Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:259, Did:0, useCase: 3


Baismīgākās vietas pasaulē, kas pieejamas ceļotājiem

Tiem ceļotājiem, kas uzskata, ka jau bijuši visur, redzējuši visu un nekas vairs viņus nespēj pārsteigt, piedāvājam neparastākus objektus un apskates vietas Zemes visdažādākajās malās.

Bermudu trijstūris

Daudziem nostāstiem un noslēpumiem apvītais Bermudu trijstūris- katram, kuram nav bail pēkšņi pazust vai nonākt pavisam citā pasaulē. Tas ir trijstūra veida apgabals starp Maiami, Bermudām un Puertoriko. Šajā vietā bez vēsts pazudušas neskaitāmas lidmašīnas un kuģi, par ko atrodami daudz un dažādi nostāsti. Daži domā, ka tieši zem Bermudu trijstūra atrodas sen pazudusī Atlantīda. Varbūt vēlaties izbraukt šo neparasto vietu un nokļūt kaut kur, nezin kur...

Aizmirstā pilsēta

Edinburga - pilsēta, kas atrodas zem Edinburgas dienvidu tilta. Šajā vietā var redzēt dīvainas lietas un dzirdēt biedējošas skaņas. Pazemes pilsētu atklāja 1788. gadā. Uzskata, ka pilsētā dzīvojuši un miruši tūkstošiem cilvēku un daļai no tiem nemaz nav bijusi iespēja ieraudzīt dienasgaismu. Uz šodienu ir atraktas jau 20 senās istabas un tirgotāju kvartāli. Viss izskatās tā, kā tas bijis 18. gs. Pilsēta tiek piedāvāta tūristu apskatei, un, ja ekskursijas laikā redzat vai dzirdat kaut ko dīvainu, tad ziniet, ka tie nav ne skaņas, ne gaismas efekti. Gidi apgalvo, ka viss tiešām notiek īstenībā. Dažiem tūristiem pat ir izdevies uzņemt neizskaidrojamu lietu fotogrāfijas.

Lizijas Bordenas viesnīca (ASV)

Tie, kam ir drosme palikt istabā, kurā kādreiz tika nogalināti Ebija un Endrjū Bordeni un, kā visi tur gulējušie saka, kurā pa nakti notiek neizskaidrojamas lietas- dīvaini trokšņi, dīvainas sajūtas, var doties uz Lizijas Bordenas viesnīcu. Viesnīca kļuva ievērojama pēc tam, kad tajā tika noslepkavoti vīrs un sieva Bordeni. Nabaga laulāto pāri noslepkavoja viņu pašu meita Lizija. Starp citu, meitene tika attaisnota un tiesa tā īsti nemaz nenotika.

Londona

Lai gan liekas, ka tā ir jauka, skaista tējas pilsēta, tomēr šeit ir daudz spokainu vietu un ieliņu, kurās var redzēt klīstam pa kādam rēgam. Ir pat speciāli ierīkots maršruts, kas ļauj tūristiem apskatīt pašas interesantākās spoku apsēstās vietas, kā arī sekot briesmīgā maniaka Džeka Uzšķērdēja pēdās. Pati ekskursijas pērle ir Vestminsteres abatija, kurā klejojot kāds mūka gars un Londonas tornī maldoties bezgalvainās Annas Bolenas spoks, kas bija Henrija III sieva.

Rouzvela

Ufologu vidū Rouzvela tiek dēvēta par ufoloģijas galvaspilsētu. Tā ir viena no slavenākajām pilsētām pasaulē kāda 1947. gada notikuma dēļ, kad pilsētas apkaimē it kā nogāzies lidojošais šķīvītis ar 4 citplanētiešiem. Drīz vien noslēpumaino vietu ielenkuši militāristi un valdības pārstāvji, izveidojot tur slēgto zonu. Uzreiz avīzēs un laikrakstos parādījušies raksti par notriektu lidojošo šķīvīti un pirmajā brīdī to pat apstiprinājuši valdības pārstāvji. Tomēr pēc pāris dienām tie savas liecības atsaukuši, sakot, ka nokritušais objekts bijis tikai gaisa balons. Kā tad bija patiesībā? Varat doties uz Rouzvelu, ja jūs vilina šis noslēpums, apmeklēt Starptautisko NLO muzeju un izpētes centru. Varat pats savām acīm visu apskatīt un, iespējams, tieši jūs atklāsiet ko jaunu.

Salema

Pilsēta atrodas ASV, Masačūsetsas štatā. Tā ir bēdīgi slavena ar 1692. gada notikumiem, kad tiesnesis Džonotans Korvins notiesāja uz nāvi 19 sievietes, apsūdzot tās par raganām. Tagad šeit katru gadu viena mēneša garumā notiek Haunted Happenings festivāls, kura laikā dalībnieki piedalās masku ballēs, spoku gājienos un tirdziņos. Tūrisma aģentūras šajā laikā piedāvā dažādus maršrutus ar piedzīvojumiem, apskatot gan ASV vecākos kapus, gan tiesneša māju, gan arī notiesāto raganu mājas.

Savanna

Šajā pilsētā plūdušas ASV revolūcijas un Pilsoņu kara upuru asinis. Varat, protams, apskatīt visas skaistās pilsētas vietas pats, tomēr interesantāk būs doties nakts pastaigā kopā ar gidu, kas jums izstāstīs visus šausminošos notikumus, kas šeit bijuši. Tāpat dzirdēsiet nostāstus par visām spokainajām, noslēpumainajām ēkām un gariem, kas klīst pa pilsētas ielām. Varat arī palikt pa nakti spoku viesnīcā Marshall House, kas bijusi pilsoņu kara kareivju hospitālis un slimnīca dzeltenā drudža upuriem.

Stenlija Hotelis

Tas ir kluss kūrorts Kolorādo kalnos, tomēr, ja vēlies piedzīvot nervus kutinošus notikumus, apmeties 4. stāvā, kas tiek uzskatīts par nolādētu ( stāsta, ka šajā stāvā mitinājušies vergi, kuri šo vietu ir nolādējuši) un, ja neesi no bailīgakiem, tad nakšņo tieši 418. numurā. Šeit spokojas pirmā īpašnieka sieva Flora Stenlija. Viņa mēdz staigāt apkārt un reizēm pat spēlēt klavieres. Daži aiz 418. numuriņa durvīm ir dzirdējuši maza bērna raudas.

Transilvānija

Ja jūs interesē fakti par vampīriem un vēlaties uzzināt, vai tādi patiešām eksistē, dodieties uz grāfa Drakulas pili, kas atrodas Rumānijas dienvidu provincē Transilvānijā. Varat aizbraukt arī uz Brena pili, kur dzīvojis Rumānijas princis, kas ir grāfa Drakulas prototips.