Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:378, Did:0, useCase: 0


Kā salīdzināšanas portāls var būt noderīgs Tev?

Redakcija
Redakcija

Mūsdienās gandrīz visas nozares ir pārpildītas ar piedāvājumiem, un itin bieži saprast, kurš tad ir izdevīgākais, nemaz nav viegli. Kam uzticēties – reklāmai, draugu ieteikumiem, atsauksmēm internetā? Veikt zinošu un izdevīgu izvēli Tev palīdzēs salīdzināšanas portāls – objektīva platforma, kas apkopo svarīgāko informāciju par precēm un pakalpojumiem. Lasi tālāk un uzzini vairāk!

Salīdzināšanas portāls modernam cilvēkam

Mūsdienās pieprasīti ir ne tikai materiāli labumi, bet arī pakalpojumi un preces, ko nevar pataustīt un noteikt kvalitāti pēc vizuāla izskata. Finanšu pakalpojumi, apdrošināšana, viesnīcas, auto noma un daudz kas cits var tikt izvērtēts tikai pēc informācijas no pakalpojuma sniedzēja un atsauksmēm. Salīdzināšanas portāls Comparo.me fokusējas tieši uz šāda veida pakalpojumiem. Mājaslapā var tikt salīdzināti:

● ātrie kredīti;
● patēriņa kredīti;
● mājokļa kredīts;
● auto kredīts;
● kredītkarte;
● kredītlīnija;
● kredīts uzņēmumiem;
● kredītu apvienošana;
● kredīts parādniekiem.

Lietotājiem ir pieejama arī apdrošināšanas produktu salīdzināšana, piemēram:
● OCTA apdrošināšana;
● KASKO apdrošināšana;
● ceļojumu apdrošināšana.

Comparo.me būs noderīgs arī ceļotājiem, kuri vēlas atrast labākos piedāvājumus par zemāku cenu. Tūrisma pakalpojumu salīdzināšana ietver:

● viesnīcas;
● auto noma;
● aviobiļetes.

Katrai produktu un pakalpojumu kategorijai ir atvēlēta atsevišķa mājaslapas sadaļa. Tajā atradīsi visu informāciju, kas nepieciešama, lai veiktu gudru izvēli:

● detalizētu pakalpojuma aprakstu. Kas tas ir, kādiem nolūkiem domāts, kur to meklēt, un kam pievērst uzmanību – visa informācija ir atrodama vienuviet;
● atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem;
● lietotāju pieredzes stāstus.

Comparo.me portāls nesniedz pakalpojumus, taču piedāvā salīdzināt pieejamos variantus un izvēlēties Tev labāko pakalpojuma sniedzēju. Produktu salīdzināšana aizņem tikai dažas minūtes – lasi tālāk un uzzini, kā tas notiek!

Izvēle 5 minūtēs

Salīdzināšanas portāls strādā pēc vienkārša principa – lietotājs izvēlas viņam vajadzīgo sadaļu un, izmantojot atlases filtrus un salīdzināšanas tabulas, izpēta dažādus piedāvājumus. Piemēram, kā rīkoties, ja Tev ir nepieciešams kredīts parādniekiem? Ar Comparo.me aizdevuma meklējumi aizņem pavisam maz laika. Lūk, viss, kas Tev jāizdara, lai atrastu piemēroto aizdevēju:

● ienāc Comparo.me un izvēlies sadaļu “Kredīts parādniekiem”;
● iepazīsties ar pakalpojuma aprakstu un uzzini, kādi kreditori Latvijā piedāvā šādu aizdevumu;
● apskati salīdzināšanas tabulas ar informāciju par kredītlimitu, procentu likmi un citiem svarīgiem nosacījumiem;
● pārej aizdevēju mājaslapās, lai iepazītos ar kredītlīgumiem un pieņemtu galīgu lēmumu.

Visu Comparo.me esošo pakalpojumu salīdzināšana strādā pēc tāda paša principa. Pateicoties salīdzināšanas portāliem, Tev vairs nav patstāvīgi jāmeklē informācija interneta dziļumos – viss svarīgākais par finansēm, apdrošināšanu un ceļojumiem ir atrodams vienuviet.

Vai Tev ir nepieciešami papildu argumenti par labu Comparo.me mājaslapai? Lūk, vismaz trīs iemesli, kāpēc vērts ielūkoties šajā salīdzināšanas portālā:

1. Comparo.me lietošana ir pilnīgi bez maksas. Visas portālā pieejamās funkcijas ir pieejamas bez abonentmaksas, komisijas izmantošanas un citām apslēptām izmaksām;
2. Comparo.me vienlīdz labi strādā gan uz datora, gan viedtālrunī. Platformai ir mūsdienīga mobilā versija, kas nodrošina pilnvērtīgu lietošanas pieredzi;
3. Comparo.me piedāvā pierakstīties jaunumu saņemšanai. Ja Tevi interesē konkrēts produkts, bet gribi pagaidīt akcijas, ar Comparo.me pirmais uzzināsi par izdevīgiem piedāvājumiem un jauniem pakalpojuma sniedzējiem.

Produktu salīdzināšana aiztaupa laiku un pūles, un salīdzināšanas portāls ir pieejams bez maksas – kāpēc gan neizmēģināt mūsdienu tehnoloģiju priekšrocības un neuzzināt, kur meklējams labākais aizdevums, apdrošināšanas polise vai auto nomas piedāvājums? Ienāc Comparo.me un izvēlies gudri!