Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 17. maijam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Pirmdien Auns visu dienu jutīsies kā ne savā ādā un vispār - nevietā. Tā notiks neskatoties uz to, ka daudzas lietas virzīsies uz priekšu diezgan labi un pat bez lielas viņa līdzdalības. Bet viss, kam Auns vēlēsies pielikt roku, neizdosies: pat viselementārākās lietas var sākt buksēt. Ja mēģinājums pagatavot kafiju kļūst par problēmu, tas ir signāls: labāk atpūsties un nedarīt neko. Tomēr tam ir savas priekšrocības - diena nodrošinās Auniem lielisku iemeslu atpūtai.

Iedziļinoties sevī, Auns varēs atrast spēku, lai labotu situāciju attiecībās ar mīļoto cilvēku, pat ja tā šķita bezcerīga. Horoskops sola: jūs varat tikt galā ar visām grūtībām, jums ir viss tam nepieciešamais, tikai vienkārši jānotic saviem spēkiem. Pirmdien Auns pratīs atrast pareizos vārdus un argumentus sarežģītai sarunai, piedāvāt risinājumu, kas kļūs par labu kompromisa variantu abiem.

Pirmdien Vērša aktivitāte ne vienmēr būs situācijai piemērota - tās rezultāts var izrādīties tieši pretējs tam, ko viņš vēlējās iegūt. Tomēr Vērsis spēs enerģiski rīkoties pat tur, kur labāk būtu atkāpties. Mēģinājums iejaukties citu cilvēku lietās, "pagriezt" situāciju par spīti visam un citas līdzīgas nedelikātas problēmu risināšanas metodes pirmdien var nodarīt Vērsim kaitējumu. Lai tas nenotiktu, horoskopa zvaigznes iesaka viņam samazināt enerģisko aktivitāti līdz minimumam.

Pirmdien Vērša dvēselē dziedās pavasaris, un vēderā plivināsies tauriņi! Diena viņu noskaņos romantiski un būs grūti domāt par jebko citu, izņemot mīlestību un mīļoto cilvēku. Nekas traks, lai sadzīvē un darbā viss krīt vien laukā no sapņainā Vērša rokām - vai tas ir tik svarīgi? Jūtas, kas viņu pirmdien pārņems, ir kā maģija. Ko vēl šajā pasaulē var ar to salīdzināt?

Pirmdienā Dvīņi būs gatavi vadīt, nostādīt uz pareizā ceļa, kritizēt un mācīt un apkārtējos tas ļoti kaitinās. Nebrīnieties, ja radinieki vai kolēģi izturas agresīvi - vainojama jūsu piekasīšanās. Horoskops iesaka Dvīņiem būt atturīgākiem un izteikt tikai katru piekto “fū!”, kas ienāk prātā. Turklāt apkārtējiem būs ne mazāk pretenziju pret Dvīņiem. Negribat tās dzirdēt? Tad neizsakiet savas.

Pirmdiena būs lieliska diena, lai ļautos eksperimentiem ar savu mīļoto cilvēku! Ja Dvīņiem tāds ir, jādomā, kā viņu romantiski pārsteigt. Derēs pat tādas banālas lietas kā sveces, jauna mežģīņu apakšveļa un visi citi patīkamie veidi, kā dažādot personīgo dzīvi. Ja Dvīņi joprojām ir brīvi, pirmdien viņiem var būt iespēja satikt neparastu cilvēku, ar kuru nebūs laika garlaikoties!

Pirmdien Vēzi var kaitināt paša nespēja pieņemt lēmumu. Horoskops iesaka nomierināties un, ja iespējams, vienkārši atlikt jautājumu uz citu dienu. Ja nē, tad labāk meklēt palīdzību no malas un lūgt padomu. Vēzim būs grūti būt loģiskam, bet, ja viņš nodarbojas ar radošu darbu, tad gan var satikties ar mūzu un nākt klajā ar ideju, kas aizraus daudzus.

Pirmdien, visticamāk, Vēzis nebūs apmierināts ar vieglu flirtu - viņš būs noskaņots nopietnām attiecībām! Tomēr tas nenozīmē, ka Vēzis pārtrauks flirtēt, gluži pretēji: pat nejauša iepazīšanās pirmdien var pārvērsties par nopietnu aizraušanos. Lieta tāda, ka šī diena Vēzi apveltīs ar lielu jūtu dziļumu un vēlmi pēc iespējas labāk iepazīt sarunu biedru. Ja esi sajutis dziļu saikni ar cilvēku, kā gan viņu neiemīlēt?

