Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Tavs dienas horoskops 12. maijam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Trešdien horoskopa zvaigznes Auniem sola atbalstu finanšu jautājumos! Šī būs lieliska diena, ko veltīt finanšu pārvaldībai un kapitāla pieaugumam. Ja Auniem ir plāns palielināt savus ienākumus, pienācis laiks sākt tos īstenot. Saruna ar priekšniekiem par algas palielināšanu, jauna projekta uzsākšana, naudas ieguldījumi utt. - trešdien jebkurš Auna solis pareizajā virzienā laika gaitā solās pārvērsties par patīkamu svara pieaugumu viņa maciņā.

Ja Auns ir iemīlējies, trešdien viņam jāsper reāls solis pretī saviem centieniem! Varbūt viņa dvēselē virmo kaislības, taču līdz šim viņš darīja visu, lai viņa izredzētais par to neko nezinātu. Ja Auns vēlas dzīvot ar reālām, nevis izdomātām emocijām, trešdien ir pienācis laiks sākt īstenot visu, par ko viņš līdz šim uzdrošinājās tikai sapņot.

Horoskops aicina Vēršus trešdien darīt kaut ko tādu, kas ilgi atlikts. Šajā dienā lieliski izdosies īstenot sen lolotu ideju vai pabeigt iesākto darbu. Ņemot vērā, ka zvaigznes apveltīs Vērsi ar spēcīgu enerģiju, viņš lieliski tiks galā ar visiem uzdevumiem - viņam pietiks spēka arī vakaram. Tāpēc ir laiks atcerēties arī par ilgi atlikto izklaidi!

Ja pēdējā laikā Vērsim šķiet, ka attiecības vairs nesniedz iepriekšējo prieku, trešdien būs laiks piemest malku mīlestības ugunskuram. Šajā dienā lietderīgi atcerēties labās lietas, kas jūs ar mīļoto cilvēku vieno, apmeklēt vietas, ar kurām saistās romantiskas atmiņas, uzlikt “jūsu” dziesmu. Vērša horoskops apliecina: trešdien jūs varat atdzīvināt tās jūtas, kuras jūs pārņēma pirmajās iepazīšanās dienās, jums tikai nedaudz jāpalīdz šim procesam!

Trešdien Dvīņus kaut kas vai kāds var tik ļoti aizraut, ka viņi aizmirsīs par citām lietām. Horoskops brīdina: šajā dienā būsi vajadzīgs visur un visiem, tāpēc neaizmirsti atbildēt uz zvaniem un ziņojumiem. Dvīņiem būs tik daudz enerģijas, ka viņi spēs ātri atrisināt garlaicīgās rutīnas jautājumus un atgriezties pie viņus interesējošās tēmas. Jūs gaida piesātināta un interesanta diena.

Trešdien Dvīņu romantiskos plānus var sagraut rupjā realitāte! Pat ja viņi paredzējuši randiņu, diemžēl ne viss ir atkarīgs no viņiem. Zvaigznes brīdina, ka trešdien daudzas lietas var noiet greizi, tai skaitā randiņš var izjukt pavisam. Par to nav jāuztraucas: Dvīņiem būs daudz iespēju panākt garām palaisto.

Trešdien Vēzis darbā var izjust vilšanos, ko izraisīs greizsirdība uz citu cilvēku panākumiem. Zvaigznes sakārtojušās tā, ka tā vietā, lai priecātos par kolēģu sasniegumiem, Vēzis var nonākt pat līdz depresijai. Apkārtējie cilvēki viņam šķitīs veiksmīgāki nekā patiesībā. Horoskops iesaka norobežoties no tādas situācijas, atcerēties savus sasniegumus un samierināties ar domu, ka katram cilvēkam ir savs veiksmes ceļš.

Mīlestība trešdien var kļūt par Vēža sporta veidu. Horoskops apliecina: tā ir bīstama pieeja. Brīvais Vēzis var aizrauties ar pakaļdzīšanos, īsti nesaprotot, ko viņš darīs ar savu trofeju, ja tomēr to dabūs. Vēzis, kuram ir attiecības, sāks skaitīt punktus - kurš abu savienības labā izdarījis vairāk. Jums nav jāuztver mīļotais cilvēks kā pretinieks, jūs spēlējat vienā komandā, tad kāpēc skaitīt?

