Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Covid-19 horoskopi. Kā pandēmija ietekmē katru zodiaka zīmes pārstāvi?

Redakcija
Redakcija

Cilvēka patiesais raksturs vislabāk parādās stresa un nenoteiktības situācijās. Astrologi ir pārliecināti, ka pandēmiju un ar to saistītos ierobežojumus katras zīmes pārstāvji izdzīvo savā - oriģinālā un unikālā veidā. Lai nekļūtu pārāk nopietni šai nopietnajā situācijā, piedāvājam materiālu ar ironijas piešprici – kā zodiaka zīmes reaģē uz pandēmiju un pašizolāciju

Auns

Auniem ir īpašas attiecības ar ārkārtas situāciju – tā sabojāja viņu tik tuvās dzimšanas dienas svinības (no 21. marta līdz 20. aprīlim). Ziniet jau – visas šīs patīkamās rūpes, ceļojumi, ballītes, ziedi un dāvanas – tos nenācās piedzīvot. Raidot sava naida bultas Visumā un vienatnē malkojot šampanieša un dažādu antigripīnu (malti ķiploki, citrons un aveņu ievārījums) kokteili, Auns nolamāja pandēmiju ar visiem zināmajiem sliktajiem vārdiem.

Pārējā laikā Auns ir mierīgs. Ārēji. Pat tad, kad viņam samazināja algu, viņš nenervozēja, bet sāka pārdomāt nodarbes, kas teorētiski varētu nest ienākumus. Kad bizness sabruka, viņš dziļi ievilka elpu, sacīja sev: "Es par to padomāšu rīt" un sāka kārtot māju. Auns ir noraizējies, bet tajā pašā laikā visu pārdzīvo ļoti lietišķi: viņš risina aktuālās problēmas, iedziļinās visās mājsaimniecības lietās. Viņš ir īsts stoiķis. Auniem noteikti jābūt piepildītiem skapīšiem, saldētavai un ledusskapim. Nē, viņi nav panikas cēlēji, vienkārši sēdēt ar klēpī saliktām rokām ir garlaicīgi.

Sabrukušos plānus viņš apraud sevī. Arī nākotnes plānus pārdomā pie sevis, nerīkojot aptauju: varbūt man vajadzētu sākt audzēt gladiolas? Vai arī uzsākt gatavot rotaslietas pārdošanai? Ārkārtas situācijā viņš ir spējīgs uz visu, bet tāda, pēc viņa domām, vēl nav pienākusi. Tāpēc - domājam! Un strādājam ar savām rokām.

Vērsis

Kopumā var teikt, ka Vērsim pašizolācijā klājas labi un noteikti nav garlaicīgi. Viņam pirmajā vietā ir ģimene un tās labklājība. Mājas, mīļās mājas, pilns pieliekamais, ģimenes locekļi acu priekšā un uzraudzībā. Tiesa, pārējiem jāņem vērā, ka nebūs iespējas no Vērša aizbēgt! Katram tiks iedots saraksts ar to, kā "uzlabot" mitekli: pārlīmēt tapetes, salabot dīvānu, izmazgāt vannas istabu tā, lai spīdētu! Ja neviens nepretosies, ģimenei būs ļoti patīkama pašizolācija, jo Vērsis patiesībā ir mīlīgs radījums...Tīrīšana, ēdiena gatavošana, rokdarbi, izšuvumi, grāmatu lasīšana utt. Vērsim tas nekad neapniks, tāpēc karantīna ir šīs zīmes zelta laiks.

Turklāt pēdējais, kurš pašizolācijā pārtrauks strādāt un, pats galvenais, nopelnīt naudu, būs Vērsis. Viņam jau ir plāns par karantīnas biznesu, kas aptver monopolstāvokli vismaz savā reģionā ar sekojošu pasaules kundzības nodibināšanu. Pakalpojumi, ko tagad piedāvā Vērsis: griķu un tualetes papīra piegāde no tuvākā lielveikala, frizūra un manikīrs mājās (ne vienu, ne otru vēl neprot darīt, bet pie ieejas jau izlicis sludinājumu) un masku šūšana no jebkura auduma, kas atrodams mājā (roku darbs). Dārgi!

