Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:256, Did:0, useCase: 3


Kāpēc es izvēlos lidot ar Turkish Airlines

Redakcija
Redakcija

Esmu lidojusi ar dažādām aviokompānijām, taču vislabprātāk to daru ar Turkish Airlines. Kāpēc? Tāpēc, ka nekur citur neesmu saskārusies ne ar tādu servisu, ne attieksmi. Par savu servisu Turkish Airlines ir saņēmusi daudzus apbalvojumus un nominācijas no Skytrax.

Skytrax ir konsultinga kompānija, kas specializējas profesionāla audita veikšanā avionozarē, kā arī testē tirgū piedāvātos produktus un pakalpojumus, pēc tam iesniedzot aviokompānijām un lidostām unikālus nozares ekspertīzes datus. Apbalvojumus no Skytrax var saņemt tikai kompānijas ar augstākās kvalitātes servisu.

Turcijas aviolīnijas tiešām pievērš lielu vērību piedāvātajam servisam, uzsvaru liekot tieši uz pasažieru komfortu un ēdināšanu lidojuma laikā. Ēdiens vienmēr ir garšīgs un svaigs. Pie kam kompānija cenšas aptvert visas pasažieru gastronomiskās gaumes, neaizmirstot arī par bērnu, diabētisko un veģetāriešu virtuvēm. Tajā pat laikā ēdienkartē ir arī turku nacionālās virtuves ēdieni- kebabi, plovi, dolmas u.c. Pat ekonomiskās klases pasažieriem tiek nodrošināta 2 veidu karstā ēdiena izvēle lidojuma laikā.
Bet, ja ne vēlāk kā 24 stundas pirms lidojuma, veicot rezervāciju, izvēlēsieties pakalpojumu "Special meal reguests", varēsiet izvēlēties ēdienu pēc savas gaumes. Šo pakalpojumu Turkish Airlines visiem starptautisko lidojumu pasažieriem piedāvā bez maksas.

Turkish Airlines virtuve ir ieguvusi plašu atzinību ne tikai pateicoties lielajai ēdienu izvēlei un izcilajai garšai, bet arī zemajam tauku saturam ēdienos un dāsnajām porcijām.
Lidojot ar Turkish Airlines jūs nekad nebūsiet badā- ēdināšana tiek nodrošināta gan tālajos, gan arī tuvākos pārlidojumos. Pat nepilnas stundas garā lidojumā jūs tiksiet garšīgi pabaroti, kā arī saņemsiet atspidzinošus dzērienus pēc jūsu pašu izvēles. Sarakstā ietilpst gan bezalkoholiskie dzērieni (dažādas sulas, gāzēts un negāzēts minerālūdens, limonādes, turku nacionālais dzēriens airans, tēja, kafija u.c), gan arī alkoholiskie dzērieni. Un tas viss bez papildus maksas.

Ēdināšanu Turkish Airlines lidmašīnās nodrošina kompānija "Turkish Do&Co" un lielākā daļa ēdienu tiek gatavoti turpat uz vietas no Turcijā audzētiem dārzeņiem, augļiem un gaļas, kas ir ļoti labas kvalitātes. Kas attiecas uz garajiem pārlidojumiem, tad lidmašīnas ir aprīkotas ar speciāliem ledusskapjiem, kuros uztur 4 grādu temperatūru, pateicoties kurai visi produkti vienmēr ir svaigi.
"Turkish Do&Co" strādā speciālisti, kas regulāri seko līdzi tam, lai ēdiens būtu ne tikai svaigs un garšīgs, bet arī veselīgs. Ēdienu gatavošanā nekad netiek izmantoti saldēti produkti; tikai un vienīgi svaigi,- lai ēdiens nezaudētu savas vērtīgās īpašības un garšas kvalitāti.Tālajos pārlidojumos līdzi lidmašīnas apkalpei dodas viens vai pat divi pavāri, kas biznesa klases pasažieriem gatavo ēdienu turpat uz borta. Līdzīgu praksi Turkish Airlines plāno ieviest arī tuvākos pārlidojumos.

