Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 16. maijam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Svētdiena būs lieliska diena, lai Auns padomātu par nākotni! Tomēr, lai sāktu to darīt, jāpabeidz dažas lietas tagadnē, kas karājas pār viņu kā Damokla zobens, neļaujot virzīties tālāk. Horoskopa zvaigznes saka, ka Auniem visefektīvākie būs mājas darbi. Sakārtojot apkārtējo vidi, var sākt sakārtot savas idejas un plānus. Nebaidieties svētdien uzdrīkstēties! Izvirzījis jaunu mērķi, Auns sapratīs, kā to sasniegt.

Varbūt svētdien Aunam būs jāšķiras no kāda sava ieraduma, lai iepriecinātu mīļoto cilvēku. Šajā dienā var notikt konflikts par sadzīves jautājumiem un, pēc zvaigžņu domām, Aunam tajā nebūs taisnība. Pirms aizstāvēt savas tiesības atstāt zeķes tur, kur jums tas ērtāk, vai sist ritmu ar karoti, maisot tēju, padomājiet par to, vai tas ir tā vērts, lai bojātu nervus partnerim. Varbūt tomēr Aunam vajadzētu pārskatīt savus ieradumus?

Svētdien Vērsis spēs atrast duci iespējamo risinājumu jebkurai problēmai un pēc tam izvēlēties to, kurš būs visefektīvākais un vienkāršākais. Vērša prāts darbosies kā Šveices pulkstenis, bet pirksti - kā kasierim Šveices bankā. Šo dienu Vērsim var saukt par ideālu, risinot jebkādus jautājumus, izņemot tos, kur jāparāda taktiska pieeja. Svētdien ar Šveices diplomātiju gan viņš neizcelsies!

Svētdien Vērsim vajadzētu paanalizēt attiecības ar mīļoto cilvēku: vai ir tā, ka Vērsis pretī dod vairāk nekā saņem? Varbūt rūpes par attiecību uzturēšanu pilnībā gulstas uz viņa pleciem? Ja tā ir taisnība, Vērsim svētdien vajadzētu pārdomāt situāciju, pieņemot to tādu, kāda tā ir. Un tad, pamatojoties uz faktisko situāciju, izdarīt sev secinājumus par nākotni.

Svētdien Dvīņi var būt noraizējušies par savu nākotni: ļoti iespējams, ka jūs uztrauksieties par gaidāmo. Nav izslēgts, ka apkārt notiekošais izsitīs jūs no ierastās rutīnas un padarīs nākotnes izredzes visai miglainas. Horoskops apliecina: labākais, ko Dvīņi var darīt, ir neiegrimt pārdomās, bet sākt veikt konkrētas darbības, kas palīdzēs iegūt pārliecību par nākotni. Tas dos ne tikai konkrētus ieguvumus, bet arī nomierinās Dvīņu nervus.

Svētdien Dvīņi var pārspīlēt citu attieksmi pret sevi: viņiem var šķist, ka kāds viņus ienīst vai, gluži pretēji, izjūt pret viņiem lielu kaisli. Mīlestības horoskops apliecina: visticamāk, tas viņiem tikai šķitīs. Sarežģīta simpātiju un antipātiju gamma pārņēmusi pašus Dvīņus, un viņi šīs jūtas piedēvē citiem. Nekļūdieties savās cerībās vai aizdomās!

Svētdien Vēzim robeža starp pārliecību par sevi un uzpūtīgu pašpārliecinātību būs pavisam nemanāma. Vismaz citiem. Pats Vēzis var ticēt, ka viņš tikai dara darbu, ir vērsts uz rezultātu un to pašu prasa no visiem apkārtējiem. Tomēr no malas Vēža vērtīgie norādījumi var līdzināties vagara pātagai, un viņa tiešums ar vai bez pamata - kritikai bez žēlastības. Horoskopa zvaigznes svētdien Vēžiem iesaka savaldīt savu dedzību, citādi nebūs tālu no sacelšanās.

Svētdien Vēzim būs grūti sadalīt laiku mīļotajam cilvēkam un citām dzīves jomām, kurām nepieciešama viņa uzmanība. Protams, mīlestība ir pirmajā vietā, taču Vēžiem ir arī citi pienākumi - šīs dienas laikā tie liks par sevi manīt, novēršot uzmanību no romantikas. Vēzim būs jāgriežas kā vāverei ritenī, lai būtu laiks izdarīt darāmo, un mīļotajam cilvēkam nekļūtu garlaicīgi bez viņa uzmanības.

