrības Star Aliance biedrs. Star Aliance dienā visā pasaulē veic 21 900 reisus uz 1329 galamērķiem 194 valstīs.