Dvīņi

Dvīņiem, kas pieraduši pie sabiedrības un komunikācijas, pašizolācijā neklājas viegli. Viņiem patīk saziņa, patīk būt uzmanības centrā, izklaidēties. Traks var palikt, sēžot četrās sienās! Bet Dvīņi noteikti atradīs ar ko sevi nodarbināt. Ja nevar sazināties ar cilvēkiem reālajā dzīvē, tad viņi gatavi pāriet uz virtuālo saziņu. Un vēl - šī gaisa zīme netērēs laiku, bet pierakstīsies tiešsaistes apmācībā, noklausīsies tiešsaistes kursus vai virtuvē izmēģinās jaunas receptes.

Dvīņi pārlasīja visas atrodamās fantastikas grāmatas par epidēmijām un vīrusiem, noskatījās visas šausmu filmas par to pašu tēmu un tagad pārliecināti, ka gatavi ne tikai COVID-19 pandēmijai, bet arī zombiju apokalipsei. Pēc epidēmijas beigām viņi droši vien izdos savu karantīnas lirikas krājumu vai dienasgrāmatu.

Tiesa, var gadīties, ka citi jau iemācījušies ķīniešu valodu, bet Dvīņi iestrēguši, izvēloties valodu, kuru mācīties. Visi nodarbojas ar jogu un pilatēm tiešsaistē, bet Dvīņi trešo dienu pārspriež ar veikala vadītāju: kurš paklājiņš būtu labāks.

Vēzis

Sapnis, ne dzīve, vai citiem vārdiem sakot - šai zodiaka zīmei pienācis brīnišķīgs laiks. Vēži ir izslavēti kā mājās sēdētāji un arī citiem palikt kopā ar viņiem izolācija ir viegli un patīkami. Patiesībā viņu dzīvesveids ir maz mainījies, izņemot to, ka viņi gatavo daudz vairāk un biežāk ēd. Nav nekā labāka, kā gremojot dažādus gardumus gulēt mājās uz dīvāna pie televizora ar tālvadības pulti rokās un skatīties iecienītās filmas vai TV šovus. Viņi priecājas, ka visa ģimene ir kopā, ka mājās ir droši un bērniem vairs nav jāiet uz skolu. Arī tiem, kuriem ir hobijs vai iecienīta izklaide, noteikti nebūs garlaicīgi.

Vēži riskē pēc pandēmijas beigām iznākt no mājas par pāris izmēriem lielāki, pie viena uzbarojot arī citus mājiniekus. Toties visa ģimene beidzot novērtē Vēžu tālredzību - kopš janvāra, kad parādījās pirmie ziņojumi par koronavīrusu Ķīnā, viņi sāka papildināt krājumus – drīz vien bija grūti atstāt dzīvokli, pārkāpjot koridorā novietotajiem griķu un miltu maisiem, bet tas nav svarīgi - Vēzis tik un tā nekur negrasījās doties. Dažiem Vēžiem ir griķu un makaronu krājumi kopš 2008. gada krīzes, kā arī masku un antiseptisko līdzekļu krājumi no 2009. gada cūku gripas epidēmijas.

Tiesa, Vēži mēdz būt panikas cēlāji, ja uzskata, ka viņu tuvinieki nav drošībā. Nedod Dievs kādam no ģimenes vienreiz ieklepoties…

Lauva

Lauvām patīk, ja citi viņus pamana un apbrīno. Sabiedrība viņiem ir ļoti svarīga, jo nav pieraduši mierīgi sēdēt uz vietas. No neko nedarīšanas Lauvas sāk sevi “uzvilkt”, uztraukties, krist panikā, viņiem burtiski grūti elpot, sēžot četrās sienās. Viņu daba ilgojas pēc brīvības, slēgtā telpā viņiem ir šauri, smacīgi un garlaicīgi.

