Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:378, Did:0, useCase: 0


Kā izgatavot uzlīmes savam uzņēmumam par zemāku cenu?

Redakcija
Redakcija

Ikviens klients, kura uzņēmumam vajadzīga uzlīmju druka, lūkosies pēc tāda pakalpojumu sniedzēja, kas apvieno augstu kvalitāti un labu cenu. Diemžēl atrast ideālo kombināciju (zema cena & augsta kvalitāte) nav viegli, tādēļ nereti samierināmies ar augstākām izmaksām vai arī sliktākas kvalitātes uzlīmēm. Taču tam tā nav jābūt, ja izvēlaties uzņēmuma “BudgetPrint” pakalpojumus. Šeit Jums tiks garantēta augstas kvalitātes uzlīmju izgatavošana par izdevīgu cenu. Kā tas iespējams? Lasiet turpinājumā!

Vai zemas izmaksas var sniegt labu kvalitāti?

Atbilde ir – jā! Gudri un efektīvi plānojot visus uzlīmju izgatavošanas procesa posmus, kā arī, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un drukas iekārtas, ir iespējams apvienot zemas cenas un vienlaikus garantēt lielisku gala rezultāta kvalitāti. “BudgetPrint”, kas ir Latvijā labi zināmās SIA “Hromets poligrāfija” meitas uzņēmums, drukas pakalpojumu sniegšanas jomā ieguvuši daudzpusīgu un bagātīgu pieredzi, un tā ļauj gudri optimizēt uzlīmju un citu reklāmas materiālu izgatavošanu, piedāvājot klientiem īpaši izdevīgas cenas.

Lūk, galvenie iemesli, kādēļ “BudgetPrint” spēj klientiem drukāt uzlīmes izdevīgāk:

• Mājas lapā Budgetprint.lv klienti var izmantot pašapkalpošanās funkciju, izveidojot vēlamās uzlīmes maketu un iesniedzot to drukāšanai. Tiešsaistes rediģētājs ir viegli lietojams un saprotams pat bez priekšzināšanām. Tas savukārt samazina uzņēmuma izmaksas par darbaspēku;
• Reklāmas materiālu, tajā skaitā, uzlīmju izgatavošana ir maksimāli automatizēta, kas ļauj samazināt kopējās ražošanas izmaksas;
• Sortiments ir rūpīgi atlasīts un kompakts, ņemot vērā klientu pieprasītākās preces. Tas ļauj ražošanu veikt ātri un efektīvi, tērējot mazāk resursu.

Uzlīmes ar Jūsu izvēlētu dizainu

Uzņēmums “BudgetPrint” izveidots ar mērķi piedāvāt kvalitatīvu un izdevīgu reklāmas materiālu, tajā skaitā, uzlīmju druku īpaši mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Tas nozīmē, ka druka arī nelielā tirāžā būs cenas ziņā izdevīga un pieejama.

Klienti var izvēlēties apaļas, kvadrātveida vai taisnstūrveida uzlīmes dažādos populārākajos izmēros. Online redaktorā varat izveidot savu uzlīmju dizainu, kas ļauj Jums pilnībā kontrolēt to, kā izskatīsies gala rezultāts. Ienāciet Budgetprint.lv, lai uzzinātu vairāk!