Trešdien darbs, kuram Lauva veltīja daudz laika un pūļu, beidzot nesīs savus patīkamos augļus. Tā var būt finansiāla peļņa, prēmija, morāls gandarījums, nopelnu atzīšana vai vienkārši patīkams pārsteigums - īsāk sakot, panākumi jebkurā formā. Tomēr Lauva nebūt netaisīsies atslābināties. Gluži pretēji, trešdien panākumi viņu mobilizēs un liks aktīvāk rīkoties, jo viena lieta ir redzēt mērķi, bet otra - sajust, kā, pateicoties jūsu centieniem, tas tuvojas.

Iespējams, ka trešdien Lauva jutīs vajadzību attiecībās ar mīļoto cilvēku steidzami visu sakārtot vai ātrāk atrast dvēseles radinieku, ja šī vieta ir brīva. Horoskops atbalsta šo vēlmi, bet tikai brīdina par pārmērīgu degsmi. Lauva vēlēsies visu uzreiz, bet tas notiek tikai pasakās! Patiesībā būtu jauki vispirms saprast, ko vēlas pats Lauva – pilnīgi iespējams, ka viņš dzīvo ar citu cilvēku vēlmēm un uzspiestu priekšstatu par laimi.

Trešdien Jaunava pārspēs pati sevi ne tikai spējā iepazīties, bet arī saraut attiecības. Enerģija, ko viņai sniegs šī diena, būs pietiekama, lai nodibinātu jaunas saiknes - gan romantiskas, gan lietišķas. Ar seniem paziņām situācija būs pretēja: Jaunava trešdien būs nesavaldīga un var sabojāt attiecības pat ar labāko draugu. Lai tas nenotiktu, viņai vajadzētu aizvainojošos paziņojumus paturēt pie sevis - tas ir, it kā viņa sazinātos ar svešinieku.

Jaunava personīgajā dzīvē var saskarties ar konkurenci! Varbūt viņai šķitīs, ka kāds nav vienaldzīgs pret viņas mīļoto cilvēku. Vai varbūt Jaunava būs greizsirdīga uz savu izredzēto par viņa pagātni vai sapņiem. Zvaigznes trešdien Jaunavai neiesaka sākt attiecību skaidrošanu – tas nenovedīs ne pie kā laba. Labāk tērēt enerģiju, lai iepriecinātu partneri, un tādā izsmalcinātā veidā pievērst viņa uzmanību sev.

Svaros trešdien pēkšņi var pamosties greizsirdība! Turklāt nav teikts, ka šīs emocijas būs vērstas uz mīļoto cilvēku un ka Svariem tām būtu pamats. Draugi, radinieki, darba kolēģi - gandrīz ikviens trešdien riskē kļūt par neizskaidrojamas Svaru greizsirdības un privātīpašnieka tieksmju objektu. Horoskopu zvaigznes iesaka nepadoties kārdinājumam izskaidroties. Labāk apsveriet domu, ka draugu draugi ne vienmēr ir jūsu konkurenti un sāncenši. Arī viņi var kļūt par jūsu draugiem.

Trešdien Svariem nevajadzētu flirtēt, pat ja viņi to ļoti vēlas. Labākajā gadījumā flirtēšanas objekts var viņus pārprast, bet sliktākajā gadījumā Svari var nonākt neveiklā situācijā. Tas jo īpaši attiecas uz tiem Svariem, kuriem ir mīļotais cilvēks: trešdien pārāk viegli dot savam izredzētajam iemeslu greizsirdībai. Tāpēc katram gadījumam Svariem vajadzētu izvairīties no jebkādām divdomībām.

Iespējams, ka trešdien Skorpions vēlēsies ar kādu sacensties! Veselīgo azartu viņā var iededzināt jebkas, galvenais, lai apkārtējie saprastu: Skorpions nav sliktāks par citiem. Nepretojieties šim impulsam - trešdien tas jūsu dzīvē var ienest dzīvesprieku un spēles elementu. Galvenais, lai viss notiek ar mēru, un sacensības nepārvēršas par Skorpiona pārākuma pierādīšanu.

Trešdien Skorpions spēs meistarīgi spēlēt uz citu jūtām - pat to, kurus viņš patiešām mīl! Tomēr spēlēšanās mīlestībā ir līdzīga spēlei ar uguni - varat stipri apsvilināties vai pat nejauši visu nodedzināt līdz pelniem. Zvaigznes brīdina Skorpionu rīkoties apdomīgi un uzmanīgi. Trešdien, cenšoties par katru cenu sasniegt savu mērķi, viņš var pārrēķināties, un cena var izrādīties nepamatoti augsta.