Pirmdien nebūs jēgas prasīt no Lauvas organizētību un disciplīnu: šie vārdi viņam būs tukšas frāzes. Varbūt viņš vēlētos ieviest mazāku haosu un lielāku kārtību savā dzīvē, taču starp vārdiem "es gribu" un "es varu" būs plaisa, kuru Lauvai nebūs spēka pārvarēt. Tāpēc Lauvai neatliek nekas cits kā pieņemt sevi tādu, kāds viņš ir. Horoskopa zvaigznes iesaka viņam atslābināties un peldēt pa straumi: pirmdien nevis viņš izlemj, bet viņa vietā.

Pirmdien Lauvas mīlas lietās var traucēt tāda nepatīkama sajūta kā greizsirdība. Turklāt konkrēti iemesli tam nav vajadzīgi - Lauvai ir pietiekami daudz aizdomu, fantāziju un jūtu. Lai neietu pārāk tālu šajā delikātajā jautājumā, zvaigznes iesaka Lauvai nošķirt fantāzijas un bailes no realitātes. Ja viņam ir fakti, tā ir viena lieta. Ja faktu nav, tad pirmdien nevajadzētu aizskart savu mīļoto cilvēku ar aizdomām un neuzticēšanos: maz ticams, ka viņš to sapratīs.

Jaunavai pirmdienā komunikācija padosies ar grūtībām. No vienas puses, šīs Zodiaka zīmes pārstāvim nebūs iebildumu pret sarunu, no otras puses, sarunās viņš var parādīt pārmērīgu kategoriskumu, neiecietību pret citu cilvēku viedokli. Horoskops Jaunavai iesaka atteikties no skarbiem spriedumiem un sasteigtiem secinājumiem, bet galvenais - nevajadzētu ne uz vienu skatīties no augšas, pat ja runājat ar padotajiem vai bērniem!

Pirmdiena būs sprādzienbīstama diena, un, ja Jaunava nevēlas to just uz sevis, viņai jāparāda maksimāla pacietība saziņā ar mīļoto cilvēku. Diena mudinās Jaunavu un viņas izredzēto izteikt negodīgas pretenzijas viens otram un apbērt ar pārmetumiem. Lai izvairītos no strīdiem, Jaunavai nevajadzētu padoties provokācijām. Citādi viņa nožēlos savu nesavaldību: šodienas konflikts var ievilkties, pārvēršoties nepatīkamās sekās.

Pirmdiena Svariem nebūs tā labākā diena: pārāk daudz kas viņus kaitinās un liks iziet no rāmjiem. Darbi virzīsies uz priekšu lēnām, apkārtējie demonstrēs neizpratni un slinkumu... Tomēr godīgi jāsaka, ka Svari būs neapmierināti ne tikai ar citiem, bet arī ar sevi. Tikai apkopojot visu gribasspēku, viņi varēs piespiest sevi pildīt elementārus pienākumus - un darīs to bez fanātisma, pavirši.

Pirmdien Svaru pārliecība, ka viņu attiecībās ar otro pusīti viss ir kārtībā, var tikt, ja ne iznīcināta, bet vismaz daļēji sabojāta. Horoskops brīdina: Svari cītīgi piever acis uz kādu problēmu, kas neļauj mīlošajām sirdīm būt patiesi atvērtām. Tomēr pirmdien Svari var iet vienu no diviem ceļiem: mēģināt pēc iespējas ātrāk aizmirst par šo atklāsmi vai ar vienu spēcīgu triecienu sacirst Gordija mezglu.

Pirmdien Skorpions var domāt, ka citi viņu izsmej - viņa acīs tie izskatīties tik lēni, neorganizēti un neuzmanīgi. Dienas laikā tas Skorpionu kaitinās, taču viņš būs gatavs prasmīgi slēpt savu aizkaitinājumu, kamēr viņu nokaitinās kāda pavisam muļķīga rīcība. Ja tas notiks, var tikai just līdzi citiem: izlauzušās Skorpiona dusmas būs briesmīgas!

Pirmdien Skorpionam vajadzētu padomāt par to, cik reāli ir mērķi, kurus viņš sev izvirzījis. Tas galvenokārt attiecas uz attiecībām. Varbūt Skorpions jau ir iztērējis daudz laika un pūļu, lai panāktu atbildes jūtas, taču tas vēl nav noticis? Vai arī dažas citas viņa vēlmes ir vienkārši neizpildāmas? Skorpionam pirmdien jānolaižas no debesīm uz zemes un, lai cik grūti tas arī nebūtu, jānošķir fantāzijas no realitātes, novelkot starp tām treknu svītru.

