Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:430, Did:0, useCase: 0


Horoskopi veiksmei 15. oktobrim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā kv.lv. Lasi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

Kv.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!

Auns

Auniem šī diena sola prieku un iespēju ppierādīt un parādīt visas savas īpašās spējas un talantus. Esiet devīgi,- neskopojieties ne jūtās, ne komplimentos. Vērojiet apkārt notiekošo, izdariet secinājumus un vērtīgus atzinumus, kas vēlāk jums varētu noderēt. Tiecieties ar esošajiem draugiem un veidojiet jaunas draudzības saites. Ja esat vientuļš, šis ir labs laiks, lai atrastu kādu simpātiju. Savukārt, precētie Ūdensvīri var doties izklaidēties kopā ar savu otro pusīti.


Vērsis

Pastiprinās jūsu aura, pieaug dzīves potenciāls un personīgā pievilcība. Veltiet šo dienu kontaktiem, pasēdēšanām ar draugiem un radošiem meklējumiem. Ir īstais laiks, lai dotos pie kāda ciemos vai uzņemtu viesus pie sevis. Tāpat šī diena ir piemērota, lai pārdomātu, kas jums dzīvē šķiet svarīgs. Tomēr pārāk ilgu laiku veltīt dažādu problēmu risināšanai nevajadzētu. Šī diena paredzēta atpūtai. Atrodiet laiku sportiskām aktivitātēm, fiziskai slodzei.


Dvīņi

Dvīņiem šodien ieteicams mazāk laika veltīt dažādiem saimnieciskiem jautājumiem un darbiem, vairāk- atpūtai un izklaidēm. Vakarā nepalieciet mājās, bet dodieties sabiedrībā: apmeklējiet klubus, teātrus, izstādes, koncertus, restorānusvai citas jūs interesējošas vietas un pasākumus. Varat arī pasportot vai izbraukt pie dabas. Šodien nav vēlams doties iepirkties .


Vēzis

Vēžiem šodien jābūt uzmanīgiem. Centieties nepieļaut kļūdas, kas var sāpīgi atmaksāties. Izvairieties no jebkuras situācijas, kas kaut kādā mērā jums šķiet aizdomīga un rada satraukumu. Ļoti labi būtu savest kārtībā savas lietas, sakārtot māju un sakopt dārzu. Doties nekur ārpus mājas un apmeklēt sabiedriskus pasākumus šodien nav ieteicams. Izbaudiet ģimenes atmosfēru un mīlošu cilvēku uzmanību.


Lauva

Lauvām laba un veiksmīga diena. Vēlams to pavadīt kopā ar draugiem vai interesantiem cilvēkiem. Arī attiecības ar pretējo dzimumu veidosies veiksmīgas un sola patīkamus brīžus. Savukārt radošas nodarbošanās var novest pie jaunām atklāsmēm vai idejām jaunam peļņas avotam. Saimniecības lietās veltiet laiku tikai pašiem neatliekamākajiem darbiem. Ja saņemat kādu ne visai patīkamu ziņu, uztveriet to mierīgi, bez liekām emocijām, Ar laiku viss nokārtosies.


Jaunava

Jaunavām šī ir laba diena, kad pievērsties savām iemīļotajām nodarbēm, kā arī padomāt par sasniegto pozīciju nostiprināšanu. Neplānojiet neko īpašu, ļaujieties notikumu gaitai un baudiet to, ko dzīve pati liek priekšā.
Padomājiet par garšīgām uzkodām, palutiniet sevi, veltiet kādu brīdi skaistumkopšanas procedūrām, relaksējošai vannai vai hobijam. Bet vakarā varat arī doties izklaidēties ārpus mājas.


Svari

Diena piemērota personīgās dzīves jautājumu un problēmu risināšanai. Neaizmirstiet, ka pirms pieņemt kādu lēmumu, kārtīgi jāapsver visi "par" un "pret". Neļaujieties pierunāties; domājiet paši ar savu galvu. Dienu varat pavadīt mājās, kaut gan daudz labāk būtu doties izklaidēties, iepirkties, baudīt. Taču ne iepazīties. Jaunas iepazīšanās šodien nav vēlamas- tās nesola neko labu. Vakaru pavadiet kopā ar mīļoto cilvēku.


Skorpions

Šo dienu vēlams veltīt ģimenei un bērniem. Jūsu pārlieku aizraušanās ar savām iecerēm, vēlmēm un idejām var radīt domstarpības attiecībās ar tuviniekiem- ir pienācis laiks mainīties-atbrīvojieties no savas pārlieku lielās stingrības un neatkarības. Ja spēsiet to, tad mainīsies visa jūsu dzīve- uz labo pusi, protams.
Šodien vēlama fiziska slodze, sportiskas aktivitātes, pastaigas svaigā gaisā. Vsu, kas iecerēts, dariet kopā ar ģimenes locekļiem. Arī vakaru veltiet viņiem.
Strēlnieks

Strēlniekiem šodien jābūt uzmanīgām attiecībās un kontaktos ar apkārtējiem. Ne vienmēr ir vēlams teikt visu, ko domājat. Kā saka- runāšana- sudrabs, klusēšana- zelts.
Nelietojiet šodien alkoholiskos dzērienus. Ieturiet veselīgas maltītes, lietojiet vitamīnus un dzeriet ūdeni. Ir vērts padomāt par pirts procedūrām, masāžu, smaržīgu vannu. Vakarā pievērsieties patīkamām nodarbēm, kas jūs iepriecina.


Mežāzis

Mežāžiem šodien gaidāmi dažādi pārsteigumi un negaidītas situācijas. Ne par ko nebrīnieties un nesatraucieties, dzīvojiet un baudiet. Visu nepatīkamo vienkārši laidiet gar ausīm.
Vēlams doties pie jūras, ezera vai upes. Varat izbraukt ar laivu, paspēlēt pludmales volejbolu vai pamakšķerēt. Nav svarīgi, ar ko jūs nodarbosieties, galvenais, lai atrastos ūdens tuvumā. Tikai bez pārgalvībām.
Vakarā baudiet mieru un klausieties putnu dziesmās.


Ūdensvīrs

Šodien turpināsies iepriekšējās dienas labvēlīgās tendences vēlmju piepildījumā. Tomēr, priecājoties par dzīvi, neaizmirstiet par steidzamiem saimnieciskiem darbiņiem. Ja ir kas nepadarīts, tad atlikt to uz ilgāku laiku nevajadzētu- saņemieties un beidzot izdariet. Ja dosieties ārpus mājas izklaidēties, esiet uzmanīgi un piesardzīgi- šodien iespējamas nepatīkamas domstarpības ar kādu, kam neesat simpātisks. Vakars piemērots romantikai.


Zivis

Izmantojiet šo dienu garīgām vērtībām, dvēseles bagātināšanai, šaubu un slimību pārvarēšanai. Uz attiecībām raugieties vērtējoši, bez liekām ilūzijām un sapņainības- tas palīdzēs izvairīties no no dažiem labiem nepatīkamiem brīžiem un sāpīgiem pārdzīvojumiem. Pēc iespējas vairāk laika veltiet atpūtai un sportiskām aktivitātēm. Vakaru pavadiet kopā ar labi pazīstamiem, laika gaitā pārbaudītiem cilvēkiem, draugiem vai tuviniekiem.