Ceļotājam, protams, ir svarīgi arī nododamās bagāžas atļautie kilogrami, jo, ja braucot uz vienu galu, čemodāns vēl daudz maz iekļaujas atļautajās normās, tad atpakaļceļā bieži vien jāsāk domāt, ko mest laukā. Arī šajā jautājumā Turkish Airlines ir vienu soli priekšā daudzām citām aviokompānijām, jo lidojumiem no Rīgas ir atļauta 30 kg smaga nododamā bagāža un 8 kg rokas bagāža (ekonomiskajā klasē), bet, ja lidosiet biznesa klasē, tad nododamā bagāža drīkstēs būt 40 kg un kabīnē varēsiet ņemt divas rokas bagāžas vienības, katru 8 kg smagu. Patīkami, vai ne?

Biznesa klasei ir arī citas priekšrocības, kā, piemēram, atsevišķi reģistrācijas stendi, speciālas bagāžas atzīmes, atsevišķa bagāžas iekraušana, ērti sēdekļi, kas tālajos lidojumos transformējas gultās.
Pati gan pagaidām neesmu lidojusi biznesa klasē (plānoju tuvākajā laikā to izmēģināt), bet varu teikt ļoti atzinīgus vārdus par komforta klasi: bez fantastiskās ēdināšanas, par kuru jau iepriekš minēju, ir vēl arī citi plusi un, respektīvi, sēdekļu platums- 49 cm, attālums starp krēsliem- 116 cm, sēdekļa atzveltnes leņķis- 111 grādi un katrā sēdvietā iebūvēts individuāls displejs ar 10,6 collu ekrānu.

Tuvāko pāris gadu laikā aviokompānija plāno nodrošināt arī bezmaksas bezvadu internetu visās savās lidmašīnās; jau tagad tas pieejams lielajos Boeing 777.

Taču arī šobrīd lidojuma laikā nav jāskumst. Jūs varat klausīties mūziku (austiņas katram pasažierim tiek izsniegtas bez maksas), izvēloties sev iepatikušos raidstaciju no vairākām piedāvātajām, vai arī skatīties apkalpes piedāvāto filmu (arī tā ir bez maksas).

Ja dodaties uz kādu tālāku pasaules vietu un Stambulā jums jāgaida vairāk par 6 stundām līdz nākamajam reisam, Turkish Airlines piedāvā šo laiku aizpildīt ar apskates ekskursiju pa Stambulu. Savukārt, tiem pasažieriem, kuriem nākamais reiss jāgaida vairāk nekā 10 stundas (ekonomiskās klases pasažieriem), Turkish Airlines nodrošina naktsmītni Stambulā četru vai piecu zvaigžņu viesnīcā, kā arī transfēru no un uz lidostu, neprasot nekādas papildus maksas.

Pie kam, lidojot ar Turkish Airlines, jūs varat piedalīties klientu lojalitātes programmā Miles & Smiles. Kā šīs programmas biedrs jūs varat izmantot visas priekšrocības, ko tā piedāvā. Bonusi summējas, uzkrājot nolidotās jūdzes gan lidojot ar Turkish Airlines reisiem, gan arī ar citiem Star Alliance aviokompāniju lidojumiem.

Tad nu tiekamies Turkish Airlines lidojumos! Un lai jums vienmēr labs ceļavējš un lidojumam labvēlīgs laiks!

Uzziņai:

Turkish Airlines ir Eiropas visstraujāk augošā aviokompānija, kas piedāvā lidojumus uz vairāk nekā 180 galamērķiem visā pasaulē. Aviokompānijai ir jaunākā gaisa kuģu flote Eiropā, kura sastāv no vairāk kā 230 Airbus un Boeing gaisa kuģiem, kuru vidējais vecums ir 6,5 gadi. Kopš 2006.gada Turkish Airlines ir starptautiskās aviokompānijas biedrības Star Aliance biedrs.

Turkish Airlines adrese: Rīgā, Merķeļa ielā 21

Raksta autore Iveta Apškrūma