Pat ja apstākļi pirmdien prasīs no Strēlnieka aktivitāti un iniciatīvu, viņš dos priekšroku atteikties no jebkuras darbības un paļauties uz nejaušību. Maksimums, uz ko Strēlnieks pirmdien būs spējīgs, ir uzbrukt citiem ar apsūdzībām, iespējams, pilnīgi nepamatotām. Nevajadzētu izgāzt dusmas uz tuviniekiem. Horoskops Strēlniekam iesaka nepieņemt lēmumus: labāk tos atlikt uz vēlāku laiku.

Pirmdien Strēlnieks var piedzīvot nepatīkamu otrās pusītes spiedienu. Mīļotais cilvēks var uzstāt uz ko tādu, kas Strēlniekam pārāk nepatīk. Morālais nogurums un nevēlēšanās strīdēties pretī var piespiest šīs zodiaka zīmes pārstāvi pieņemt nosacījumus, kas patiesībā viņu neapmierina. Horoskops aicina pirmdienā nepieņemt atbildīgus lēmumus. Varbūt labākais, ko var darīt, ir apsolīt sniegt atbildi citā dienā. Atlieciet to malā, līdz jums būs pietiekami daudz laika un enerģijas, lai tiktu ar visu skaidrībā.

Pirmdien Mežāzim būs grūti pamosties no snaudas! Pat izkļuvis no ciešā miega apskāviena, maz ticams, ka viņš steidzami ķersies pie lietas. Diena mudinās Mežāzi darīt vienu galveno lietu: nedarīt neko. Tomēr horoskopa zvaigznes sola, ka šāda patīkama taktika pirmdien viņam nekaitēs. Skatīties filmu, spēlēt pasjansu, norunāt tikšanos. Pavadi šo dienu ar prieku un saturīgi, tas ir, tikai sev!

Pirmdien Mežāzim jāievēro distance ar pretējā dzimuma personām - īpaši ar tām, kuras pārāk uzmācīgi raušas viņa dvēselē un dzīvē. Zvaigznes brīdina, ka kāds no Mežāža paziņām pārāk sasteidzina notikumus, kavē viņa laiku un iebrūk personiskajā telpā. Ja Mežāzis nejūtas gatavs attiecībām ar viņu, pirmdien ir pienācis laiks par to paziņot.

Pirmdien Ūdensvīrs būs taupības režīmā - tas attiecas ne tikai uz naudas, bet arī vitalitātes taupīšanu. Diena viņu neapveltīs ar aktivitāti, tieši pretēji - Ūdensvīrs var sajust enerģijas samazināšanos, kas viņa domās un darbos neatspoguļosies vislabākajā veidā. Tāpēc apkārtējiem nevajadzētu mēģināt viņu mudināt uz lieliem projektiem. Lietderīgāk būs to darīt citreiz. Pirmdien, lai arī kā Ūdensvīrs censtos, viņš, visticamāk, nespēs pārvarēt savu aprakstīto stāvokli.

Pirmdien Ūdensvīram skaidri jāizsaka savas domas, pretējā gadījumā mīļotais cilvēks var viņu pārprast! Protams, tas nav briesmīgi, bet var būt ļoti nepatīkami - it īpaši, ja runa ir par svarīgām kopīgām lietām. Kaut ko sakot, Ūdensvīriem jāizvairās no divdomībām un pārāk tēlainiem izteicieniem. Diemžēl pirmdiena nekādā veidā neveicinās savstarpēju sapratni starp partneriem.

Pirmdien Zivis būs noskaņotas izmantot vieglāko ceļu uz citu cilvēku sirdīm, tas ir, naudu. Viņas var sponsorēt pikniku, ceļojumu vai kādu citu pasākumu. Vajadzības gadījumā Zivis pat būs gatavas dāsni dalīties ar savām nevajadzīgajām lietām vai aizdot kādam naudu. Tomēr viņas to neuztvers kā bezjēdzīgus tēriņus, bet gan kā kapitāla ieguldījumu. Ieguldījumu savā statusā un apkārtējo cilvēku cieņas iegūšanā.

Pirmdien attiecībās ar mīļoto cilvēku Zivīm derētu pabūt nedaudz egoistēm! Kāpēc gan ne, it īpaši, ja partneris Zivīm regulāri demonstrē šo īpašību? Zvaigznes iesaka Zivīm atslābināties un veltīt pirmdienu sev - savām kaprīzēm, fantāzijām, mazajām iegribām. Relaksējoša vanna, laba iepirkšanās... Un pēc iespējas vairāk romantikas desertā! Pēdējo šī saraksta preci noteikti novērtēs Zivju partneris.

Epadomi horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!