Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:10, Did:0, useCase: 3


"Naturlandia" – neparasts tematiskais izklaides parks Andorā

”Naturlandia” nav klasisks atrakciju parks, un tomēr, tajā jūs atradīsiet pasaulē garāko trasi braukšanai ar kamanām pa sliežu ceļu. Izbraucot ar ērtām un vieglām divvietīgām kamanām 5,3 km garo trasi, Jums būs iespēja izpētīt kalnu mežu, ja tā drīkst izteikties, no iekšpuses.

”Naturlandia” nav arī slēpošanas kūrorts, lai gan parkā iespējams izslēpoties pa 15 kilometriem trašu 2050 m augstumā.
”Naturlandia” nav arī golfa laukumu kopums, tomēr tieši parkā jūs varēsiet izkopt savu sitienu tehniku brīnišķīgi iekoptos un iekārtotos laukumiņos. ”Naturlandia” ir ekoparks, kurā visi ģimenes locekļi var gūt prieku no saskarsmes ar dabu, izbaudīt jaunas izjūtas gan dienas laikā, gan naktī.

Savukārt noslēgt dienas ritumu parkā vislabāk, iespējams, būs ieturot vakariņas vienā no trim parka restorāniem: restorānā „Siera māksla”, kurā ēdienu pagatavošanā tiek izmantoti visdažādāko šķirņu sieri, vai restorānā „Tobotronc Base Camp”, no kura terases paveras panorāmas skats uz ieleju, vai restorānā „Refuge Camp Neu”, kurš atrodas gleznainā dabas stūrītī.

Pievērsiet uzmanību vakara atpūtas piedāvājumam šīs ziemas sezonas laikā: braucieni ar sniega motocikliem un vakariņas zem zvaigžņotas debess (vienmēr pa 2 cilvēkiem uz sniega motocikla); vakara pastaiga ar sniega kurpēm un vakariņas restorānā „Siera māksla”; vizināšanās naktī suņu aizjūgā un vakariņas restorānā „Siera māksla”.

Vairāk informācijas: www.teztour.lv