Svētdien Lauvu var piemeklēt enerģijas kritums un nevēlēšanās koncentrēties nekādiem svarīgiem jautājumiem. Pat ja vēlēsies, viņš, visticamāk, nespēs uzņemties iniciatīvu, tāpēc horoskopa zvaigznes iesaka pārāk necensties to darīt. Ja situācija tomēr prasīs, lai Lauva rīkotos aktīvi, viņam vajadzētu rūpīgāk aplūkot apkārtējos cilvēkus: viens no viņiem precīzi zina, ko darīt, un viņam nebūs iebildumu uzņemties vadību. Lauva labprāt ļautu sevi nedaudz pakomandēt.

Svētdien, ja Lauva vēlas mīlēt un būt mīlēts, viņam jādodas tur, kur vēl nekad nav bijis. Nav svarīgi, vai tā būs iepriekš neapmeklētas kafejnīcas terase, mežs ārpus pilsētas, upe, pļava vai mājas lapa. Svētdien jebkura pastaiga pa neapmeklētām vietām sniegs Lauvai nepieciešamo tonusu un pārliecību par sevi!

Horoskops apliecina: svētdien Jaunava var pārsteigt ne tikai apkārtējos, bet arī sevi ar iniciatīvu un aktivitāti. Atliek tikai virzīt enerģiju pareizajā virzienā. Jaunavu sagaida veiksme visās darbības jomās, vai tās būtu darbs, atpūta un, protams, mīlestība. Jaunava daudz varēs sasniegt, izmantojot komunikāciju: esi patiesa, runā tieši par savām vajadzībām un iegūsti to - protams, ja nepieprasīsi pārāk daudz!

Jaunava var sastrīdēties ar mīļoto cilvēku, un tas viss tāpēc, ka viņa nepieļaus spiedienu uz sevi vai kontroli. Mīlestības horoskops brīdina: mēģiniet aizstāvēt savu viedokli, nekļūstot rupja un nepārejot uz personībām. Atceries: tavā priekšā nav ienaidnieks, iesaisties dialogā, nevis kaujā! Jaunava var būt pārāk skarba spriedumos. Esi kategoriska un neatlaidīga darbā vai sportā, bet ne attiecībās ar savu dvēseles radinieku!

Svētdien Svariem visnepanesamākā būs bezdarbība. Tāpēc horoskops viņiem iesaka būt aktīviem un uzņēmīgiem. Atcerieties līdzību par divām vardēm krējuma podā un kulieties ar ķepām no visa spēka, nesamierinoties ar apstākļiem. Svētdiena būs tā diena, kad labāk darīt, pat ja neesi pilnībā pārliecināts par savu rīcību. Labāk nožēlot izdarīto, nevis neizmantoto iespēju. Tomēr zvaigznes sola, ka pat tad, ja Svari pieļaus kādu kļūdu, tā būs nenozīmīga. Tāpēc – drosmīgāk uz priekšu!

Svari svētdien vilks segu uz savu pusi: mīļotajam cilvēkam šajā dienā viņi var šķist īsts tirāns. Svari izlems par abiem un nevēlēsies uzklausīt iebildumus. Horoskops atgādina: attiecībās nevar iztikt bez kompromisiem. Neskatoties uz aizņemtību, nogurumu vai nevēlēšanos, Svariem rīt ar otro pusīti jāapspriež kopīgi tuvākās (vai tālākās) nākotnes plāni.

Skorpionam svētdien vajadzētu aizliegt sev domāt stereotipiski: aktuālās problēmas viņš varēs atrisināt tikai ar nestandarta pieejas palīdzību. Horoskops aicina: nebaidieties eksperimentēt, izaiciniet sistēmu - un sasniedziet savus mērķus ātrāk, nekā gaidīts. Šī diena būs īpaši veiksmīga Skorpionam - radītājam, māksliniekam: viņu var apciemot patiešām vērtīgas idejas. Ieklausieties, ko jums čukst mūzas!

Brīvības slāpes var Skorpionam svētdien sagrozīt galvu: viņš būs gatavs aizmirst par saviem solījumiem, aizrāvies ar mīlas spēli un gadījuma flirtu. Horoskops apliecina: svētdien neuzticieties savām emocijām! Jums tikai šķiet, ka tagadējās attiecības ir savu laiku tā teikt, nokalpojušas, un jūs atradīsiet laimi tikai tālu prom no tā, kurš pēdējā laikā bijis blakus. Tā ir apsēstība, kas pēc dienas pāries, bet svētdien Skorpionam nevajag sadarīt muļķības!

