Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 25. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Pirmdien Aunam negribēsies analizēt situāciju un iedziļināties detaļās. Auns var pieņemt lēmumus steigā, paklausot tikai iekšējam impulsam. Tomēr horoskopa zvaigznes viņu brīdina, ka pirmdien nav vērts paļauties uz intuīciju. Nojauta, visticamāk, būs maldīga, un uz tās balstītie lēmumi - nepareizi. Lai izvairītos no iespējamām nepatikšanām un sarežģījumiem, pirmdien Aunam nevajadzētu strēbt karstu. Un vēl jo vairāk – nepielikt punktu kāda svarīga jautājuma atrisināšanā.

Pirmdien zvaigznes iesaka Auniem būt atklātiem un sirsnīgiem pret mīļoto cilvēku. Varbūt viņu attiecībās kaut kas neapmierina? Vai arī Auns ir vienkārši noguris no rutīnas un gaida pārmaiņas? Ja tā, vajadzētu godīgi aprunāties ar partneri par savām šaubām un jūtām - pirmdien viņš izturēsies pret Auna teikto saprotoši, neuztverot to kā dzēlienu vai vēlmi viņu sāpināt.

Pirmdien Vērsim jābūt trīsreiz uzmanīgākam - it īpaši visā, kas saistīts ar riskantiem projektiem un avantūrām. Horoskopa zvaigznes saka, ka šajā dienā nevajadzētu paļauties uz veiksmi, pastāv risks ciest satriecošu sakāvi. Tāpēc, ja pēkšņi Vērsim šķiet, ka zelta zivtiņa pati peld viņa rokās, pirmdien tomēr nevajadzētu riskēt. Prātīgāk būtu mazliet nogaidīt, atliekot projektu uz vēlāku laiku: laika gaitā situācija mainīsies, un Vērsis varēs atgriezties pie iecerētā.

Pirmdien zvaigznes Vērsim radīs maģisku, pārsteidzošu atmosfēru, pateicoties kurai viņš būs īpaši pievilcīgs un piesaistīs mīlestību kā magnēts. Lai iekarotu ikvienu, kuru vēlas, pietiks ar to, ka Vērša uzvedība un izskats būs saistīti ar romantiku un noslēpumu. Apģērbā un grimā nekādu košu krāsu - tikai mierīgi, zaigojoši toņi. Lai Vērša balss ir klusa un kustības līganas - neviens pirmdien nespēs pretoties tik aizraujošai kombinācijai.

Pirmdien tik pozitīvais Dvīņu entuziasms var novest pie pretēja rezultāta. Tā vietā, lai virzītos uz priekšu, Dvīņi ar savu dedzīgo aizrautību var kaitināt apkārtējos, un tas palēninās visus viņu centienus. Lai tas nenotiktu, horoskopa zvaigznes iesaka Dvīņiem pietaupīt spēkus un pavadīt dienu kopā ar tuviniekiem. Ja situācija tomēr prasīs Dvīņu aktivitāti, mēģiniet neizrādīt pārmērīgu dedzību.

Pirmdien Dvīņi spēs ienirt mīlas pārdomās, fantāzijās un sapņos. Viņiem dzīvē jau bija ne mazums iespēju: dažas no tām Dvīņi palaida garām, taču ir daudz skaistu mirkļu, kurus viņi atcerēsies visu mūžu. Arī nākotnē būs vēl daudz brīnišķīgu atklājumu! Dvīņiem vajadzētu pirmdien vizualizēt savas vislolotākās mīlas fantāzijas un plānus - tas iedvesīs tiem dzīvību un palīdzēs laika gaitā piepildīties.

Pirmdien horoskopa zvaigznes iesaka Vēzim pienācīgi atslābināties un atpūsties. Viņam tas vajadzīgs, lai atjaunotu izsmelto enerģijas un dzīves spēku krājumu! Tiesa, pirmdiena ir darba diena un varbūt Vēzim nāksies izdomāt, kā imitēt darbošanos, nekaitējot sev un citiem. Iespējams, dažus pienākumus var uzvelt uz citu pleciem, bet pārējos var pilnībā nolikt malā. Lai pirmdien Vēzis par to nesatraucas: kādā citā dienā viņs ķersies pie tiem ar jaunu sparu!

Pirmdien Vēža izturēšanās mīlestībā solās būt vienkārša un dabiska. Un tas diemžēl ir tik reti! Nost ar mokošām šaubām un retoriskiem jautājumiem, piemēram, "mīl - nemīl?" un "kas notiks tālāk?" Pirmdien Vēzim vajadzētu būt pavisam godīgam pret sevi un ieklausīties savas sirds balsī - tā pateiks, ko darīt un kā uzvesties, lai viss izdotos vislabākajā veidā.

