Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 13. maijam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Lai kā Auns ceturtdien vēlētos atslābināties un atpūsties, situācija viņam neļaus to darīt. Notikumiem būs nepieciešama Auna aktīva līdzdalība, atkal un atkal izraujot viņu no svētlaimīgā neko nedarīšanas stāvokļa! Beigu beigās Aunam neatliks nekas cits, kā padoties šim uzspiestajam ritmam, taču viņš nenožēlos: ceturtdien viņam pavērsies interesantas iespējas, kuras Auns varēs izmantot tikai tad, ja būs pilnvērtīgs pasākumu dalībnieks.

Ceturtdien Aunam būs nosliece pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Attiecībās ar mīļoto cilvēku tādas īpašības var kaitēt. Lai nenožēlotu tad, kad ir jau par vēlu, Aunam ceturtdien vispār nevajadzētu neko pasākt: zvaigznes saka, ka viņa secinājumi attiecībā uz partneri var būt kļūdaini, un "dzelžainie argumenti" var ļoti pievilt.

Ceturtdien Vērsis var negaidīti gūt peļņu, kur to nemaz negaidīja. Vai arī atklāt neparastu veidu, kā nopelnīt naudu. Vai arī padoties vēlmei iztērēt lielu summu. Citiem vārdiem sakot, Vērša finanšu sfēru var ietekmēt likteņa pārsteigumi vai viņa paša garastāvokļa svārstības.

Vērsis pat var zaudēt kontroli pār savām emocijām. Horoskops brīdina: atkarībā no apstākļiem šādā dienā jūs varat izraisīt skandālu vai neprātīgi iemīlēties. Sirdij nepavēlēsi, tāpēc Vērsim atliek tikai mēģināt sevi saturēt pieklājības rāmjos. Nelamāties publiski, ja tomēr esi nolēmis sastrīdēties, un uzreiz nemesties izvēlētajam ap kaklu, ja trāpījis Amors.

Vai esat sagatavojuši skaidru ceturtdienas plānu? Aprēķinājuši laiku, pievienojuši papildu laiku neparedzētiem apstākļiem, ņēmuši vērā visas iespējas un visam sagatavojušies? Pārbaudiet visu vēlreiz un... aizmirstiet. Dvīņu plānus sagraus negaidītu apstākļu virpulis. Jā, pēkšņs sižeta pavērsiens kaitinās Dvīņus, taču horoskops sola: pat ja ne tā, kā plānojāt, bet visus savus plānus izpildīsiet. Tāpēc neuztraucieties par sīkumiem.

Jā, mēs ne vienmēr spējam iegūt to, uz ko tiecamies... Taču ceturtdiena nebūs no tādām dienām! Zvaigznes saka, ka Dvīņi savā personīgajā dzīvē būs diezgan spējīgi īstenot to, ko iecerējuši. Vēl nedaudz - un viņi sasniegs savu mērķi! Diena laba gan esošo attiecību attīstībai, gan lai iepazītos. Ceturtdien izrādot patiesu interesi par cilvēku, sperot vismaz nelielu soli viņa virzienā, Dvīņiem būs visas iespējas panākt atbildes soļus!

Ceturtdien Vēzim jāievēro ķīniešu gudrā padoms un jāpeld pa straumi, ļaujot dzīvei un apkārtējiem izdarīt izvēli viņa vietā. Tiesa, daži notikumu pavērsieni var viņu pārsteigt: tie neiederēsies viņa ikdienas dzīves rāmjos. Turklāt, pārvērties par novērotāju, Vēzis varēs uz daudzām lietām paskatīties no jauna leņķa un ieraudzīs gudras likteņa norādes tur, kur iepriekš būtu mierīgi pagājis garām.

Ceturtdien zvaigznes iesaka Vēzim pielikt pūles, lai dažādotu savu personīgo dzīvi! Ja attiecības ilgst kādu laiku, tās pamazām zaudē “asumu” un, lai mīlestību nenomainītu ieradums, jūtas ir jāatsvaidzina. Jauni iespaidi, iepazīšanās, ceļojumi un vienkārši romantiskas pastaigas - tas viss ceturtdien var izvilkt Vēzi un viņa mīļoto no rutīnas, iededzot viņu sirdīs kaislīgu uguni.

