Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 18. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Pirmdien pastāv iespēja, ka tiks pārbaudīts, cik noturīgas ir Auna attiecības. Tas var skart gan darba kontaktus, gan attiecības ar tuviniekiem. Diena provocēs konfliktsituācijas, un, ja Auns nevēlēsies, lai tās attīstās tālāk, būs jāpielieto visas diplomātiskās spējas. Horoskopa zvaigznes brīdina Aunu - lai arī kā viņš pirmdien gribētu kritizēt citus, nekādā gadījumā to nedrīkst darīt, jo iespējamais rezultāts viņu sarūgtinās.

Pirmdien Aunam savos izteikumos vajadzētu būt uzmanīgākam, īpaši, ja viņam un mīļotajam cilvēkam par kādu jautājumu ir atšķirīgs viedoklis. Diena mudinās uz neiecietību un konfliktiem, un Auns, meklējot patiesību, spēs būt tik uzstājīgs kā nekad. Nevajadzētu tik ļoti uzstāt uz savu, un vēl jo vairāk - atļauties aizskarošus mājienus par partneri. Ja tā tomēr notiks, Auna attiecībām pirmdien var tikt dots nopietns trieciens vai tās pat izbeigsies vispār.

Pirmdien Vērsim vajadzētu uzmanīgi klausīties, kas tiek runāts ap viņu: no apkārtējo sarunām var uzzināt ko sev interesantu - piemēram, informāciju vai vērtīgu ideju. Turklāt horoskopa zvaigznes saka, ka pirmdien Vērsim vajadzētu novērtēt sniegtos padomus un nenoraidīt piedāvāto palīdzību - tieši tie palīdzēs gūt panākumus. Citiem vārdiem sakot, pirmdien Vērša panākumu atslēga būs ne tik daudz viņa personīgie centieni, cik apkārtējo cilvēku palīdzība un līdzdalība.

Varbūt Vērsis vienmēr ticējis, ka partnera izskats viņam nav tik svarīgs un ka galvenais ir iekšējā pasaule. Pirmdien liktenis var pārbaudīt šos uzskatus, savedot Vērsi kopā ar cilvēku, kuram piemīt skaista dvēsele, bet pavisam necils izskats. Vērsim būs jāpieliek lielas pūles, lai pamanītu un ņemtu vērā šo ļoti "bagāto iekšējo pasauli". Ja tas izdosies, vardei/krupim ir iespēja pārvērsties par skaistu princesi/princi.

Pirmdien Dvīņus var kaut kas ļoti ieinteresēt un arī viņi ar savām emocijām spēs aizraut citus! Varbūt tieši pirmdien viņiem radīsies jauns hobijs vai romantiska iepazīšanās, vai varbūt Dvīņi paši kalpos par iedvesmu kādam projektam. Diena viņus apveltīs ar paaugstinātu ziņkāri: Dvīņi spēs kalnus gāzt, lai tikai apmierinātu radušos interesi! Tiesa, horoskopa zvaigznes viņus brīdina, ka jaunās aizraušanās, visticamāk, nebūs noturīgas.

Pirmdien mīlas lietās Dvīņiem vajadzētu mazināt vēlmi kontrolēt situāciju un ieklausīties savas intuīcijas balsī. Zvaigznes saka, ka, kamēr viņi mēģina loģiski vadīt attiecību attīstību, viņu potenciālu ierobežo stingri rāmji un tas atkarīgs no tā, kā Dvīņi paši to ieprogrammē. Ja Dvīņi pirmdien atlaidīs grožus, uzticoties intuīcijai, viņu priekšā mīlestībā pavērsies daudz jaunu iespēju, par kuru esamību viņi pat nenojauta!

Pirmdien horoskopa zvaigznes nodrošinās Vēzim labas iespējas jautājumos, kas saistīti ar garīgo darbu, apdomāšanu un plānošanu. Diena nebūs īpaši piemērota, lai sāktu īstenot idejas, taču tā būs ideāla to ģenerēšanai! Vēža pirmdien izdomātie plāni izrādīsies saprātīgi un ar lielām izredzēm gūt panākumus. Vēzim nevajadzētu šķirties no piezīmju grāmatiņas un pildspalvas pat ejot gulēt - ja nu sapņos rodas kāda spoža ideja?

Pirmdien Vēzim nevajadzētu stāvēt klusu, ja vēlas romantiski iepazīties ar savu sapņu vīrieti/sievieti! Viss, kas viņam jādara, ir jāpārvar kautrība un sarunā jāparāda sava inteliģence. Varbūt kādu laiku Vēzim būs jāpatur iniciatīva savās rokās, lai uzmundrinātu sarunu biedru, bet pēc tam viņu nevarēs vien apturēt! Pirmdien būs visi priekšnoteikumi, lai nejauša iepazīšanās pāraugtu nopietnās attiecībās.