Lauvām atliek divas iespējas. Vai nu viņš attēlo, cik brīnišķīgi viss saorganizēts, visi apkārtējie ir jautri un priecīgi - un tad Lauvas Instagram un citus sociālos tīklus pārpilda satriecošas fotogrāfijas, kurās Lauva apgūst jogu ar diviem bērniem uz galvas u.tml. Reiz viņš pat pieslēdzās tiešraidē no tualetes. Taču neuztraucieties, viss bija pieklājīgi. Viņš vienkārši beidzot parādīja pasaulei savu zelta tualetes podu un zīda tualetes papīra ruļļus.

Ja kaut kas noiet greizi, Lauva nekavējoties sāk bombardēt sociālos tīklus, bravūrīgi izrādot, kā slinko, degradējas, bet atšķirībā no citiem veltīgi satrauktajiem cilvēkiem nesaspringst un visu laiž pāri galvai.

Jaunava

Vai zināt, kurš pirmais izpirka visas maskas, griķus un aptiekās esošos antiseptiskos līdzekļus? Jā, tās bija tālredzīgās Jaunavas. Nav vērts meklēt drošāku vietu kā Jaunavas mājas. Viņām visa pietiks arī ja pandēmija ieilgs. Vitamīni, cimdi, mājās gatavotas maskas, alkohols, antiseptiķi, pat gāzmaskas un aizsargtērpi – padomāts par visu. Tikai neceriet, ka varat apmeklēt Jaunavu un saņemt masku vai antiseptisku līdzekli kā dāvanu. Viņu mājokļi atgādina neieņemamus cietokšņus un Jaunava nepielaidīs pat pie savas mājas durvīm. Atvainojiet, bet tādi nu tie laiki pienākuši. Nevainosim viņas, vismaz tagad Jaunavas jūtas droši un neapgrūtina tuviniekus ar savu čīkstēšanu.

Daudzi šī zodiaka zvaigznāja pārstāvji dezinficē savas mājas no rīta līdz vēlai naktij. Pēc atgriešanās no nelielas pastaigas nekavējoties izmazgā visas mugurā pabijušās drēbes un ieiet antiseptiskā līdzekļa dušā. Nomierinieties, pretējā gadījumā riskējat iegūt alerģiju vai nokļūt slimnīcā ar saindēšanos. Janvārī viņas vienā dienā iemācījās ķīniešu valodu, lai varētu lasīt koronavīrusu pacientu ārstēšanas protokolus.

Kā cītīgi darbinieki Jaunavas turpina rosīties pat tad, ja ir daudz brīva laika. Pirmajās pandēmijas nedēļās Jaunavas sakārtoja katru mājas stūri, ieveda kārtību plauktos, noslaucīja un pārmazgāja visu, ko vien varēja. Visbeidzot nonāca pie lietām, kurām iepriekš neatlika pietiekami daudz laika.

Svari

Svari nevar izlemt - pandēmija un iespējamā pašizolācija ir problēma vai nē? Drošības pēc viņi interneta veikalos nopērk jaunu gleznu ar koši dzeltenām narcisēm, spoguli vecā rāmī, aromātiskās sveces, mīkstu pledu un elegantas zeķes kaķim. Ja jau nāksies izolēties, tad vismaz skaisti.

Visticamāk – starp koronavīrusa disidentiem visvairāk ir šīs zīmes pārstāvju. Tajā pašā laikā Svari nebūt nav klusie diversanti, viņi ir patiesības cīnītāji un taisnības aizstāvji, kuri gatavi paaugstinātos toņos izteikties komentāros pie rakstiem, kas viņus satraukuši. Kāpēc? Jo Svariem ir ļoti grūti dzīvot bez parastajām skaistumkopšanas procedūrām. Ilga pašizolācija neļauj apmeklēt frizieri, doties pie manikīra, pakavēties apģērbu veikala pielaikošanas telpā... Cik ilgi var iztikt ar sestdienas vakariem pie monitora ar Zoom un saskandināšanas ar datora ekrānu.