Ceturtdien liktenis var veikt negaidītu pavērsienu Lauvas dzīvē, paverot viņam jaunus apvāršņus. Tiesa, lai iekļautos šajā pagriezienā, viņam var nākties pieņemt lēmumu, kas dažu minūšu laikā var mainīt viņa dzīvi! Tāpēc horoskopa zvaigznes ceturtdien iesaka Lauvai turēt pirkstu uz notikumu pulsa. Labāk izlemiet, vai izmantot iespēju vai nē, nekā vēlāk pārmetiet sev, ka šo iespēju pat nepamanījāt.

Ceturtdien Lauvai būs iespēja savā mīļotajā cilvēkā atklāt kaut ko pilnīgi jaunu, ko viņš vēl nekad nebija pamanījis! Varbūt tas būs jauns talants vai jauns viņa daudzpusīgā rakstura aspekts, vai varbūt kaut kas cits. Šodienas atklājums var radīt vispozitīvākās sekas Lauvas attiecībām, paverot jaunas iespējas viņam un viņa izredzētajam augt un virzīties uz priekšu.

Ceturtdien Jaunava var atļauties riskēt un iesaistīties nelielā finanšu avantūrā - protams, iepriekš apdomājusi visbīstamākos variantus, un liekot uz spēles summu, kuru nav bail pazaudēt. Absolūti visus faktorus nebūs iespējams ņemt vērā, taču Jaunava var paļauties uz savu intuīciju: horoskops liecina, ka tā būs ļoti saasināta! Tām Jaunavām, kurām nepatīk riskēt, diena tomēr sagādās zināmu pārsteigumu, liekot rīkoties ātri, pielāgojoties apstākļiem!

Būt nedaudz nekaunīgai, drosmīgai, izlēmīgai - tas ir padoms Jaunavai ceturtdienā! Viņas mīlestības horoskops apliecina: šajā dienā viss ir iespējams! Atmet šaubas un rīkojies tā, it kā šī būtu pēdējā dzīves diena! Nebaidies izskatīties smieklīgi, ierodies nelaikā, pasaki kaut ko nevietā! Jaunava var krasi mainīt savu personīgo dzīvi, ja nebaidīsies veikt ilgi atliktu mēģinājumu.

Svari ceturtdien visu izdarīs laikā, ja viņiem piemitīs izturība un organizētība. Šajā dienā viss atteiksies ritēt pēc plāna: tie, kurus gaidāt, kavējas, tur, kur jūs steidzaties, viss tiek atcelts utt. No otras puses, ceturtdien Svari būs vairāk gatavi atrast izeju no nestandarta situācijām nekā nodoties ikdienas aktivitātēm. Tāpēc horoskops iesaka nesūdzēties - pats to sirds dziļumos vēlaties...

Svaru emociju prognoze ceturtdienai: kaislību temperatūra kāpj, iespējami negaidīti izvirdumi, vētra un pat cunami. Iespējams pilnīgs miega zudums un mīlas drudzis. Vai šādas prognozes jūs biedē? Neko darīt. Kaislība ir vējš, kas piepūš buras. Tā var nogremdēt kuģi, bet bez tās nevar virzīties uz priekšu. Horoskops uzmundrina Svarus: iespējamās izmaiņas attiecībās galu galā nāks jums par labu!

Ceturtdien no rīta izkāpjot no gultas Skorpions pat nevarēs iedomāties, kādas pārmaiņas notiks viņa dzīvē! Šī diena var izrādīties pagrieziena punkts: notikumi solās attīstīties ne tā, kā viņš gaidīja, liekot Skorpionam steigā pieņemt svarīgus lēmumus. Negaidītas ziņas, darīšanas, jaunas paziņas - jebkuram notikumam ceturtdien būs iespēja ietekmēt Skorpiona likteni, atstājot ievērojamas pēdas viņa dzīvē. Viņam tas būtu jāpatur prātā, lai kādus lēmumus viņš pieņemtu.

Humora izjūta ir lieliska lieta, taču ceturtdien Skorpionam labāk ar to neeksperimentēt. Mīļotais cilvēks humoru var uztvert neadekvāti, īpaši ņemot vērā faktu, ka šodien Skorpiona joki labākajā gadījumā atgādinās ironiju, bet sliktākajā gadījumā - dzēlīgu satīru. Maz ticams, ka Skorpiona partnerim patiks būt par tik izsmalcinātas kritikas objektu. Nav brīnums, ja viņš atšķirībā no Skorpiona nemaz nesmiesies!