Pirmdien Lauvai būtu jāsaņemas un jāsapurinās. Šķiet, ka viņu nekas neinteresē un viss ir vienaldzīgs! Patiesībā Lauvas emocijas notrulinājusi ikdienas rutīna, bet, ja viņam izdosies savas dienas padarīt daudzveidīgākas, apdzisušais entuziasms iekvēlosies no jauna. Varbūt vajadzētu atlikt visas lietas malā un doties kaut kur atvaļinājumā. Vai, gluži pretēji, uzņemties jaunu projektu, kas sola jaunas izredzes. Pat ja šīs izredzes nav pilnīgi skaidras, pirmdien neliela avantūra nāks par labu Lauvai, sniedzot viņam jaunu impulsu par "šeit un tagad".

Pirmdien zvaigznes iesaka Lauvai doties romantiskā randiņā uz vietu, kur kaut vai pieklājīgā distancē, bet būs pēc iespējas vairāk cilvēku. Uzaicini mīļoto cilvēku uz slidotavu, slēpošanas kalnu, parku - uz jebkuru vietu, kur Lauva un partneris varēs uzlādēties ar pūļa enerģiju. Pirmdien šāda emocionāla "uzlāde" var mazināt nogurumu un saasināt jūtas.

Pirmdien jebkurš mehānisms, kura zobrats ir Jaunava (vai tā būtu ģimene, darbs vai kas cits), ik pa brīdim var darboties ar traucējumiem. Lai arī traucējumi galvenokārt būs par sīkumiem, tie var pamatīgi novērst Jaunavas uzmanību, traucējot koncentrēties. Rezultāts – dienas gaitā būs grūti sasniegt labus rezultātus. Tomēr maz ticams, ka kāds no apkārtējiem, pat priekšnieki, pirmdien uz vispārējo aizķeršanos un problēmu fona gaidīs no Jaunavas varoņdarbus.

Pirmdien Jaunavai jābūt radošai, lai nogludinātu attiecības ar mīļoto cilvēku. Varbūt ne tik sen starp viņiem bija konflikts vai nopietns pārpratums, un, lai arī šķiet, ka viss ir palicis aiz muguras, kaut kas tomēr traucē virzīties tālāk. Pirmdien zvaigznes palīdzēs Jaunavai ne tikai saprast mīlas šaubu un problēmu izcelsmi, bet arī atrast tām radošu, nestandarta pieeju.

Pirmdien horoskopa zvaigznes kategoriski neiesaka Svariem rīkoties vienatnē! Šī būs diena, kad viņi vieni paši neko neatrisinās, un, ja mēģinās, rezultāts būs katastrofāls. Ja Svari vēlas pirmdien atrisināt kādu svarīgu jautājumu, viņiem to gribot negribot ir jāapspriež ar citiem, jāuzklausa viņu viedoklis, jāatrod kompromiss. Tomēr rezultāts būs pūļu vērts: šāds šķietami sarežģīts ceļš būs daudz efektīvāks nekā tiešais.

Zvaigžņu novietojums pirmdien Svariem saka, ka viņiem ir pēdējais laiks mainīt skatījumu uz romantiskajām attiecībām. Varbūt cilvēks, kurš viņiem ir Visuma centrs, netiek galā ar šo lomu? Varbūt viņš nav īstā Saule, bet tikai maza zvaigzne galaktikas plašumos? Ja Svari klusībā tam piekrīt, pirmdiena būs īstais laiks, lai atbrīvotos no rozā brillēm. Citādi Svari var nokavēt tikšanos ar kādu, kurš daudz vairāk ir viņu mīlestības vērts.

Pirmdien Skorpionam nevajadzētu iesaistīties avantūrās – ne darbā, ne personīgajā dzīvē vai citās jomās. Visur, kur kaut nedaudz jārēķinās ar veiksmi, viņu var sagaidīt izgāšanās: Skorpiona veiksme pirmdienā būs paņēmusi brīvdienu. Lai izvairītos no nepatikšanām, pietiks ar to, ka Skorpions pirmdien neriskēs, ieturēs pārbaudītu, konservatīvu kursu.

Pirmdien Skorpionam būs grūti atrast līdzsvaru starp saprāta balsi un jūtām. To vislabāk var raksturot sakāmvārds "Prāts un sirds nesaprotas". Ko darīt, ja loģika čukst vienu, bet intuīcija un jūtas gandrīz tieši pretējo? Pirmdien attiecībās ar mīļoto cilvēku Skorpions var droši uzticēties sirds balsij, tas ir, intuīcijai - tā pateiks pareizo ceļu.

