Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 20. maijam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Ceturtdien apkārtējie lauvas tiesu no savām problēmām un raizēm novels uz Auna pleciem! Auns būs gatavs sniegt viņiem atbalstu un palīdzību, pat atliekot malā savus darbus. Tomēr palīdzības lūdzēji to var nožēlot: Auns pakļaus viņu problēmas nežēlīgai analīzei, nemaz nesaudzējot viņu jūtas. Viņa vārdi būs loģiski, bet nežēlīgi. Tātad, ceturtdien vēršoties pie Auna pēc padoma, padomājiet, vai tiešām vēlaties uzzināt visu patiesību? Vai arī tas nav tā vērts?

Ceturtdien zvaigznes Auniem iesaka pārskatīt savus svarīgākos plānus un mērķus. Šķiet, ka viņa mīlas stratēģijā iezagusies kāda kļūda, un, kamēr to neatradīs, attiecības ar mīļoto cilvēku paliks trauslas. Aunam ceturtdien vajadzētu kā no malas paskatīties uz visu, ko viņš dara un pēc kā tiecas. Pietiktu pamainīt tikai dažas prioritātes, lai viss attīstītos pilnīgi citādi, viņam vajadzīgajā virzienā.

Ceturtdiena Vērsim būs vienkārši brīnišķīga, visi darbi risināsies kā paši no sevis, bet tajā pašā laikā no malas šķitīs, ka bez Vērša viss vienkārši apstātos un sabruktu. Ceturtdien viņš būs izcils un lielisks. Īpaši spēcīgu iespaidu viņš var atstāt uz nepazīstamiem cilvēkiem - jauniem kolēģiem un klientiem – tie uz viņu skatīsies ar neslēptu apbrīnu. Diena piemērota sarunām, tieši šeit Vērsis varēs parādīt visus savus talantus!

Ceturtdien Vērsim var rasties vēlme ievest kārtību savās attiecībās, tuvinot tās ideālam. To, kuru ceļu viņš šim nolūkam izvēlēsies - darbu pie sevis vai otrās pusītes audzināšanu - atkarīgs no Vērša dzīves apstākļiem, taču mīlas horoskops iesaka ievērot mēru. Atcerieties, ka nevienu nevar piespiest būt laimīgam. Ieklausieties mīļotā vēlmēs un ļaujiet viņam nebūt ideālam.

Ceturtdien Dvīņus gaida diezgan vienmuļš un ierasts darbs. Var "uzpeldēt" tie darbiņi, kas sava garlaicīguma dēļ jau ilgu laiku atlikti un nemaz nevirzījās uz priekšu. Vēl ilgāk Dvīņi tos nevarēs atlikt, horoskops iesaka sakopot spēkus un pabeigt visu līdz galam nepadarīto. Turklāt tas Dvīņiem sagādās patīkamu brīvības sajūtu, jo nepadarītie darbi neļāva viņiem ar tīru sirdsapziņu atpūsties.

Nepieciešams slikts konsultants mīlestības lietās? Tad sazinieties ar Dvīņiem! Viņi varēs viegli noteikt, kā un kas jāmaina jūsu attiecībās vai kur atrast otro pusīti. Dvīņi jutīsies kā īsts guru, taču savās mīlas lietās gan nebūs tikuši skaidrībā. Horoskops norāda, ka šajā dienā Dvīņi gribēs lemt citu vietā un uzņemties pārāk daudz. Patiesībā viņiem vajadzētu atturēties no padomu došanas.

Visticamāk, ka ceturtdien Vēzis nonāks situācijā, kurā viņam būs jānostājas viena vai otra pusē. Neitrālu nostāju nevarēs paturēt, un Vēzim būs steidzami jāaprēķina visi iespējamie abu pozīciju ieguvumi un trūkumi. Zvaigznes iesaka izturēties pret darba situāciju bez personiskām simpātijām, un izvēlē vadīties tikai no jūsu iespējamā labuma. Vēlāk Vēzis sapratīs visu šī lēmuma gudrību, un ceturtdien vajadzētu paļauties uz veselo saprātu bez nevajadzīgām emocijām.!

Ceturtdien zvaigznes iesaka Vēzim būt godīgam pret sevi un mīļoto cilvēku. Varbūt Vēža sirds ir nemierīga tāpēc, ka viņš no partnera slēpj kādu noslēpumu? Tie pat var būt nevainīgākie meli, bet pamazām tāpat var saindēt attiecības. Ceturtdien Vēzim būs iespēja paveikt tik nepieciešamo atzīšanos. Nav jābaidās - visticamāk, partneris jau pats visu nojauš.

