Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:430, Did:0, useCase: 0


Horoskopi veiksmei 21. oktobrim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc dienu kopā ar ikdienas horoskopu veiksmei portālā kv.lv. Lasi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

Atceries, ka ikdienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!

Auns

Šī ir labvēlīga diena, kas palīdz izvērtēt un saprast uzkrāto pieredzi un paplašīnāt darbības sfēru. Ir pienācis laiks un īstais brīdis to plānu un projektu realizācijai, par kuriem sapņojāt jau labu laiku. Viss, ko šodien uzsāksiet, nākotnē nesīs redzamus rezultātus. Tomēr ņemiet vērā, ka veiksmes pamatā būs labas attiecības ar apkārtējiem, kā arī tuvinieku atbalsts.


Vērsis

Diena nav piemērota lietišķiem kontaktiem, tāpēc centieties šodien no tām izvairīties. Ja esat kādu tikšanos ieplānojuši jau agrāk, labāk to pārcelt uz citu dienu. Jūsu šīsdienas emocionālā nospiestība traucēs labam sarunu iznākumam. Esiet gatavi nenozīmīgiem strīdiem, kas radīsies sliktā noskaņojuma dēļ. Iespējams, kāds jums to sabojās jau no pa'\sa rīta. Nemēģiniet savu vainu novelt uz citiem. Lai nesadarītu pārāk daudz muļķību, ieklausieties draugu un tuvinieku padomos, kā arī pieņemit viņu palīdzību.


Dvīņi

Enerģētiski uzlādējoša un tajā pat laikā sarežģīta diena. Esiet piesardzīgi un piedomājiet pie jebkā, ko dariet vai runājiet. Iespējamas pēkšņas garastāvokļa maiņas, negaidīts sagurums un ātras dusmas. Būsiet viegli ievainojams un nokaitināms. Ļoti iespējamas dažādas neveiksmes, kas saistītas ar jūsu finansiālo pusi. Meklējiet atbalstu pie uzticamiem cilvēkiem.


Vēzis

Šī jums ir vispiemērotākā diena dažādu profesionālu jautājumu risināšanai. Iespējams, jūs šodien gaida kāds nejaušs notikums vai neparedzēti apstākļi, kas krietni uzlabos jūsu finansiālo stāvokli. Pie kam zvaigznes sola, ka tieši no šodienas jūs pārņems maiguma un mīlestības jūtas. Šis ir labs laiks, lai kaut ko savā dzīvē mainītu, taču viegli tas nebūs. Tāpēc sadaliet savus spēkus tā, lai to pietiktu ilgam laikam.


Lauva

Lauvām šī ir ļoti laba diena, tomēr nav ieteicama pārlieku liela aktivitāte profesionālajā jomā,- veiksme no jums var novērsties jebkurā brīdī. Izvairieties no citu cilvēku apspriešanas, vērtēšanas un nosodīšanas,- to visu vēlāk var nākties nožēlot. Labāk būtu pievērsties plānošanas darbiem vai sakārtot ddokumentāciju. Iespējams, jums jāpadomā par dažu jautājumu pārskatīšanu.
Un domājiet par veselību,- arī jūsu nebeidzamais spēks un enerģija var izsīkt.


Jaunava

Enerģētiski spēcīga diena. Pilnīgi iespējams, ka sāksiet iznteresēties par lietām, kuras līdz šim jūs nav skārušas vai pievērsīsieties kaut kam neparastam. Tāpat iespējamas nesaprašanās vai vilšanas, kas saistītas ar jūsu draugiem, tāpēc pilnībā uzticēties un paļauties uz viņiem nav ieteicams. Izvairieties no jebkādas attiecību skaidrošanas.
Otrajā dienas pusē jābūt sevišķi piesardzīgiem un uzmanīgiem,- iespējamas traumas un nelaimes gadījumi.