Pirmdien Lauvai nav ieteicams sēdēt uz vietas! Dzīve no viņa prasa jaunus notikumus, emocijas, iespaidus un pēc iespējas vairāk adrenalīna! Horoskopu zvaigznes pirmdien iesaka Lauvai neapturēt tieksmi pēc divām lietām: kustības un komunikācijas. Fitnesa nodarbība, iepirkšanās, rīta skrējiens, jaunas iepazīšanās - tas viss viņam vienkārši vitāli nepieciešams. Varbūt pirmdienā Lauva vēlas pakutināt nervus ar ekstrēmiem sporta veidiem vai flirtu ar svešinieku. Kāpēc ne? Galvenais ir nezaudēt kontroli pār situāciju un sevi.

Pirmdien teiciens, ka sagaida pēc apģērba, bet pavada pēc prāta, Lauvai būs aktuālāks nekā jebkad agrāk! Pretējais dzimums par viņu spriedīs galvenokārt pēc izskata. Turklāt pirmdienas dress-kods būs augsts pašvērtējums, elegance un neuzkrītošs šiks. Nekādu vieglprātīgu džinsu! Ja Lauva dodas romantiskās medībās, fotoattēls vakara kleitā vai dārgā uzvalkā kļūs par viņa panākumu zīmi sociālajos portālos.

Pirmdien Jaunavai var rasties nesaskaņas ar citiem. Nebūs viegli atrast kopīgu valodu pat ar draugiem un ģimeni. Iemesls var būt Jaunavas kategoriskums un nevēlēšanās piekāpties. Tomēr, pat ja tas tā nav, Jaunavai pirmdien vajadzētu demonstrēt pacietības un diplomātijas brīnumus. Galu galā, ja strīds nav būtisks, tad kāpēc gan nepiekāpties? Tas ir labāk, nekā pavadīt visu dienu bezjēdzīgajā klasiskā attiecību skaidrošanā: "Kurš ir vainīgs?" un "Ko darīt?"

Pirmdienas Jaunavai būs paaugstināta taisnīguma izjūta, un tas, iespējams, nelabvēlīgi ietekmēs viņas personīgo dzīvi. Kritiskais skatījums uz pasauli vientuļajai Jaunavai traucēs romantiski iepazīties. Ja Jaunavai ir mīļotais cilvēks, pirmdien viņa, vislabāko nodomu vadīta, spēs viņam pateikt ko tādu, ko vēlāk nožēlos. Randiņā Jaunavai labāk nemaz neatvērt muti, bet noslēpumainā izskatā klusēt un smaidīt.

Pirmdien situācija var nostādīt Svarus izvēles priekšā, un viņiem būs grūti izlemt, ko darīt vai kā rīkoties. Izvēle var attiekties uz darba projektiem, pirkumiem un personīgo dzīvi; varbūt pat uz visu turpmāko dzīvi vai attiecībām. Galvenais ir tas, ka, izdarot šo izvēli, Svariem būs jāaizmirst par citām iespējām, tāpēc horoskopa zvaigznes mudina rūpīgi izsvērt plusus un mīnusus. Tomēr veiksmīgas izvēles likums pirmdien būs vienkāršs: sirds Svariem pateiks, kas jādara, un prāts - ko nedarīt.

Pirmdien zvaigznes iesaka Svariem izbaudīt to, kas notiek viņu dzīvē šeit un tagad - pat ja viņi ar to nav ļoti apmierināti. Vienmēr būs grūtības, nu un kas? Labo jebkurā situācijā arī var atrast (un vajadzētu!). Ja Svariem ir mīļotais cilvēks, pirmdien viņiem vajadzētu kopā pavadīt romantisku vakaru. Ja Svari joprojām ir vieni - priecājieties par to, kādas aizraujošas izredzes un iespējas gaida nākotnē!

Pirmdien Skorpiona prāts un sirds spēlēs dažādas melodijas: vēlmes viņu spītīgi vilks vienā virzienā, bet loģika un fakti - pilnīgi citā. Horoskopa zvaigznes iesaka Skorpionam nesteigties: visticamāk, lai ko viņš izvēlētos, lēmums būs nepareizs. Īsts lēmums jāpieņem gan ar sirdi, gan prātu, ja Skorpions nejūtas pārliecināts par sevi, tad ir vērts meklēt citas iespējas.

Pirmdien Skorpionam, lai justos laimīgs, savā dzīvē jāatklāj kaut kas jauns! Tas attiecas uz visu, sākot no darba līdz mīlestībai, taču pārmaiņām nav jābūt kardinālām. Personīgajā dzīvē zvaigznes Skorpionam iesaka, ja viņš ir vientuļš, drosmīgi doties iepazīties ar jaunām paziņām. Ja viņam ir partneris, pirmdien vajadzētu kopīgi izmēģināt kaut ko jaunu. Jēga tam ir vienkārša: mīlestības enerģijai, tāpat kā upei, nepārtraukti jācenšas virzīties uz priekšu, citādi tā pārvēršas par purvu.

