Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 1. februārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Pirmdien galvenais Auna virzītājspēks jebkurā lietā būs veselīga konkurence. Šī sajūta viņā var rasties saistībā ar kolēģu, draugu vai tuvinieku sasniegumiem. Tā mudinās Aunu rīkoties enerģiskāk nekā parasti. Iespējams, azartiski aizrāvies Auns pirmdien spers soļus, kurus citreiz aiz piesardzības nespertu. Vai šis risks būs pamatots, noskaidrosies vēlāk, citā dienā.

Pirmdien attiecībās ar mīļoto cilvēku Auns spēs parādīt visspilgtākās jūtas! Tomēr varbūtība, ka tās būs jūtas ar plus vai mīnus zīmi, ir aptuveni vienāda. Ja ne no mīlestības līdz naidam, tad noteikti no mīlestības līdz greizsirdībai - tikai viens solis. Pirmdien tādus soļus turp un atpakaļ Auns spers daudz, neatkarīgi no tā, vai tam ir pamatots iemesls vai nav.

Pirmdien Vērsis būs noskaņots uz konfliktiem - vismaz citiem tā varētu šķist. No vienas puses, Vērsis nepieļaus citu iejaukšanos un stingri aizstāvēs savus uzskatus, no otras puses, viņam būs tieksme kritizēt visus apkārtējos un sniegt nelūgtus padomus. Pats Vērsis būs svēti pārliecināts, ka rīkojas lietas labā, un dažos jautājumos viņam tiešām var būt taisnība. Bet ne jautājumos, kā saglabāt mieru un saudzēt nervus.

Pirmdien Vērsim būs iespēja izlemt, kurš no visiem kandidātiem uz viņa mīlestību, viņam ir patiesi dārgs. Lai to izdarītu, būs jāpieslēdz visas maņas, kā arī intuīcija - savas pareģa spējas. Iedomājies, ka pēkšņi esi nokļuvis mēnesi (nedēļu, gadu) uz priekšu. Kuru tu redzi sev blakus? Varbūt šis cilvēks ir pilnīgi svešs? Vai varbūt tas ir tas, par kuru vismazāk iedomātos? Pirmdien Vērša intuīcija un ekstrasensa spējas būs vislabākās, tāpēc šādi "nezinātniski" eksperimenti var dot izcilus rezultātus.

Pirmdien Dvīņu panākumu atslēga būs spēja smalki sajust, no kuras puses pūš vējš. Situācija prasīs, lai viņi tai aši pielāgotos un prezentētu savas idejas tā, lai tās noteikti iepatiktos citiem. No visiem iespējamās rīcības variantiem Dvīņi pirmdien spēs precīzi izvēlēties sev visizdevīgāko. Pat ja būs jāmaina ierastais darbības stils.

Pirmdien Dvīņi varēs pavadīt brīnišķīgu romantisku vakaru ar savu partneri tikai tad, ja spēs atbrīvoties un dot brīvu vaļu iztēlei. Viņiem pirmdien jārunā ar mīļoto cilvēku par visintīmākajām tēmām un jāmēģina realizēt dažas no slēptajām vēlmēm. Šie apburošie eksperimenti Dvīņiem pavērs pilnīgi jaunu pasauli, kaislību un izsmalcinātu baudu pilnu!

Pirmdienas horoskopa zvaigznes Vēzim sola lielisku dienu jebkuriem darbiem! Gandrīz viss, pie kā viņš ķersies, laika gaitā sola peļņu vai panākumus. Tāpēc drosmīgi plānojiet, uzsāciet jaunu projektu, izvirziet sev jaunus mērķus. Vienīgais, kas pirmdien var traucēt Vēzim, ir skaudīga kritika no malas. Klausoties tajā, viņš riskē padoties šaubām un zaudēt ticību sev.

Pirmdien mīlestībā Vēzis priekšroku dos prozai, nevis dzejai; romantisku nopūtu vietā - izlēmībai un uzstājībai. Tas jāņem vērā Vēža partnerim, kuram šī diena būs laba iespēja pacelt attiecības jaunā līmenī. Ja Vēzis joprojām ir vientuļš, iespējams, ka pirmdien viņš satiks cilvēku, ar kuru viss attīstīsies ļoti ātri un vētraini. Pat ja Vēzis mīl ilgu aplidošanu, viņš var mainīt savus principus, cenšoties ātrāk sajust uz lūpām skūpstu.