Pirmdien Strēlniekam nevajadzētu paļauties tikai uz sevi - pašpārliecinātība var izraisīt kļūdas un neveiksmes. Šajā dienā Strēlnieks var viegli nepamanīt to, kas atrodas tieši deguna priekšā, vai arī kļūdīties elementārā jautājumā. Toties Strēlnieks lieliski darbosies divatā: ja kāds tuvs cilvēks laipni piekritīs viņu pakontrolēt, Strēlnieks kļūs daudz uzmanīgāks un mazāk izklaidīgs.

Pirmdien Strēlniekam vajadzētu atbrīvot prātu no ilgstošām mīlas problēmām un raizēm. Par to taču nevar domāt visu laiku! Reizēm vienkārši ar gribas piepūli ir jāizmet šīs domas no galvas, ļaujot notikumiem pašiem attīstīties. Tā pašam Strēlniekam būs vieglāk, un pirmdienā pašplūsmā atstātie notikumi, iespējams, iegūs labvēlīgāku pagriezienu.

Pirmdien Mežāzim nevajadzētu uzņemties lielus projektus ar citu līdzdalību - diez vai viņš tos spēs realizēt. Tas pats attiecas uz citiem kopīgiem projektiem. Vienīgais, uz kuru pirmdien Mežāzis var kaut nedaudz paļauties, ir viņš pats, kas nozīmē, ka jākoncentrējas uz tiem projektiem, kur viņš ir personīgi atbildīgs par visu un kur neviens cits nevar iejaukties.

Pirmdien Mežāzim būs vajadzīgi viss maigums un visa pacietība, uz kuriem viņš spējīgs! Mīļotajam cilvēkam viņš būs vajadzīgs, un tā ir lieliska iespēja ne vārdiem, bet darbiem parādīt, kā Mežāzis izturas pret viņu. Mežāzim vajadzētu atbalstīt partneri, parādīt, ka viņš ir blakus. Pirmdiena var būt pagrieziena punkts Mežāža attiecībās. Šādi pārdzīvojumi tikai satuvinās patiesi mīlošu pāri, bet, ja attiecībās ir plaisa vai viltus, var abus ātri vien izšķirt.

Pirmdien horoskopa zvaigznes iesaka Ūdensvīriem noorganizēt sava projekta vai pat sevis prezentāciju: apkārtējie to uzņems ļoti labi! Diena mudinās Ūdensvīru runāt tēlu un emociju valodā - un tieši šo valodu visi apkārtējie uztvers uz “urrā”. Citiem vārdiem sakot, Ūdensvīram pirmdien nevajadzētu pārslogot klausītāju smadzenes ar skaitļiem un faktiem. Pietiekami spilgtas, aizraujošas emocijas - un cilvēki labprāt sekos viņam!

Pirmdien zvaigznes Ūdensvīriem dāvās priecīgu noskaņojumu un veiksmi mīlestībā! Nebrīnieties, ja uz ielas svešinieki, skatoties uz Ūdensvīriem, smaida: laime ir lipīga. Un viņš pats, visticamāk, nespēs noslēpt plato smaidu sejā. Pašreizējais stāvoklis liecina, ka Ūdensvīrs iet pareizajā virzienā, klausoties savas sirds balsī. Zvaigznes viņam iesaka turpināt tādā pašā garā, izbaudot mīlestības eiforiju!

Pirmdien Zivīm vajadzētu būt gatavām tam, ka ne viss izrādīsies tāds, kā šķiet no pirmā acu uzmetiena. Turklāt pārsteigumi var būt gan patīkami, gan ne pārāk labi. Piemēram, negaidītas grūtības un kavēšanās var rasties jautājumos, kurus Zivis uzskatīja par sen atrisinātiem. Tajā pašā laikā daži sarežģīti jautājumi pirmdien var atrisināties paši no sevis, kā ar burvju nūjiņas mājiena palīdzību. Citiem vārdiem sakot, dienas laikā Zivīm vajadzētu turēt pirkstu uz notikumu pulsa un būt gatavām negaidītiem pavērsieniem.

Pirmdien un tuvākajā nākotnē Zivīm būs ļoti auglīgs, radošs periods! Viņas burtiski vai plīsīs no idejām visās dzīves jomās - sākot no darba līdz mīlestībai. Daudzus no šiem plāniem būs daudz vieglāk īstenot, ja Zivis pirmdien tajos dalīsies ar mīļoto cilvēku. Nav svarīgi, vai viņš sniegs reālu palīdzību vai "tikai" morālu atbalstu - ar viņa līdzdalību Zivju potenciāls spēs pacelties vēl nebijušos augstumos!

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!