Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 21. maijam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Piektdien Auns demonstrēs, cik spītīgs viņš var būt! Apkārtējo mēģinājumus vest viņu pie prāta uzņems naidīgi. Nav brīnums, ka ar tik kategorisku noskaņu pavadīta diena var nest Auniem skumjas un sarūgtinājumu, lai gan patiesībā tiem nebūs īpašu iemeslu. Lai to saprastu, horoskopa zvaigznes piektdien iesaka Auniem meklēt visu nepatikšanu saknes sevī, nevis citos.

Piektdien zvaigznes Auniem iesaka nebūt uzmācīgiem pret mīļoto cilvēku. Vai varētu būt tā, ka Auna pastiprinātā uzmanība viņa partnerim dažreiz ir apgrūtinoša? Varbūt viņš pat domā, ka viņu izseko? Ja tā, tad Auns pirmkārt jau kaitē sev. Piektdien viņam vajadzētu mainīt taktiku, demonstrēt mīļotajam savu neatkarību, un, iespējams, ļoti drīz skries pakaļ Aunam, nevis otrādi!

Piektdien Vērsis būs aizbildnieciski noskaņots pret ģimeni un draugiem. Viņš vēlēsies rūpēties par viņiem kā par bērniem, palīdzēt un brīdināt par kļūdām. Neskatoties uz viņa nodomu patiesumu, tuvie cilvēki var nebūt sajūsmā, ka Vērsis viņiem māca, kā dzīvot. Tāpēc horoskopa zvaigznes piektdien Vērsim iesaka mazināt mentora ambīcijas, nepārsniedzot ierasto draudzīgo padomu rāmjus.

Ja Vērsis piektdien nolems kādu savaldzināt, viņam tas izdosies! Viņa mīlestības horoskops šai dienai būs vairāk nekā labvēlīgs! Vērsis izstaros dabisku magnētismu, kuru būs grūti ignorēt. Ja viņa interesējošajam objektam ir uzstādīta kāda viltīga ienākošo signālu bloķēšanas sistēma, palīgā nāks neatlaidība. Šajā dienā Vērsis ātri iemantos uzticēšanos, satiktajam cilvēkam gribēsies atklāt viņam visus sirdslietu noslēpumus.

Piektdien zvaigznes iesaka Dvīņiem būt gataviem konstruktīvai kritikai. Sagatavojieties nevis aizstāvēties, bet gan analizēt savas darbības. Skats no malas palīdz saredzēt to, ko grūti pamanīt pašam. Tāpēc, lai arī kā Dvīņi vēlētos paust sašutumu un aizvainojumu, viņiem vajadzētu analizēt saņemto informāciju, padomāt un iesaistīties sevis pilnveidošanā.

Piektdien zvaigznes liks Dvīņiem saprast, ka viņu attiecībām ar mīļoto cilvēku derētu iepūst jaunu dzīvību. Piektdien viņiem jādara viss iespējamais, lai atjaunotu to mīlestības, brīvības un sirsnības atmosfēru, ar kuru bija piesātinātas pirmās tikšanās! Lai pārvarētu īslaicīgu stagnāciju un paceltu attiecības jaunā līmenī, Dvīņiem un viņu partnerim derētu biežāk pārsteigt vienam otru un sagādāt patīkamus pārsteigumus.

Vēža galvenais ienaidnieks piektdien būs viņš pats. Emocijas neļaus loģiski domāt, un tāpēc viņš var pieļaut muļķīgas kļūdas. Horoskops iesaka atteikties no steigas gan darbībās, gan vārdos. Ja izdosies kontrolēt emocijas, Vēzis būs neuzvarams. Pat tur, kur viņam trūkst zināšanu vai pieredzes, talkā nāks atjautība. Zvaigžņu padoms Vēžiem piektdienai: uzticieties savam prātam un neuzticieties savai sirdij!

Piektdien Vēzim vajadzētu sniegt morālu atbalstu mīļotajam cilvēkam. Zvaigznes saka: dvēseles radiniekam nepieciešama jūsu līdzdalība, pajautājiet par problēmām un noteikti parādiet, ka jūs viņam ticat! Saskaņā ar mīlestības horoskopu šajā dienā Vēža misija būs kliedēt mākoņus virs viņam dārgo cilvēku galvām. Starp citu, Vēzim, kurš ir ceļā uz attiecībām, sirsnīgu rūpju izrādīšana piektdien var būt solis tuvāk kādam, kurš viņam šobrīd patīk.