Pirmdien Lauvai būs grūti nosēdēt uz vietas! Viņa enerģija lauzīsies laukā, liekot pieķerties kā glābšanas salmiņam jebkurai iespējai dažādot savu dzīvi. Varbūt viņš brīvprātīgi pieteiksies kaut kur doties, vai arī iesaistīsies strīdā, lai viss nebūtu kā parasti. Ja Lauvai būs iespēja pabeigt darbu ātrāk, viņš to noteikti izmantos.

Pirmdien zvaigznes mudinās Lauvu attiecībās ar mīļoto cilvēku ienest pēc iespējas vairāk spēles un flirta elementu! Protams, mīlestība ir brīnišķīgs ēdiens, taču dažreiz tai nepieciešamas arī asākas garšvielas. Lai pirmdien viņa randiņā, gultā un uz galda viss būtu pikantāk nekā parasti, Lauva var izturēties neparedzami, flirtēt, padarīt savu partneri greizsirdīgu. Šīs asās izjūtas viņa attiecībām piešķirs uguni un kaisli!

Pirmdien liktenis dod Jaunavai lieliskas iespējas ja ne kļūt bagātai, tad vismaz uzlabot finansiālo stāvokli! Dienas laikā Jaunavu var sagaidīt jebkādi naudas pārsteigumi: pieticīgas (un ne pārāk) prēmijas par darbu, atdots parāds, mīļotā cilvēka dāvana vai vismaz solījums par zelta kalniem nākotnē. Ja Jaunava gatavojās meklēt finansiāli izdevīgāku darbu, pirmdiena ir laba diena, lai saņemtos drosmi un izlemtu par šo soli!

Pirmdienā Jaunava var būt noskaņota daudz agresīvāk nekā parasti! Varbūt tas nav slikti darbā, bet mīlas lietās var radīt daudz problēmu. Maz ticams, ka mīļotais cilvēks pacietīgi panesīs Jaunavas uzbrukumus, visticamāk - viņš atbildēs ar to pašu, un diena paies bezgalīgā diskusijā par to, kurš vainīgs un kuram taisnība. Lai tas nenotiktu, Jaunavai pirmdien jācenšas parādīt visu diplomātiju, uz kuru viņa spējīga.

Pirmdien Svari būs optimistiskā, pozitīvā noskaņojumā un tas sekmēs to, ka viņu lietas virzīsies uz priekšu kā pašas no sevis. Viņi vienādi rotaļīgi spēs tikt galā gan ar vienmuļu darbu, gan projektiem, kuriem nepieciešama analīze vai radoša pieeja. Gan Svaru draugi, gan kolēģi pirmdien var droši aicināt viņu palīgos: iekšējās harmonijas stāvoklī viņi dienā spēs paveikt daudz vairāk nekā parasti. Un daudz mazāk nogurs.

Pirmdien zvaigznes iesaka Svariem pārrunāt kopīgus atvaļinājuma plānus ar mīļoto cilvēku. Jāpārdomā konkrēti jautājumi: kurp doties un cik daudz naudas tam vajadzēs. Tas nekas, ka vēl nav konkrēti zināms, kad ceļošana būs droša. Parunāšana par atvaļinājuma plāniem vien var iedvesmot izturēt neziņu un ikdienas rutīnu.

Skorpions pirmdien par darbu saņems negaidītu atlīdzību! Tā var būt priekšnieka pateicība, paaugstināšana amatā vai dāvana no tuviniekiem vai mīļotā cilvēka. Iespējami arī citi patīkamo notikumu Skorpiona dzīvē varianti: atdots parāds, neplānota peļņa, komandējums uz Kanāriju salām vai kaut kas tamlīdzīgs. Vārdu sakot, laime pirmdien sola pievērst savu smaidošo seju pret Skorpionu. Pilnīgi iespējams, ka tas būs sākums jaunai veiksmju sērijai viņa dzīvē.

Pirmdien Skorpionam būs jāveic dažas sen nobriedušas izmaiņas un uzlabojumi personīgajā dzīvē. Ja viņš jau ir izlēmis, kurp doties tālāk, un precīzi zina, kas jādara, tad pienācis laiks rīkoties! Nav teikts, ka Skorpiona mīļotais cilvēks atbalstīs visus viņa soļus, tāpēc vislabākā taktika būtu iecerēto īstenot pakāpeniski. Skorpiona devīze pirmdien: "Lielas pārmaiņas vienmēr sākas ar mazumiņu!"