Trešdien Strēlnieks varēs tikt galā ar lietām, ar kurām pirms mēneša vai pat nedēļas nevarēja! Horoskopa zvaigznes viņam dos aktivitāti un apņēmību, kā arī veiksmi darbos. Pateicoties tam, Strēlnieks precīzi zinās, ko un kā darīt. Vienīgais "bet": viņš arī zinās, ko vajadzētu darīt citiem. Apkārtējiem cilvēkiem, visticamāk, nepatiks ideja iejūgties Strēlnieka ratos, tāpēc Strēlniekiem visas dienas garumā vajadzētu sagatavoties viņu vājajiem mēģinājumiem protestēt.

“Greizsirdība ir mans smagais krusts” trešdien varēs dungot Strēlnieks. Nav svarīgi, vai iemesls ir reāls vai iedomāts, jau no rīta viņš sarīkos mīļotajam cilvēkam “smadzeņu skalošanu”. Strēlniekam būtu jājautā sev, kas viņam liek šaubīties, ka viņš ir labākais un viņam nav un nevar būt konkurentu? Varbūt viņš saprot, ka pēdējā laikā maz uzmanības veltījis savam dvēseles radiniekam? Horoskops iesaka: kāpēc bojāt savus un citu nervus, labāk izdariet partnerim kaut ko patīkamu!

Trešdien Mežāzis būs enerģijas un pašpārliecinātības pilns! Situācija piespiedīs viņu ik pa brīdim atrasties uzmanības centrā, un Mežāzis nekritīs kaunā. Viņš spēs ne tikai tikt galā ar saviem pienākumiem, bet arī parādīt sevi labvēlīgā gaismā. Tiesa, trešdien Mežāzim vajadzētu sagatavoties tam, ka šāda uzvedība var izraisīt citu skaudību. Tomēr tā ir maza cena, kas jāmaksā, lai visu dienu justos zirgā.

Mīlestībā Mežāzis trešdien var būt pārāk uzmācīgs. Nepārbarojiet savu mīļoto cilvēku ar savu sajūsmu, nepiespiediet viņu pie sienas ar krūtīm un nepārvērtiet apskāvienus par žņaugšanas paņēmienu! Lai izvairītos no strīdiem, mēģiniet ņemt vērā, ka bez jūsu attiecībām partnerim var būt arī citas lietas un rūpes, un neapvainojieties, ja tiek atteikts randiņš vai atvēlēts nepietiekams (pēc jūsu domām) laiks. Horoskops trešdien iesaka Mežāzim neprasīt pārāk daudz.

Trešdien Ūdensvīrs būs vajadzīgs visiem un visur. Vai arī viņam tikai tā šķiet? Radīsies iespaids, ka Ūdensvīram piestiprināts propellers. Tas viņam dos neticamu ātrumu un... spēju palidot garām iecerētajam mērķim. Horoskops brīdina, ka šīs dienas galvenais apdraudējums ir risks zaudēt pārāk daudz laika un enerģijas tur, kur tas nebija vajadzīgs. Vispār jau Ūdensvīrs ir spēka pilns un var kalnus gāzt, tikai vienkārši nedaudz jāsamazina degsme, un viss būs labi.

Trešdiena būs diena, kad Ūdensvīram un viņa mīļotajam cilvēkam derētu iegūt jaunus iespaidus! Kādi tie būs, pilnībā atkarīgs no Ūdensvīra gaumes. Brauciens uz citu pilsētu, randiņš kafē āra terasē, gājiens uz parku vai mežu, jebkur. Trešdien Ūdensvīru un viņa izredzēto gaida romantika visur, kur vien viņiem būs iespēja redzēt un uzzināt kaut ko jaunu.

Trešdien Zivis būs notikumu virpulī! Horoskopa zvaigznes apveltīs viņas ar tādām īpašībām kā enerģija, ātra lēmumu pieņemšana un ass prāts. Viņām būs grūti palikt vienā vietā - situācija var prasīt viņu klātbūtni vairākās vietās vienlaikus! Zivīm nebūs iebildumu pret tādu mutuļojošu aktivitāti, jo īpaši tāpēc, ka tā solās būt noderīga: daži no šodienas notikumiem vai paziņām var sagādāt Zivīm patīkamu pārsteigumu.

Trešdien zvaigznes Zivīm iesaka parunāt ar mīļoto cilvēku par naudu. Šis ir piemērots brīdis, lai kopīgi atrisinātu pārpratumus šajā jautājumā, pārrunātu finanšu plānus nākotnei vai vienkārši aprunātos no sirds. Zivīm un viņu partnerim trešdien vajadzētu apspriest atvaļinājuma izmaksas, analizēt ienākumus, novērtēt izredzes. Ja ienākumi nav tik labi, kā vēlaties, ir pienācis laiks apdomāt, kā to mainīt.

Epadomi horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!