Enerģijas un neatlaidības Lauvai piektdien netrūks, un kur to virzīt, jāizvēlas tikai pašam. Izvēlējies tumšo pusi, Lauva šajā dienā varēs sagraut attiecības, saindēt citu prieku, sabojāt kaut ko dārgu un vērtīgu. Bet kāpēc pasliktināt situāciju sev un citiem? Horoskops aicina Lauvu noskaņoties uz pozitīvo un pielikt visus spēkus gaišu mērķu sasniegšanā - mīlestībā, darbā, personīgajā izaugsmē.

Lai rastu mieru un dvēseles līdzsvaru, Lauvai jāizmanto mīļotā cilvēka palīdzība. Viņš var paļauties uz partneri, pat ja viņš spēj sniegt "tikai" morālu atbalstu. Pateicoties partnera rūpēm, Lauva varēs atrast izeju no jebkuras situācijas, un arī šodienas situācija nav izņēmums.

Piektdien Jaunavai jābūt gatavai negaidītiem pavērsieniem! Tomēr, ja viņa šo dienu izplānojusi iepriekš, viņai nav jāatsakās no plānotajiem uzdevumiem un mērķiem. Jā, piektdien plāni var mainīties, bet pretī situācija pavērs jaunas iespējas. Ja Jaunava izrādīs elastību un spītīgi nepieķersies vecajam rīcības plānam, viņa varēs laikus noorientēties jaunajos apstākļos un izmantot likteņa dāvanas.

Visu vai neko! Piektdien zvaigznes pieprasīs no Jaunavas izdarīt tieši šo grūto izvēli. Citiem vārdiem sakot, mīlas frontē viss būs atkarīgs no viņas darbībām un soļiem. Atkarībā no tā, kādu taktiku Jaunava piektdien izvēlēsies, viņas rīcība var novest pie pilnīgas neveiksmes vai galīgās uzvaras. Tāpēc pirms spert pirmo soli, viņai simtreiz jāapdomā.

Piektdien zvaigznes Svariem paredz tikšanos ar priekšniecību. Kādos apstākļos šī tikšanās notiks, nav zināms. Tā var būt pilnīgi nejauša un īslaicīga, vai arī to var ierosināt pati vadība. Svari var sagaidīt garu sarunu par darba tēmu vai varbūt īsu sarunu par neko. Interesanta ir vēl viena lieta - Svari var iegūt algas pielikumu, ja šīs sarunas laikā spēs sevi pierādīt. Tāpēc nepalaidiet garām īsto brīdi!

Piektdien zvaigznes neiesaka Svariem ticēt komplimentiem: visticamāk, tiem būs kāds slēpts iemesls! Iespējams, ka, izmantojot glaimojošas runas, kāds mēģinās piespiest rīkoties viņa interesēs. Mīlestības horoskops Svarus brīdina: tādi draudi var nākt pat no mīļotā cilvēka. Ja pamanāt, ka viņš rīkojas kā romantisko filmu varonis, nebrīnieties, ka drīz šis pielīdējs atkal prasīs ko tādu, ko tu jau reiz atteici.

Piektdien Skorpions pat nepazīstamu cilvēku lokā jutīsies kā zivs ūdenī - viņa sabiedriskā aktivitāte ritēs pilnā sparā! Horoskopu zvaigznes viņam iesaka nepalikt savā ierastajā sociālajā lokā un dažādot to ar jaunām paziņām. Jo vairāk jaunu seju Skorpions piektdien satiks savā ceļā, jo vairāk iespēju atrast viņu vidū patiesi interesantus un noderīgus cilvēkus.

Piektdien zvaigznes mīlas lietās iesaka Skorpionam parādīt maksimālu elastību. Nonākot ar mīļoto cilvēku konfliktā vai delikātā situācijā, viņam jācenšas saglabāt mieru un neapvainoties. Labāk maziniet spriedzi ar humoru - piektdien tas būs uzticīgs Skorpiona palīgs un labākais ierocis. Liekot mīļotajam cilvēkam smieties, Skorpions redzēs, ka problēma izzudīs pati no sevis.

