Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:378, Did:0, useCase: 3


Iemesli, kādēļ vasaras riepas iegādāties MMKserviss.lv

Redakcija
Redakcija

Tuvojoties siltajam laikam, daudzi transportlīdzekļu īpašnieki vēlas nopirkt labas vasaras riepas. Lai arī tirdzniecības vietu netrūkst, ieguldot līdzekļus braukšanas komfortā un drošībā, vēlamies atrast labāko piedāvājumu, kuram var uzticēties. Jau vairākus gadus MMK Riepu Serviss nodrošina iespēju iegādāties labāko ražotāju vissezonas, ziemas un vasaras riepas un auto diskus par lieliskām cenām. Par to, kādēļ arī Jums būtu vērts ielūkoties MMKserviss.lv piedāvājumā, lasiet raksta turpinājumā.

Uzņēmums ar strauju izaugsmi

Uzsākot darbību, MMK Riepu Serviss kolektīvā bija vien trīs darbinieki, un šo gadu laikā uzņēmuma komanda ir izaugusi līdz 40 darbiniekiem. Tāpat Rīgā ir atvērti divi riepu centri, kuros apmeklētāju skaits arvien pieaug. Klienti novērtē to, ka šeit strādā zinoši, pozitīvi un atsaucīgi profesionāļi, kas spēj savu darbu paveikt augstā līmenī. Pateicoties pieejai vairāk nekā 10 miljoniem riepu visā pasaulē, ir iespējams izpildīt teju jebkuru pasūtījumu, neatkarīgi, vai Jums nepieciešamas vasaras riepas, vai cits modelis.

Plašs pakalpojumu klāsts

Pielāgojoties daudzpusīgajām klientu vajadzībām, MMK Riepu Servisā pieejama ne tikai riepu, bet arī auto disku tirdzniecība un remonts, riepu maiņa un balansēšana, riepu uzglabāšana un arī, protams, profesionālas konsultācijas par to, kuras vasaras riepas, diski vai citas preces ir piemērotākās Jūsu automašīnai.

Plašs riepu piedāvājums

Kvalitatīvas un automobiļa veidam pielāgotas vissezonas, ziemas vai vasaras riepas spēj ne tikai uzlabot spēkrata vadāmību, bet arī paaugstināt drošību un komfortu. MMK Riepu Servisā pieejamas labākās budžeta, vidējās un augstākās klases riepas no uzticamiem ražotājiem, kas sevi pierādījuši visā pasaulē. Tāpēc varat būt droši, ka šeit iegādātās preces vienmēr atbildīs gaidītajam, turklāt uzņēmums nodrošina arī 100% garantiju ne tikai produkcijai, bet arī darbam. Iegādājieties vasaras riepas ar atlaidi, izpētiet, ko piedāvā ziemas riepas izpārdošana, lai atrastu savam transportlīdzeklim piemērotāko modeli. Iegādājoties riepas MMKserviss.lv, piegāde visā Latvijā tiek veikta 24 stundu laikā.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, vienmēr varat sazināties ar zinošajiem MMK Riepu Serviss speciālistiem. Uzziniet vairāk – MMKserviss.lv!