Svētdien Strēlnieks būs tā ieskrējies, ka apstāšanās var kļūt par veselu problēmu! Viņa prāts un viss ķermenis strādās forsētā režīmā. Tādēļ citi Strēlniekam var šķist kā miegainas mušas, kas pārvietojas un domā kā palēninājumā. Nav brīnums, ka Strēlnieks mēģinās viņus paskubināt, izmantojot ne tās smalkākās metodes.

Svētdien zvaigznes piedāvā Strēlniekam riskēt - ja vien, protams, šāda vajadzība viņa personīgajā dzīvē nobriedusi. Pietiks mīņāties uz vietas, ir laiks doties uz priekšu! Grūti pateikt, kur šis solis novedīs, līdz laimīgai mīlestībai vai neveiksmei, bet, ja Strēlnieks nemēģinās, viņš to nekad neuzzinās. Jebkuras attiecības ir risks, un, ja sev ko pārmest, tad labāk to, ka izdarīji nepareizi, nevis ka nedarīji vispār neko.

Svētdien Mežāža labākās zāles pret visām likstām būs... darbs. Pat ja tā ir brīvdiena, šajā dienā nevajadzētu gulēt uz dīvāna - atrodiet sev kādu nodarbi. Pasivitāte nesīs tikai skumjas un sliktu garastāvokli, bet enerģiska darbošanās novērsīs uzmanību no visām grūtībām un bēdām. Horoskops apgalvo, ka svētdiena būs lieliski piemērota, lai pabeigtu agrāk iesākto. Tāpēc Mežāzim neatliek nekas cits, kā no rīta atrotīt piedurknes un ķerties pie lietas ar divkāršu entuziasmu un dedzību.

Mežāzis var saprast, ka viņš ir noguris no sarežģījumiem attiecībās. Tas viņu pamudinās pieņemt lēmumus un veikt darbības, kas sola sarežģīto padarīt vienkāršu. Mīlestības horoskops iesaka viņam nerīkoties pārsteidzīgi: īsākais ceļš ne vienmēr ir ātrākais. Attiecības ar otro pusīti ir tik delikāts jautājums, ka tās saraut ir viegli, bet vēlāk būs grūti “sašūt” – paliks pamanāma šuve. Lai kādas idejas svētdien Mežāzim iešautos prātā, viņam nevajadzētu steigties tās iemiesot realitātē: vispirms rūpīgi apsveriet, kādas var būt sekas.

Svētdien Ūdensvīrs būs gatavs domāt par savu nākotni. Nevis sapņot un lidināties mākoņos, bet tieši izlemt, kurp doties tālāk. Ūdensvīra plāni izcelsies ar skaidrību un uzmanību pret detaļām, un tāpēc to īstenošana būs tikai laika jautājums. Vienīgais "bet": pievēršot uzmanību nākotnei, Ūdensvīriem svētdien nevajadzētu aizmirst par tagadni, precīzāk - par cilvēkiem, kuri ir apkārt. Neapgrūtiniet viņus ar niķošanos un kurnēšanu, pat ja šķiet, ka viņi visu dara nepareizi.

Svētdien, ja Ūdensvīrs vēlas uzspēlēt kādu jaunu mīlas spēli, viņam tas izdosies lieliski! Varbūt viņš jau ilgi domājis par anketas aizpildīšanu iepazīšanās vietnē vai iesaistīšanos kāda foruma čatā. Citiem vārdiem sakot, svētdien Ūdensvīrs var uzdrīkstēties! Galvenais atcerēties, ka tas ir tikai flirts, tas ir, mīlas spēle. Neuztveriet šīs lietas pārāk nopietni.

Svētdien vismazāk visā pasaulē Zivīm rūpēs kāda cita viedoklis - vismaz tā viņas izturēsies. Horoskopa zvaigznes sniegs pārliecību, ka viņas visu dara pareizi, un apkārtējie ar saviem padomiem tikai traucē. Tāpēc svētdien nevajadzētu Zivīm aizrādīt vai ko ieteikt – viņas var atbildēt visai asi. Taču pajautāt viņu viedokli par kādu jautājumu var: Zivis būs glaimotas.

Svētdien Zivīm un viņu mīļotajam cilvēkam būs iespēja nostiprināt intelektuālo saikni. Jūtas - tas ir labi, taču, ja Zivīm un viņu izredzētajam nebūtu nekas cits kopīgs, attiecību prognoze būtu skumja, vai ne? Svētdien Zivīm un viņu partnerim būs iespēja uzzināt kaut ko jaunu par to, kas viņus vieno. Varbūt tas būs kopīgs hobijs, iemīļotā filma vai grāmata, vai varbūt – kāds pavisam slēpts sapnis.

Epadomi horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!