Pirmdiena Strēlniekam sniegs labas iespējas visur, kur dzīve rit pilnā sparā un kur Strēlnieks var iegūt jaunas paziņas! Diena viņu apveltīs ar sabiedriskumu un komunikācijas vieglumu, tāpēc horoskopa zvaigznes pirmdien Strēlniekam iesaka būt aktīvam sociālajos tīklos. Domu apmaiņā un sarunās Strēlnieks pirmdien varēs sevi parādīt visā krāšņumā.

Pirmdienā Strēlnieks spēs sevi pierādīt arī kā flirta karalieni (vai karali)! Zvaigznes iesaka viņam netērēt laiku vienam, bet publiski parādīt savus talantus. Strēlnieks spēs vienlaikus piesaistīt vairāku pretējā dzimuma pārstāvju uzmanību. Pilnīgi iespējams, ka pirmdien viņam būs jāizvēlas, un izdarīt šo izvēli būs tik grūti!

Pirmdien Mežāzis nebūs noskaņots ikdienas darbam: viņa prātā šalkos tālu klejojumu vējš. Horoskopa zvaigznes iesaka apvienot patīkamo ar lietderīgo un plānot atvaļinājumu, pat ja tas joprojām ir tālu un vispār nav zināms, kad atsāksies iespēja pilnvērtīgi paceļot. Ceļojumu vietņu apskate pirmdienā ļaus Mežāzim aizbēgt no apnikušās mājas vai biroja, un domās atrasties pavisam tālu. Tas viņam dāvās nākotnes mērķi, spēcīgu pozitīvu lādiņu un ļaus samierināties ar ikdienas realitāti.

Pirmdien romantika un humora izjūta Mežāzim būs cieši saistītas! Ja Mežāzim ir mīļotais cilvēks, viņiem šis vakars jāpavada kopā, sacenšoties asprātībās, skatoties labu komēdiju vai cirka izrādi. Ja runājam par iepazīšanos, pirmdien Mežāzis, visticamāk, pievērsīs uzmanību personai, kas spēs viņu kārtīgi sasmīdināt. Mežāzim tas šķitīs neticami seksīgi!

Pirmdien Ūdensvīrs vislabāk jutīsies tālu prom no mājām. Viņam negribēsies pavadīt visu dienu biroja kabinetā vai mājas sienās. Tieši pretēji, pirmdien Ūdensvīram prasīsies ieviest savā dzīvē pēc iespējas vairāk dažādības, apmeklējot vietas, kur viņš vēl nav bijis, un iegūstot jaunus iespaidus. Pastaiga parkā, romantiska iepazīšanās slidotavā, skats pa vilciena logu - tas viss pirmdien bagātinās Ūdensvīra emocijas kā bērnībā, atgriežot krāsu spilgtumu un prasmi dzīvot “šeit un tagad”.

Pirmdien Ūdensvīrs nevarēs nosēdēt uz vietas, un tas ir lielisks iemesls doties kopā ar savu mīļoto mazā ceļojumā. Derēs jebkura veida pārvietošanās līdzeklis, vai tas būtu auto, vilciens, slēpes vai ragaviņas. Pirmdien, nomainot apstākļus, Ūdensvīrs un viņa partneris kaut ko arī sevī mainīs uz labo pusi. Ja Ūdensvīrs joprojām ir viens, ceļojums prom no mājām (derēs arī virtuāls ceļojums) būs labākais veids, kā atpūsties un iegūt jaunus paziņas.

Pirmdien horoskopa zvaigznes Zivīm iesaka pēc iespējas vairāk laika pavadīt ārpus mājas, dodoties dabā vai apmeklējot tās vietas pilsētā, kurās vēl nav pabūts. Pirmdien pārvarējušas savu inertumu, Zivis to nenožēlos - viņām būs iespēja lieliski pavadīt laiku un iegūt interesantas paziņas. Ir pienācis laiks izkrāsot pelēko ikdienu! Pirmdien Zivīm vajadzētu atcerēties, ka laba diena ir atkāpe no ikdienas noteikumiem: tā nesākas ar modinātāju un nebeidzas ar televizoru.

Pirmdien zvaigznes Zivīm iesaka atvērt sirdi mīlestībai un visām iespējām, ko šī diena dāsni piedāvās! Dažreiz “jā” teikšana ir ne tikai noderīga, bet arī patīkama. Pirmdien tā būs universāla atbilde uz jautājumu, vai runa ir par flirtu, randiņu vai mīlestību.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!