Ceturtdiena būs lieliska diena, ko Lauva var veltīt savām finansēm. Pēkšņi viņā var pamosties grāmatveža talants, ļaujot precīzi apkopot savus ienākumus un izdevumus. Pat ja Lauva ceturtdien pēkšņi atklās, ka viņa bankas kontā kaut kas nav kārtībā, viņš varēs situāciju labot, pavēršot notikumus sev par labu. Ja ar naudu viss kārtībā, Lauva nesamazinās tās summu - ceturtdien viņš būs apņēmības pilns ietaupīt.

Ceturtdien zvaigznes Lauvai dos iespēju saprast, kā kļūt par personīgās dzīves režisoru, virzot to vajadzīgajā virzienā. Agrāk vai vēlāk rutīna caurvij pat romantiskākās attiecības, pārvēršot tās par ieradumu. Ja Lauva jūt tā klātbūtni, viņam vajadzētu veltīt dienu garlaicības apkarošanai. Varbūt viņam un mīļotajam cilvēkam jāapmeklē kāda vēl neredzēta vieta, jāatjauno garderobe u.tml.? Uzsākot pārmaiņas ceturtdien, Lauva būs pārsteigts, cik maz viņam vajag, lai sapurinātos un gūtu jaunu iedvesmu.

Ceturtdien Jaunavai jābūt gatavai tam, ka visi lēmumi, idejas vai projekti būs pienācīgi jāpamato! Apkārtējie cilvēki neticēs uz vārda, un pat Jaunavas aizrautīgās emocijas vai viņas oratora prasmes nesniegs vēlamo efektu. Jaunavas panākumu recepte būs loģika un tikai loģika. Viņai būs jāsagatavo kaut kas līdzīgs prezentācijai, lai soli pa solim izskaidrotu savu domu un pārliecinātu citus, ka katrs no viņas vārdiem ir pareizs.

Ceturtdien zvaigznes mudinās Jaunavu pārdomām par savām mīlas attiecībām. Viņai vajadzētu mēģināt ieskatīties savā dzīvē un izlemt, kas viņai nepatīk un ko vēlētos mainīt. Tikai izprotot un formulējot neapmierinātības cēloņus, Jaunava varēs no tās atbrīvoties un doties tālāk. Kad Jaunava ceturtdien nometīs no pleciem nastu, kas viņu nospiež, viņu gaidīs jauns posms, jaunas tikšanās un jauna mīlestība.

Ceturtdien Svari būs spītīgi un kategoriski atteiks pieņemt jebkādus kompromisus. Turklāt ne vienmēr viņiem būs taisnība. Zvaigznes Svariem iesaka nesteigties ar atbildēm, rūpīgi jāizvēlas to forma un tonis. Uzstāt uz savu var dažādos veidos, nav vajadzības iegūt sev ienaidniekus. Pieklājība ir labākais ierocis, tā būs Svaru devīze ceturtdienai!

Attiecību jomā ceturtdien Svari būs altruisma pilni un gatavi darīt visu, ko mīļotais cilvēks lūdz. Ja otrajai pusītei ir mēra sajūta, abi būs apmierināti viens ar otru, bet, ja viņa pēkšņi aizrausies un pieprasīs pārāk daudz, līdz vakaram Svari var sajust, ka kaut kas nav kārtībā, un sarīkot negausīgi kaprīzajai būtnei “pirti”.

Ceturtdien zvaigznes neiesaka Skorpionam ķerties pie jauniem darbiem, īpaši, ja tie ir svarīgi un atbildīgi. Horoskops norāda uz acīmredzamu izklaidību, liela varbūtība, ka, liekot pamatus jaunam projektam, tiks palaists garām kaut kas ļoti svarīgs. Lai viss netiktu "nosaldēts" jau pumpurā, labāk atlikt visus svarīgos pasākumus uz citu dienu.

Ceturtdien mīlestībā Skorpionam jābūt altruistam! Protams, mēs visi vēlamies, lai mūs saprot, pielāgojas mūsu vajadzībām un vēlmēm, taču dažreiz nenāk par ļaunu pašiem izrādīt rūpes par partneri. Tāpēc Skorpionam ceturtdien jāaizmirst par to, ko vēlas viņš. Labāk padomāt, ko vēlētos mīļotais cilvēks, un no visas sirds sagādāt viņam romantisku pārsteigumu, kuru viņš ir pelnījis.