Svari nevēlas ticēt tam, kas notiek apkārt. Bet, kad viņi apjēgs, ka situācija ir kritiska, uzmanieties – viņi izķers no veikalu plauktiem visu, ko redz – ja nu pēkšņi klāt apokalipse. Pat ja šķiet, ka situācija ir sākusi normalizēties.

Skorpions

Šīs zīmes mieru var tikai apskaust. Būdami pēc dabas skeptiķi, Skorpioni ne no kā nebaidās. Viņi nekrīt panikā, neiepērk pārtiku, bet vienkārši sēž, vērojot vispārējo haosu, analizē situāciju un izdara savus secinājumus. Viņi nav no bailīgajiem. Var rasties sajūta, ka viņi apzināti ignorē draudus. Skorpioni var pat doties ceļojumā, kad citiem tas nenāktu prātā.

Citiem vārdiem sakot - Skorpions saglabā mieru un tīra ložmetēju. Jo kam ir ložmetējs, tam būs griķi un tualetes papīrs. Tomēr, īsti nesaprotot, kāpēc ap kaut kādu vīrusu tāda panika, var katram gadījumam izvest ārā suni ar drona palīdzību, pašam neizejot no dzīvokļa.

Dažiem Skorpioniem ir svarīgi atrast kādu, uz kuru izpaust savas dusmas un tādējādi mazināt stresu. Pašizolācijas apstākļos citiem tas var būt nepatīkami. Tas ir labi, ja ir darbs! Šajā gadījumā Skorpions strādā, strādā un strādā. Un tad viņš atpūšas, bet arī tad strādā. Paralēli darbam Skorpions liek visiem apkārtējiem samierināties ar viņa darbu un arī strādāt.

Strēlnieks

"Oho, piedzīvojums," Strēlnieks priecīgi iesaucās, izlasījis ziņas par globālo pandēmiju, koronavīrusu, karantīnu un ekonomisko krīzi. Tomēr drīz vien tas sāka garlaikot Strēlnieku, jo viņš nevar ciest, ka kāds ierobežo viņu brīvību. Šīs zīmes pārstāvji pieraduši būt cilvēkos un uzmanības centrā, ballēties un organizēt tikšanās. Starp citu, nebūtu nekāds brīnums, ka šie nemiernieki rīkoja savās mājās ballītes arī tad, kad tas nebija atļauts. Ja tas nenotika, tad pavisam noteikti Strēlnieka zvaigznājā dzimušie dienu un nakti sazinās sociālajos tīklos. Arī tualetes papīru Skorpions sapirkās. Ir tik jautri izmantot to rotaļās ar kaķi, izdaiļot dzīvokli un no tā izgatavot smieklīgas mājas drēbes.

Tajā pašā laikā Strēlnieks uztur savus ieročus darba kārtībā. Kādam tie var būt 12 hektāru zemes gabals, citiem šujmašīna, savs emuārs Instagram vai kaut kas cits. Sirds dziļumos Strēlnieks ir noraizējies, jo viņam ir svarīgi, lai būtu kāds, kurš pārliecinoši saka: mērķē tur, saņemies, elpo vienmērīgi, turi stingrāk.

Mežāzis

Sākumā Mežāzis nedaudz krita depresijā piespiedu vientulības un izjukušo plānu dēļ. Daži pirmajās pandēmijas izsludināšanas dienās pat novēroja pie sevis visus koronavīrusa simptomus un likās gultā nomirt. Tomēr drīz vien piecēlās, jo tā zvilnēt kļuva garlaicīgi un ielūkojās sociālajos tīklos, saprotot, ka bez viņa eksperta atzinuma tie ilgi neizturēs. Gada sākumā Mežāzis bija Facebook klimata un globālās sasilšanas speciālists, un tagad viņam vēl vienlaikus jābūt infektologam un ekonomistam.