Pirmdien Strēlnieku gaida grūta diena - notikumi var attīstīties pavisam savādāk, nekā viņš ieplānojis. Kādā brīdī viņš var izlaist iniciatīvu no savām rokām un pārtraukt kontrolēt situāciju. Horoskopa zvaigznes saka, ka iemesls tam ir slikta sagatavošanās vai nepietiekama informētība dažos jautājumos. Tāpēc, ja viņš nevēlas, lai viss noiet greizi, pirmdien jāuzņemas tikai tie darbi, par kuriem ir simtprocentīgi pārliecināts.

Pirmdien mīlestībā un attiecībās Strēlniekam būs azartiska pieeja. Protams, pilsētas iekaro ar drosmi, taču ne vienmēr: pirmdien, neskatoties uz visiem centieniem, rezultāts nebūt nav garantēts. Zvaigznes Strēlniekam iesaka atcerēties iepriekšējo mīlestības pieredzi, lai neatkārtotu kļūdas, kuras jau reiz pieļāvis. Tikai atskatoties, viņam ir iespēja virzīties uz priekšu.

Pirmdien horoskopa zvaigznes iesaka Mežāzim uzņemties projektu, kuru viņš lolojis jau ilgi. Varbūt pietrūkst tikai nedaudz, lai tajā iepūstu dzīvību! Turklāt pirmdien Mežāzis var saņemt dažas pozitīvas ziņas, kas viņam palīdzēs projektu tuvākajā nākotnē uzsākt. Tās var būt naudas pārskaitījums, informācija, nepieciešamie kontakti vai radinieku piekrišana. Mežāzim jāizmanto šī iespēja, lai projekts beidzot darbotos.

Pirmdien Mežāzim ir iespēja pavadīt neaizmirstamu vakaru kopā ar savu mīļoto cilvēku! Situācija ir viņam labvēlīga, un zvaigznes Mežāzi apveltīs ar īpašu šarmu partnera acīs. Labākais, ko viņš var darīt pirmdien, ir pastiprināt romantisko atmosfēru ar visiem pieejamajiem līdzekļiem. Ja laika apstākļi atļauj, varat doties pastaigāties mēness gaismā vai papriecāties par piesnigušajiem parkiem. Starp citu, pikniku var noorganizēt arī mājās - uz grīdas ar spilveniem, svecēm un ēdienu.

Pirmdien horoskopa zvaigznes brīdina Ūdensvīru: viņam ir iespēja saskarties ar baumām, kas negatīvi ietekmēs karjeru, statusu vai dzīves līmeni! Turklāt Ūdensvīrs var kļūt ne tikai par šo baumu upuri, bet ciest no tā, ka viņš pats tādas izplatījis. Tāpēc, lai izvairītos no nepatikšanām, vajadzētu savu viedokli par citiem paturēt pie sevis. Ieklausīties apkārt notiekošajā gan vajadzētu - tas ļaus atrast tenku avotu un dos iespēju pasargāt no tā sevi.

Pirmdien zvaigznes iesaka Ūdensvīriem palēnināt trako tempu, lai atslābinātos un veltītu laiku mīļotajam cilvēkam. Iespējams, ka viņš pēdējā laikā darba vai citu steidzamu lietu dēļ nav pievērsis lielu uzmanību savam partnerim, taču pirmdien ir pienācis laiks piebremzēt. Kārtojamās lietas var pagaidīt, bet jūtas negaidīs: ja Ūdensvīrs tās nebaro, tās var ātri vien izgaist.

Pirmdien Zivis piedzīvos tādas emocijas kā greizsirdība par citu panākumiem un vilšanās par savējiem. Varbūt uz to pamudinās kāda kolēģa panākumi vai apziņa, ka viņu lietās pienācis strupceļš. Vai apkārtējie cilvēki šķiet veiksmīgāki? Horoskopa zvaigznes Zivīm iesaka mazāk skatīties apkārt, un pievērsties savām lietām. Atcerieties periodu, kad bijāt “zirgā”, un nofiksējiet sevī šo sajūtu - tas ļaus, neskatoties uz citiem, iekarot jaunas virsotnes!

Pirmdien Zivis var nonākt īstā mīlas drudzī! Ja viņas sper pirmos soļus jaunās attiecībās vai joprojām atrodas pie sliekšņa, pirmdien būs grūti domāt par kaut ko citu, izņemot savu izraudzīto cilvēku. Zivis redz savu mērķi un viņas īpaši neuztrauc filozofiski jautājumi, piemēram, "Vai tas ir cilvēks, kurš man vajadzīgs?", "Vai mūsu attiecībām ir perspektīva?" utt. Zivju vietā pirmdien runās viņu kaisle un varbūt ir jēga padoties tās dedzīgajiem mudinājumiem?

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!