Ceturtdien Strēlnieku nodarbinās lietišķi jautājumi - līdz tādam līmenim, ka, ja kaut kas izies no viņa kontroles, viņš to var uztvert kā personisku apvainojumu! Emocionāla un pārāk asa reakcija uz praktiskiem uzdevumiem var kļūt par šīs dienas "vizītkarti". It īpaši, ja Strēlniekam šķiet, ka citi izvairās no pienākumiem - ceturtdien viņš neļaus nevienam kļūt par bremzi viņa progresa ceļā!

Ceturtdien Strēlnieks būs nopietni noskaņots: viņš būs patiess, dziļi noraizējies par personīgajā dzīvē notiekošo un nespēs iesaistīties vieglā mīlas rotaļā - viņam tagad viss ir pa īstam un nopietni. Šajā dienā vieglu flirtu viņš var uztvert kā patiesu interesi, smieklīgas baumas par pārbaudītu faktu, stulbu joku par neapšaubāmu patiesību. Mīlestības horoskops Strēlniekam iesaka neņemt visu pārāk tuvu pie sirds - lai pasargātu no brūcēm!

Ceturtdien Mežāzis visus aicinās pie kārtības. Šajā dienā Mežāzī pamodusies vēlme ievērot noteikumus kļūs gandrīz par apsēstību. Visnepatīkamākais būs tas, ka daudzus noteikumus Mežāzis izdomās “pa ceļam” un būs patiesi sašutis, ja apkārtējie atsacīsies tos ievērot. Patiesībā tas arī būs konfliktu galvenais iemesls. Horoskops mudina būt iecietīgākam pret citu cilvēku viedokli un nemēģināt labot pieaugušo cilvēku uzvedību.

Šajā dienā strīdēties ar Mežāzi būs bezjēdzīgi! Pārliecināts par savu taisnību, viņš pat nebūs gatavs uzklausīt mīļotā cilvēka viedokli. Mežāzim var šķist, ka otrā pusīte ir kaprīza un uzvedas neatbilstoši situācijai, taču horoskops apliecina, ka iemesls neslēpjas viņā: lai cik tas skumji nebūtu, bet Mežāzim būtu jāatzīst, ka viņam nav taisnība - vismaz sev!

Ceturtdien Ūdensvīriem nevajadzētu iesaistīties konfliktā, kas pat attāli atgādina cīņu par varu! Vispār nevajadzētu iesaistīties konfliktos un it īpaši tādā. Pat ja Ūdensvīrs uzvarēs, tā būs šķietama uzvara - sakautie galu galā atradīs iespēju gūt revanšu. Tāpēc horoskopa zvaigznes ceturtdien iesaka Ūdensvīriem spēlēt komandā ar citiem, nevis pret viņiem. Viņš īpaši labi darbosies kā aizsargs, nevis uzbrucējs.

Ceturtdien Ūdensvīram kopā ar mīļoto cilvēku derētu pievērsties finansēm. Romantika ir romantika, bet dzīve vismaz dažreiz liek nolaisties no debesīm uz zemi, lai atrisinātu materiālos jautājumus. Ceturtdiena būs tā diena, kad Ūdensvīriem ir jēga runāt ar partneri par kopējiem ienākumiem un izdevumiem. Atstājot budžetu pašplūsmā, viņš riskē tuvākajā nākotnē iegūt virkni nepatīkamu problēmu.

Iespējams, ka šo dienu Zivīm būs jāvelta draudzības pienākuma izpildei. Ceturtdien tuvam cilvēkam var būt nepieciešams padoms vai palīdzība no Zivīm, turklāt horoskops iesaka pārliecināties, vai jūsu rīcība neizskatās kā žēlsirdība un vārdi neizklausās moralizējoši. Atcerieties: draugs ne tikai palīdzēs, bet arī netiesās. Atmetiet perfekcionismu un ideālismu.

Ceturtdien Zivis var saskarties ar vieglprātīgu mīļotā cilvēka izturēšanos: viņu tīrās un patiesās jūtas var aizskart partnera koķetērija. Horoskops iesaka neņemt pie sirds mīļotā nebēdnības. Varbūt viņam vienkārši pietrūkst jūsu uzmanības? Tā vietā, lai izrādītu taisnīgas dusmas, Zivīm jāizmanto komplimenti un dāvanas: tās ļaus atjaunot attiecībās svētku un viegluma sajūtu.

Epadomi horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!