Ceturtdien Strēlniekam vajadzētu ieklausīties savā intuīcijā - tā viņam palīdzēs orientēties strauji mainīgajos apstākļos. Diena solās būt notikumiem bagāta un interesanta, un likteņa līkloči - neparedzami. Pozitīva attieksme, zinātkāre un nedaudz avantūrisma palīdzēs Strēlniekam maksimāli izmantot dienas iespējas, tostarp romantiskās. Strēlniekam būs iespēja iepazīties ar cilvēku, kurš liks sirdij iepukstēties straujāk.

Strēlnieka iztēle var viņu ienest tās mīlestības pasakā, kuru pats izdomājis. Horoskops brīdina par pārmērīgu aizraušanos ar ilūzijām. Ceturtdien neviens reāls cilvēks nespēs izpildīt Strēlnieka fantastiskās prasības. Neprasi pārāk daudz no mīļotā cilvēka! Nepārvērties par princesi augstā tornī vai par princi "īstas karalienes" meklējumos. Uztver savu dvēseles radinieku kā būtni no miesas un asinīm, mīli viņu ar visiem viņa trūkumiem!

Ceturtdien Mežāzim būs slikta humora izjūta - it īpaši, ja tas vērsts uz viņu! Dienas laikā viņa dvēselē var uzkrāties aizkaitinājums, kuru Mežāzis labprāt izgāzīs uz galvas ikvienam, kurš uzdrošināsies viņu izjokot vai iebilst. Lai neprovocētu citus un sevi, ceturtdien Mežāzim būtu noderīgi no sirds nodoties aktuālajiem darbiem - tur viņa nopietnība nāks tikai par labu.

Ceturtdien situācija Mežāža personīgajā dzīvē var likt viņam aci pret aci satikties ar pagātni. Varbūt Mežāzis satiks cilvēku, ar kuru kādreiz saistīja maigas jūtas, vai arī viņam būs jāatceras savas kļūdas mīlestībā, lai tās vairs neatkārtotos. Zvaigznes ceturtdien iesaka Mežāzim mierīgi izturēties pret ceļojumu uz pagātni. Pieredze nepieciešama, lai to ņemtu vērā; tikai muļķi cenšas pēc iespējas ātrāk aizmirst par visu.

Dzīve Ūdensvīriem gatavo patīkamu pārsteigumu. Visticamāk, tas būs saistīts ar finansiāliem ieguvumiem - varbūt Ūdensvīriem paveiksies labi nopelnīt vai ko izdevīgi nopirkt. Horoskops Ūdensvīriem sola pozitīvas emocijas, un vienīgais, kurš visu var sabojāt, ir pats Ūdensvīrs. Viņš būs emocionāls un mainīgā garastāvoklī, un var viegli aizsvilties. Nemeklējiet apkārtējo vārdos un darbībās to sliktāko: mīļotais cilvēks var uzdāvināt ziedus tāpat vien, nevis lai “pielīstu par kādu slepenu grēciņu”, un vadītājs izsaukt pie sevis ne jau lai izteiktu rājienu.

Ja Ūdensvīrs ilgu laiku atlicis nopietnu sarunu ar mīļoto cilvēku, ceturtdien pienācis laiks to uzsākt. Ūdensvīram pietiks pacietības un neatlaidības, lai saņemtu atbildes uz visiem jautājumiem. Tikai esiet gatavs tam, ka tās var būt negaidītas: horoskops norāda, ka šai dienai raksturīgi neparedzami notikumi. No otras puses, labāk noskaidrot situāciju, nevis ciest no nenoteiktības.

Ceturtdien Zivju lietišķā aktivitāte būs tuvu nullei, tāpēc viņas labprāt pavadīs laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Varbūt pat Zivis, negaidīti pašas sev, noorganizēs pikniku vai kopīgu pastaigu parkā. Par pārāk aktīvu atpūtu Zivis gan nebūs sajūsmā: ceturtdiena būs diena, kad viņas augstāk par visu vērtēs atpūtu, mājīgumu un komfortu.

Ceturtdien Zivis būs pašpietiekamas: viņas var pilnībā izbaudīt dzīvi, ērti sēžot uz dīvāna ar grāmatu rokās. Zvaigznes iesaka iznākšanu publiskajā telpā aprobežot ar īsu ielūkošanos kādā sociālajā tīklā.

Epadomi horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!