Lai ko Strēlnieks piektdien mēģinātu darīt, maz ticams, ka viņš spēs kaut ko būtiski ietekmēt. Viss ies pa iemīto taku un it kā garām, tāpēc zvaigznes viņam iesaka vienkārši atslābināties un ļauties straumei, nemēģinot neko mainīt. Pat ja kaut kur notiks kļūme, kas Strēlnieku neapmierinās, viss ļoti ātri nostāsies savās vietās.

Piektdien Strēlnieks droši vien saņems solījumus, kas netiks izpildīti. Mīlestības horoskops apliecina: šajā dienā Strēlnieks "priecīgi ļaus sevi maldināt". Ar savām kaprīzēm un uzstājību viņš liks mīļotajam cilvēkam apsolīt to, ko viņš nevarēs izpildīt. Strēlniekam nevajadzētu censties sasniegt savu mērķi par katru cenu.

Piektdien Mežāzis labprāt iejutīsies guru lomā, tāpēc horoskopa zvaigznes iesaka viņam pavadīt šo dienu ar cilvēkiem, kas ir jaunāki pēc vecuma, ar zemāku statusu vai profesionālo līmeni. Citiem vārdiem sakot, to cilvēku lokā, kuri būs apņēmības pilni klausīties Mežāža pamācošos stāstus un pat varēs gūt no tiem praktisku labumu. Piektdien tas labvēlīgi ietekmēs gan pašu Mežāzi, gan viņa klausītājus, kuriem Mežāzis spēs sniegt patiešām vērtīgus padomus.

Piektdien zvaigznes Mežāzi noskaņos būt mierīgam un bezrūpīgam. Derētu dalīties pozitīvajā noskaņojumā ar mīļoto cilvēku! Kopā ar partneri viņam būs jautri un viegli, līdzīgi kā bērnībā kopā ar labākajiem draugiem spēlēs. Varbūt pat Mežāzis ļoti vēlēsies atcerēties savu bērnību un nedaudz paspēlēties - piemēram, kārtis vai cirku.

Piektdien Ūdensvīrs jebkura jautājuma kārtošanā būs noskaņots apņēmīgi! Šī diena nemudinās viņu uzņemties mazus projektus, un, visticamāk, Ūdensvīrs būs apsēsts ar globālu, vērienīgu plānu īstenošanu. Pat ja ne viss noritēs gludi, tas viņu nemulsinās: Ūdensvīrs redz mērķi, ir gatavs grūtībām un zina, ka nekas viņu nepiespiedīs novirzīties no ceļa. Piektdien vārdi "Es gribu" un "Es varu" Ūdensvīriem būs sinonīmi, un lai piesargās cilvēki, kuri to nesaprot!

Piektdien Ūdensvīra komunikāciju ar mīļoto cilvēku var traucēt ģimenes jautājumi: citi ģimenes locekļi var izjaukt pāra intīmos plānus, tāpēc maz ticams, ka randiņš sveču gaismā notiks. Varbūt labāk uzreiz ieplānot ģimenes vakariņas? Horoskops apliecina: Ūdensvīrs būs gatavs saziņai un sarežģītām sarunām par visakūtākajām tēmām. Šajā dienā viņš lieliski aizstāvēs savas intereses, spēs sasniegt mērķi bez skandāliem un strīdiem, tad kāpēc gan neaprunāties?

Piektdien Zivīm būs iespēja pārdomāt kādu lēmumu, no kura daudz kas būs atkarīgs nākotnē. Par laimi, Zivis spēs rūpīgi izsvērt plusus un mīnusus. Pateicoties analītiskajām spējām, kas šajā dienā saasinājušās, viņas varēs visu pārdomāt un paredzēt un lēmums būs kā apdrošināts pret kļūdām.

Piektdien ap Zivju personīgo dzīvi riņķos melnas vārnas: kāds aiz muguras izplata tenkas. Horoskops iesaka pēc iespējas mazāk stāstīt par attiecībām ar mīļoto cilvēku, īpaši, ja atrodaties pašā iepazīšanās sākumā. Iespējams, ka jūsu romānam ir nelabvēļi, un kāds var izmantot jūsu runīgumu, lai kaitētu - pat nejauši. Zvaigznes iesaka Zivīm ietīties noslēpuma mākonī un izvairīties atbildēt uz intīmiem jautājumiem.

Epadomi horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!