Tajā pašā laikā Mežāža prognozes nākotnei nav pārāk izvērstas: "Rīt būs vēl sliktāk nekā šodien." Bet, no otras puses, tas nozīmē, ka šodien nav nemaz tik slikti. Tāpēc pašam Mežāzim garastāvoklis ir labs, atšķirībā no tiem, kas klausās un lasa viņa pareģojumus.

Pašizolācija palīdz Mežāzim saprast, ka līdzās darbam jāatvēlē laiks arī sev. Rūpes par savu izskatu, veselību, pašattīstību un vaļaspriekiem - tā ir jaunā Mežāža realitāte, kas viņam patīk. Mežāži iznāk no pašizolācijas ar uzlabotām prasmēm un nostiprinātiem muskuļiem, ar pabeigtu tiešsaistes kursu sertifikātiem, uzlabotu CV un pabeigtiem projektiem.

Mežāži prot organizēt savu darbu mājās. Viņiem tas ir pat labāk, jo nav agri jāceļas, jātērē laiks ceļam. Pamodies un tu jau strādā. Par laimi, mūsdienu tehnoloģijas to ļauj.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem pašizolācijas perioda darbu grafiks labi saplānots. Tur ietvertas pašizglītošanās un pašattīstība. Pienācis laiks arī tiem darbiņiem, kuri pacietīgi gaidījuši savu kārtu. Ūdensvīri pavada pašizolāciju lietderīgi - atradīs laiku gan darbam, gan atpūtai, gan vakariņas pagatavos, gan atvēlēs laiku iecienītākajam hobijam, grāmatu palasīs un neaizmirsīs rūpes par sevi. Ir tikai viens BET – ja slinkums neņems virsroku.

Ūdensvīrs vēlētos izglābt arī visus pārējos, gatavs sākt šūt maskas un nogādāt pārtiku pensionāriem. Viņš ļoti dusmojas uz visiem, kas neievēro pašizolācijas režīmu.

Tad viņš nospodrina savu bēniņos noglabāto teleskopu un katru dienu meklē jaunu, dzīvībai piemērotu planētu, uz kuru varētu pārcelties. "Šī Zeme ir salauzta, atnesiet jaunu," viņš raksta savā ziņojumā citplanētiešiem kosmosā. Savā ziņā var teikt, ka Ūdensvīriem vairāk kā nekad agrāk līdzās vajadzīgs kāds prātīgi domājošs cilvēks, kurš atgriezīs viņu uz zemes.

Zivis

Pilnīgi iespējams, ka sākumā Zivis pat nepamanīja - notiek globāla kataklizma. Viņas turpina mierīgi katru dienu skatīties savus seriālus, tikai tagad, ja nav nepieciešamības atstāt māju, trīs vai četras epizodes pēc kārtas. Raugoties uz šīs zīmes pārstāvjiem, varētu secināt, ka pandēmija nav nemaz tik briesmīga un visiem vajadzētu nedaudz nomierināties. Kamēr apstākļi vai apkārtējie neķeras Zivīm pie žaunām, viņas nesatraucas un nekrīt panikā. Nemeklē papildus darbu, necenšas paspēt it visu uz pasaules. Parasti Zivīm tā arī izdodas izslīdēt no sarežģītām situācijām, nezaudējot nevienu zvīņu. Ņemiet no viņām piemēru un paslēpieties dūņās.

Zivis nodarbojas ar sevis analizēšanu, pārdomā pagātnes notikumus un kaļ nākotnes plānus. Zivīm patīk viss mistiskais, tās nodarbojas ar dzīves noslēpumu izpēti. Šajā laikā Zivis paspēs sastādīt savu personīgo horoskopu nākamajam gadam un izvirzīt prognozes par šī murga, kas saistīts ar koronavīrusu, beigu datumu.

Pēc ārzemju preses materiāliem.