Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:430, Did:0, useCase: 0


Horoskopi veiksmei 24. oktobrim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc dienu kopā ar ikdienas horoskopu veiksmei portālā kv.lv. Lasi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

Atceries, ka ikdienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!

Auns (21.03 – 19.04)

Veiksmīgs laiks, lai realizētu iepriekšējo dienu plānus. Diena piemērota pārmaiņām kādā no dzīves jomām, tai skaitā darba vietas maiņai un izmaiņām ģimenes attiecībās. Droši ejiet pretī jaunajam un drīzumā jūs gaida veiksme. Šobrīd pastiprinās intuīcija un pārliecība, kas atstāj pozitīvu iespaidu uz attiecībām gan ar kolēģiem, gan ģimenes locekļiem.
Nostipriniet vēl vairāk savas pozīcijas un centieties visas dienas garumā saglabāt mieru.Vērsis (20.04 – 20.05)

Šodien zvaigznes sola jums veiksmi mīlas lietās, kā arī attiecībās ar bērniem, ja jums tādi ir. Tiesa gan- jums jābūt nosvērtam. Izlemiet visus jautājumus miermīlīgā ceļā, neaizmirstiet, ka bērni mācās ne jau no draudiem un sodiem, bet gan no vecāku personīgā piemēra. Veltiet viņiem pēc iespējas vairāk laika.
Savukārt, darba lietās šodien pārāk neveiksies, sevišķi jautājumos, kas saistīti ar finansēm. Tāpēc mēģiniet naudu šodien nekur neiegudīt.
Diena piemērota atveseļošanās pasākumu veikšanai.


Dvīņi (21.05 – 21.06)

Šodien svarīgi visu izdarīt bez kavēšanās, savlaicīgi. Mēness pašlaik atrodas Dvīņos un šis ir jūsu laiks jaunu plānu kalšanai un ideju realizācijai. Galvenais- izrādiet centību un darbasparu. Nekonfliktējiet r apkārtējiem un nemēģiniet viņiem uzspiest savu viedokli. Tāpat nesoliet to, ko nevarat izpildīt, citādi varat iekulties nepatikšanās.
Arī mīlas lauciņā šodien jums veiksies. Vakarā noorganizējiet kādu romantiksu randiņu vai pasēdēšanu sveču gaismā ar mīļoto cilvēku.Vēzis (22.06 – 22.07)

Šodien jums ļoti gribēsies ar savām idejām paspīdēt un izcelties citu vidū, taču labāk nedariet to,- tik un tā jūsu centieni būs veltīgi. Labāk sakārtojiet ieilgušās darba lietas, pabeidziet iesāktos darbus, bet drosmīgās idejas atstājiet citai dienai. Jums šobrīd nav labākais laiks jaunu darbu un projektu uzsākšanai.
Arī veselība šodien var pieklibot. Tāpēc saudzējiet sevi, izvairieties no smagas fiziskas slodzes un nervu spriedzes. Pavadiet vairāk laika ar saviem ģimenes locekļiem un citiem cilvēkiem, kuru klātbūtne jūs uzmundrina un iepriecina.


Lauva (23.07 – 22.08)

Šodien pievērsties darba lietām būs grūtāk nekā citkārt. Tas prasīs milzu piepūli, pašdisciplīnu un organizētību. Taču saņemieties un dariet. Pie kam dariet visu rūpīgi, iedziļinoties katrā sīkumā, citādi palaidīsiet garām svarīgas lietas. Laba diena jautājumiem, kas saistīti ar mārketingu un citām lietām, kas nav "taustāmas".
Arī mājas lietās iespējamas rūpes un raizes. Lai izvairītos no nepatīkamiem brīžiem un negatīvām emocijām, jums labvēlīgi jāizturas pret apkārtējiem un jābūt ļoti "savāktam".


Jaunava (23.08 – 22.09)

Diena piemērota finansu operācijām. Šodien ieguldītā nauda sola peļņu jau tuvākajā nākotnē, tāpēc nepalaidiet šo brīdi garām- slēdziet līgumus un veiciet darījumus.
Tāpat šodien pastāv iespēja pavirzīties pa karjeras kāpnēm, taču... kurā virzienā- uz leju vai augšu,- atkarīgs tikai no jums pašiem. Tāpēc centieties savaldīties, saglabāt vēsu prātu, nekonfliktēt ne ar vienu, bet ieklausīties savā intuīcijā un darboties, izejot no savām vēlmēm un mērķiem.Svari (23.09 – 23.10)

Trauksmaina diena. Varat izjust nemieru un neapmierinātību jau no paša rīta, kaut gan redzama iemesla tam nav. Ja spēsiet saglabāt mieru un visu rūpīgi saplānot, varēsiet padarīt diezgan daudz. Pretējā gadījumā jūs gaida sarežģījumi darbā un arī attiecībās ar pretējo dzimumu, kā rezultātā neapmierinātība tikai augs. Un jāsaka, ka visu nepatikšanu iemesls būsiet jūs pats. Tāpēc mēģiniet nomierināties, neuztraukties par sīkumiem un nestresot. Tad arī vakars izvērtīsies jauks, sevišķi, ja pavadīsiet to kopā ar mīļoto cilvēku.