Svari

Šī diena ir piemērota plānu un ieceru pārskatīšanai un sakārtošanai, kā arī attiecību ar tuviniekiem noskaidrošanai. Neuzsāciet neko jaunu, bet tieciet galā ar agrāk iesāktajiem plāniem un darbiem, šodien nav īstais laiks veiksmīgam sākumam. Jūs varat saskarties ar zaudējumiem un nepatīkamām izjūtām. Jūsu darbības var būt pārāk impulsīvas un apkārtējiem nepieņemamas. Šīs dienas notikumi ne vienreiz vien novedīs jūs strupceļā.


Skorpions

Skorpionam šī būs smaga un pat kritiska diena, kas noritēs diezgan saspringtā gaisotnē. Šodien jums būs grūti saglabāt mieru. Bet tas, kā zināms, var novest pie dažādiem strīdiem, konfliktsituācijām un sliktas pašsajūtas. Taču, ja ir kaut kas vai kāds, no kā vēlaties šķirties, tad labāk to izdarīt tieši šodien.
Ja ir iespēja, pacentieties atrasties tuvāk ūdeņiem, Varat arī apmeklēt baseinu.
Strēlnieks

Enerģētiski spēcīga diena, kas prasa ievērot piesardzību un būt uzmanīgam visās lietās. Esiet vērīgs komerciālos jautājumos,- jūsu finansiālais stāvoklis šobrīd nav pārāk stabils, tāpēc lieki neriskējiet un neiesaistieties nekādās aizdomīgās avantūrās. Ir ļoti liela iespēja, ka paliksiet zaudētājos.
Iespējams, jūs gaida kādas pārmaiņas darbā: jūsu karjera var virzīties gan uz augšu, gan tikpat labi arī uz leju- virziens atkarīgs tikai no jums pašiem.


Mežāzis

Nav izlēgts, ka šodien būs jāpiedzīvo aizvainojums vai vilšanās, kas saistīti ar draugiem vai tuviniekiem. Nepaļaujieties pārāk uz viņiem, lai vēlāk nevienam nav jāpārmet. Arī tuviem cilvēkiem dažreiz savas problēmas ir svarīgākas par jūsējām.
Neskatoties uz to, ka šis laiks ir ideāli piemērots pašrealizācijai un talantu attīstībai, tomēr savstarpējās attiecības būs samērā nepastāvīgas. Nevajadzētu mēģināt noskaidrot attiecības, iesaistīties strīdos un pastāvēt uz sava viedokļa pareizību, - izņemot spriedzi un nepatīkamas izjūtas, neko citu neiegūsiet.
Esiet uzmanīgi- otrā dienas puse var būt traumatiska.


Ūdensvīrs

Diena piemērota radošām aktivitātēm. Atcerieties, ka rūpīgs un pamatīgs darbs, kas vērsts uz materiālās labklājības sasniegšanu, domāts precētiem Ūdensvīriem. Nelolojiet veltas ilūzijas- tas var novest pie konfliktiem un slikta garastāvokļa, kas rezultātā var nopietni atsaukties uz jūsu veselību.
Esiet taisnīgi pret saviem tuviniekiem, nemeklējiet skabargu viņu acīs, jo jūsējā varbūt ir baļķis, kuru nemanāt. Mācieties atzīt savas kļūdas.Zivis

Zivīm šī būs aktīva un arī saspringta diena. Šīsdienas notikumu virpulis ieraus jūs dažādos darbos un notikumos, neļaujot atjēgties ne uz brīdi. Šodien jūs būsiet vajadzīgs visiem. Iespējams, jums nāksiet risināt radu vai draugu problēmas. Taču pirms doties visiem palīgā, padomājiet, vai viņiem tiešām neiztikt bez jums, jo, iespējasm, ir kādi svarīgāki darbi darāmi. Pārskatiet prioritātes, lai vēlāk nepaliek nepadarīta darba sajūta.
Atrodiet laiku arī veselību uzlabojošām procedūrām,- jums tās šobrīd ir nepieciešamas.
Kv.lv dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls