Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 28. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Ceturtdien Auniem būs grūti pretoties kārdinājumam kādu pakomandēt vai pat uzvelt daļu no saviem tiešajiem pienākumiem. Neko darīt - nevar visu laiku būt balts un pūkains, dažreiz jāparāda asie nadziņi! Tomēr ceturtdien tas var notikt kā pats no sevis - situācija būs tāda, ka Auns nonāks izvēles priekšā: vai nu netikt galā ar visu uzdevumu apjomu, vai arī bez liekām ceremonijām "iejūgt" tajos vēl kādu citu.

Ceturtdien Auns būs populārs! Kāds atklāti izrādīs interesi par viņu - varbūt pat uzreiz vairāki pretējā dzimuma pārstāvji. Turpmākā notikumu attīstība pilnībā ir Auna rokās un atkarīga no tā, cik daudz viņš ceturtdien būs noskaņots flirtēt, iemīlēties un iegūt jaunu paziņu. Viņš var vai nu ignorēt savu jauno pielūdzēju un aizmirst par viņu, vai arī spert savu soli pretī.

Ceturtdien Vērsi iepriecinās apkārtējā atmosfēra. Savstarpējais izpalīdzīgums var radīt viņam siltu sajūtu, ka viņš un apkārtējie cilvēki ir viena liela ģimene! Tāds pacilāts noskaņojums neizbēgami atspoguļosies Vērša uzvedībā: komunikācijā viņš būs sirsnīgāks un atvērtāks nekā parasti. Būs gandrīz neiespējami pretoties viņa valdzinājumam: ceturtdien Vērsis, ja vēlas, spēs pat savus pārliecinātākos pretiniekus pārvērst par labākajiem draugiem!

Ceturtdien Vērsis varēs gūt maksimālu prieku no komunikācijas ar mīļoto cilvēku, turklāt lai tas notiktu, Vērsim nevajadzēs ķerties pie īpašiem trikiem. Zvaigznes padarīs ceturtdienu perfektu siltai, dvēseliskai saziņai, kas var izkausēt jebkuru ledu (ja tāds ir attiecībās) un piešķirt romantisku ievirzi pat visnevainīgākajai sarunai.

Ceturtdien Dvīņu sabiedriskums var nest patīkamas dividendes. Varbūt viņi varēs paspīdēt ar savām zināšanām citu priekšā vai daudzsološi iepazīties. Citiem vārdiem sakot, Dvīņiem ceturtdien nevajadzētu slāpēt daiļrunības plūdus. Protams, vēlme pļāpāt ne vienmēr ir apsveicama, taču ceturtdiena būs patīkams izņēmums no šī garlaicīgā noteikuma.

Diemžēl dienas potenciāls mīlas lietās nav tik liels. Visticamāk, Dvīņi paši nejutīs lielu vēlmi meklēt jaunas iepazīšanās, flirtēt vai pārrunāt attiecības ar partneri. Ja tomēr ceturtdien pēkšņi parādās šāda vēlme un notiks jauna iepazīšanās, tad tas ir liktenis!

Ceturtdien Vēzim var būt interesantas tikšanās un iepazīšanās, kas ietekmēs viņa turpmāko dzīvi. Tomēr, kāda veida ietekme tā izrādīsies - pozitīva vai ne pārāk, būs atkarīgs no viņa. Tāpēc horoskopa zvaigznes katram gadījumam iesaka izmantot savu dabisko šarmu pret visiem sarunu biedriem.

Ceturtdien Vēžiem būs visas iespējas saprast, ko vēlas no attiecībām ar savu izredzēto un kā iedziļināties mīļotā cilvēka dvēselē, un pie viena arī savā. Protams, lai saliktu punktus uz “i”, Vēzim ceturtdien būs jāsalīdzina visi zināmie fakti un no tiem jāizdara noteikti secinājumi. Tomēr pat mīlestībā dažreiz jādomā ne tikai ar sirdi, bet arī ar prātu, lai pēc tam varētu virzīt notikumus vajadzīgajā virzienā.

Ceturtdien situācija prasīs, lai Lauva ņemtu iniciatīvu savās rokās! Pat ja parasti tas viņam nav raksturīgi, ceturtdien viņš jutīs nepieciešamību pieņemt lēmumus un uzņemties par tiem atbildību. Pats interesantākais, ka apkārtējie mierīgi nodos vadības grožus Lauvai. Kaut arī ceturtdien ne visi Lauvas lēmumi un darbības izrādīsies pareizas, tā būs lieliska iespēja visiem un arī pašam sev parādīt, ka viņš ir spējīgs uz daudz ko.

Ceturtdien zvaigznes Lauvai piešķirs romantisku noskaņojumu un vēlmi kārtīgi paflirtēt. Pat ja viņam ir Sniega karalienes (vai Sniega karaļa) tēls, ceturtdien būs grūti noslēpt savas jūtas aiz nepieejamības maskas. Gaisā virmos kaut kas maģisks, liekot Lauvai atbildēt ar smaidu uz smaidu un izmantot visu savu mīlas šarmu tiem, kas viņam patīk. Ar tik rotaļīgu attieksmi viņš varēs apburt un lauzt sirdis!

Ceturtdien citi var mēģināt manipulēt ar Jaunavu! Horoskopa zvaigznes brīdina, ka kāds mēģinās izmantot savu stāvokli, sakarus vai personīgo šarmu, lai ievilinātu Jaunavu savās spēlēs. Padevusies šai ietekmei, Jaunava laika gaitā nožēlos - tas var slikti ietekmēt viņas reputāciju. Tāpēc ceturtdien viņai jāturas tālāk no cilvēkiem, kuri varētu izmantot ļaunprātīgi.

Ceturtdien Jaunavai derētu ieklausīties padomos, ko sniedz mīļotais cilvēks. Neskatoties uz to, ka Jaunava ir diezgan augstprātīga, nevajadzētu paļauties tikai uz sevi. Nevajag izturēties noraidoši pret citu mēģinājumiem palīdzēt vai dalīties pieredzē. Jaunavas partneris ceturtdien var pienest kā uz sudraba paplātes patiešām interesantu domu, kas palīdzēs atbrīvoties no vairākām problēmām vai izgaismos dažus jautājumus.

Ceturtdien Svariem būs grūti veikt jebkuru darbu, kur nepieciešama prasme domāt loģiski: aprēķini, analīze, zinātne, plānošana, studijas - tas viss nebūs domāts viņiem. Toties Svari viegli, kā uz burvju mājiena, komunicēs ar citiem cilvēkiem, aizraujot viņus ar savām idejām un emocijām. Turklāt viņi ātri atšifrēs izlikšanos, tāpēc Svarus ceturtdien var izmantot kā īstu melu detektoru!

Ceturtdien zvaigznes Svariem iesaka attiecībās ar mīļoto cilvēku biežāk ieklausīties intuīcijas balsī, īpaši, ja notikumu attīstība prasīs ātru lēmuma pieņemšanu. Svaru sirds ceturtdien spēs novērtēt situāciju ātrāk un precīzāk, nekā prāts. Iespējams, ka impulsīvi pieņemot kādu lēmumu, Svari tikai pēc tam varēs to loģiski novērtēt un saprast, ka tas bija pareizi. Tomēr vislabāk, ja sirds un prāts strādās kopā.

Ceturtdien horoskopa zvaigznes Skorpionam iesaka veltīt laiku, lai iepazītos ar karjeras, profesionālās vai personīgās izaugsmes metodēm. Rakstus par šo tēmu nebūs grūti atrast. Pat ja Skorpions parasti skeptiski izturas pret šādu literatūru, ceturtdien viņam vajadzētu to izpētīt vai samierināties ar savu pašreizējo situāciju.

Ja Skorpiona attiecībās ar mīļoto cilvēku ir plaisa, ceturtdien viņam būs iespēja to piepildīt ar cementu un aizšpaktelēt. Tomēr, lai atkausētu ledu attiecībās, viņam būs jāaizmirst par pagātnes aizvainojumu un jāuzņemas iniciatīva. Skorpionam ceturtdien mīļotais cilvēks jāpārsteidz: piemēram, tā vietā, lai uzbruktu ar jaunām pretenzijām, pagatavo viņam romantiskas vakariņas. Nu un pēc tam - dāvā tikpat romantisku nakti!

Ceturtdien Strēlnieks var kļūt par jebkura kolektīva uzmanības centru: citi neapzināti tieksies pie viņa! Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, Strēlniekam jāizmanto sava harizma - neviens nespēs viņam atteikt. Tomēr šodienas popularitātei var izrādīties arī sliktā puse: dienas laikā iespējama situācija, kad Strēlnieku burtiski gribēs vai saplēst uz pusēm!

Ceturtdien zvaigznes Strēlniekam iesaka pārsteigt savu mīļoto cilvēku, uzdāvinot negaidītu dāvanu vai sagādājot patīkamu pārsteigumu. Nav svarīgi, cik dienu, mēnešu vai gadu ilgst attiecības! Ceturtdien Strēlniekam ir iespēja atgriezties pašā iepazīšanās sākumā un pārdzīvot pirmo randiņu trakos, priecīgos mirkļus. Lai to izdarītu, Strēlniekam jādara kas tāds, ko viņš vēl nekad nav darījis - tas atdzīvinās jūtas un atgriezīs tajās kaisli un pirmatnējo burvību.

Ceturtdien Mežāzis jutīsies kā cilvēks, kurš vada marionetes. Pat ja šīs manipulācijas būs maigas, tas nemaina būtību: Mežāzis spēs virzīt citu rīcību viņam vajadzīgajā virzienā. Lai to izdarītu, viņš var izmantot savus sakarus, mājienus, solījumus, baumas. Tomēr, ja tas viss neiedarbosies, Mežāzis savu mērķi ceturtdien tomēr sasniegs, taču vienkāršākos veidos: parādot neatlaidību un prasmi pārliecināt.

Ceturtdien zvaigznes iesaka Mežāzim pateikt mīļotajam ko tādu, ko pirms tam slēpis no viņa. Vai Mežāzim ir kāda piedurknē paslēpta kārts, noslēpums no partnera vai, iespējams, vienkārši bijis kauns viņam par kaut ko pastāstīt? Ir pienācis laiks no sirds aprunāties, atklājot partnerim savus noslēpumus: ceturtdien Mežāža partneris parādīs maksimālu taktu un sapratni.

Ceturtdiena būs tā retā diena, kad Ūdensvīra strīdā ar citiem var piedzimt patiesība. Tomēr labāk nestrīdēties, bet apspriest, turklāt jebko: idejas, plānus, perspektīvas. Ceturtdien nekas nespēs Ūdensvīriem dot lielāku uzmundrinājumu, svaigas idejas un vēlmi rīkoties kā laba prāta vētra! Kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem (radiniekiem, draugiem, kolēģiem) Ūdensvīrs varēs tikt galā ar jebkuru problēmu - ceturtdien kopīgi izstrādātā stratēģija būs ļoti veiksmīga!

Ceturtdien kādam var būt ļoti noderīga Ūdensvīra pieredze mīlestībā. Tāpēc nevajadzētu kautrēties sniegt padomus paziņām vai draugiem - it īpaši, ja viņi jautā. Pat ja Ūdensvīram šķiet, ka viņa pieredze mīlestībā nav tik liela vai ka tā ir saistīta ar visparastākajām, banālākajām lietām. Ticiet mums, dažreiz pat visbanālākās lietas, kas izteiktas īstajā brīdī, kādam var izrādīties glābiņš!

Ceturtdien Zivīm būs jāizrāda pacietība un sapratne pret cilvēku, kuram nepieciešama Zivju palīdzība, atbalsts vai padoms. Veltījušas tam savu laiku, Zivis nenožēlos, gluži pretēji, ceturtdien viņām patiks justies kā mentoriem. Arī viņas kādreiz nezināja un neprata visu, tad kāpēc gan tagad nepalīdzēt kādam, kam nepieciešama viņu vadība un dzīves pieredze?

Ceturtdien Zivīm nevajadzēs vārdus, lai mīļotajam paustu savas jūtas. Viņi būs kā noskaņoti uz viena viļņa, rezonēs, žesti un mirdzošās acis runās daudz vairāk nekā jebkuri vārdi. Zivīm vajadzētu atcerēties šo harmonijas stāvokli, lai to pagarinātu pēc iespējas ilgāk. Ja mīlestība būtu zinātne, viņām par to ceturtdien varētu piešķirt Nobela prēmiju!

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!