Skorpions (24.10 – 21.11)

Šī jums nav pārāk laba diena. Jūs gaida konflikti, dažādas problēmas, grūti atrisināmi jautājumi un pat nepatīkamas pārbaudes. Iespējamas arī traumas un nelaimes gadījumi, tāpēc esiet uzmanīgs. Taču, neskatoties uz visu to, pacentieties tuvināties savam mērķim un veikt visu ieplānoto. Šī diena nav bezgalīga, tā beigsies, un tuvākajā nākotnē jūs gaida patīkamas pārmaiņas, ja vien pats pacentīsieties savā labā.
Mēģiniet nereaģēt pārāk asi uz apkārtējo aizrādījumiem, visā meklējiet kopīgu valodu un kompromisu.Strēlnieks (22.11 – 21.12)

Ļoti nepiemērota diena, lai komunicētu ar apkārtējiem. Spēki izsīkst, uzmanība pazeminās un līdz ar to vēlēšanās palīdzēt citiem var novest pie neapdomības un pārsteidzīgiem lēmumiem, kurus vēlāk nožēlosiet.
Arī personīgo mērķu sasniegšanai diena nav labvēlīga. Tāpat šodien nevajadzētu dibināt jaunas pazīšanās, tām būs negatīvas sekas. Dienas otrā pusē spriedze tikai pieaugs.
Būtu labi šo dienu pavadīt pēc iespējas mierīgāk, nododoties savām lietām un neiesaistoties garās pārrunās. Vakarā atpūtieties un relaksējieties sev pieņemamā veidā.Mežāzis (22.12 – 19.01)

Iespējams, šodien piedzīvosiet sāpīgu vilšanos kādā darījumā vai cilvēkā. Necentieties pārāk ņemt pie sirds iespējamo kritiku vai kāda cilvēka neapmierinātību ar jums- jūs tik un tā nespēsiet izmainīt šīs dienas negatīvās tendences, - šodiena nav jūsu veiksmīgā diena. Lai kaut nedaudz mazinātu spriedzi, izvairieties no sapulcēm, garām pārrunām un atceliet tikšanās, ja jums tādasbijušas ieplānotas. Mēģiniet atrasties kustībā un visu darīt ātri.
Nodarbojaties ar sportu, izbrauciet ārpus pilsētas, dodieties garākās pastaigās utml.Ūdensvīrs (20.01 – 18.02)

Ļoti rosīga diena, kas sola daudz intersanta un jauna. Tā piemērota arī laulībām, bērna ieņemšanai, ārstniecības procedūrām. Radošo profesiju pārstāvjiem noteikti būs iespēja realizēt savus plānus. Jūsu drosme un talants pārsteigs apkārtējos. Taču esiet uzmanīgi ar nepazīstamiem cilvēkiem. Tieši šodien jaunas pazīšanās sola nepatikšanas nākotnē.
Dienas otrā pusē emocionalitāte un satraukums var pieaugt, tāpēc šo dienas daļu centieties pavadīt kopā ar labi pazīstamiem un jums mīļiem cilvēkiem.Zivis (19.02 – 20.03)

Diezgan divdomīga diena, kas sola gan labu, gan ļaunu. Iespējams, tā var no paša rīta sākties ar pārpratumiem, strīdiem un satraukumu. Lai vakaru sagaidītu daudz maz normālā noskaņojumā, mēģiniet visu laist gar ausīm un "turēties rāmjos", pretējā gadījumā šo dienu atcerēsieties vēl ilgi. Ja arī darbi nesokas kā gribētos un viss rādās pelēkās krāsās, ziniet, ka kaut kur tuvumā ir cilvēks(i), kas jūsu ikdienu var padarīt krāsaināku. Vismaz vakaru pavadiet kopā ar viņu (iem).
Un padomājiet par savu veselību,- šodien aizsākušās slimības var ieilgt. Tāpēc nepārpūlieties, atpūtietieties un labi izgulieties.


Kv.lv dienas horoskops ir izklaidējoša rakstura materiāls