Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 9. janvārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Sestdien horoskopa zvaigznes sola Aunam ieniršanu komunikācijas jūrā! Pat ja viņš uz to netieksies, liktenis, visticamāk, liks Aunam iziet no mājas (varbūt fiziski, varbūt virtuāli), lai tiktos ar pasauli un cilvēkiem. Tomēr, padodoties šim impulsam, Auns nenožēlos: tieši sestdien viņu gaida tikšanās un iepazīšanās, kas var būt ļoti noderīgas. Iespējams, komunikācijas procesā Auns uzdursies daudzsološai idejai, iegūs noderīgas paziņas, vai varbūt atradīs patiesu mīlestību.

Auns būs noskaņots uz koķetēšanu un iepazīšanos bez tālākām saistībām! Nu, dažreiz nemaz nav slikti atslābināties un atpūsties - ja, protams, Aunam jau nav nopietnas attiecības. Ja ir, tad gan zvaigznes neiesaka pavadīt vakaru slepus ložņājot pa iepazīšanās vietnēm, bet gan ar savu šarmu un rotaļīgo attieksmi padarīt vakaru ar mīļoto cilvēku jautru un neaizmirstamu.

Sestdien, lai kādu mērķi Vērsis būtu sev izvirzījis, viņam būs visas iespējas tam tuvināties. Viņa horoskopā dominēs izlēmība, pārliecība un liels iekšējais spēks. Pateicoties šīm īpašībām, Vērsis sestdien spēs jebkuru situāciju pagriezt sev par labu un tuvināt loloto sapņu īstenošanu. Ja Vērsis jau ilgu laiku kaldinājis kādu plānu, zvaigznes mudina rīkoties - drosmīgi cilvēki paši rada savu likteni!

Vienīgais, kas var kavēt plānu īstenošanu, būs Vērša jūtas un pārdzīvojumi attiecību sfērā un tie darīs viņu mazliet izklaidīgu. Nav svarīgi, vai Vērsis aiz laimes lidināsies septītajās debesīs vai cietīs no neatbildētas mīlestības - diena viņu mudinās uz spilgtu emociju izpausmi, salīdzinot ar kurām viss pārējais automātiski pārvirzās otrajā plānā. Vērsim sestdien vismaz reizēm jānolaižas no debesīm uz zemes, lai kontrolētu sevi un apkārt notiekošo.

Sestdien Dvīņiem saasināsies visas maņas: dzirde, redze, tauste, oža. Horoskopa zvaigznes iesaka viņiem to izmantot, lai gūtu patiesu prieku no tādām vienkāršām lietām kā mūzika, filmas, labs ēdiens vai maigs mīļotā cilvēka pieskāriens. Sestdien mīļotā sabiedrībā Dvīņiem būs tik labi kā jebkad agrāk! Turklāt viņu sestā maņa - intuīcija - arī solās būt vislabākajā līmenī, brīdinot Dvīņus par kļūdām un palīdzot ar vērtīgiem padomiem.

Sestdiena būs tā diena, kad Dvīņi varēs mainīt situāciju tikai ar savu domu un vēlmju spēku. Lai iekarotu mīļotā uzmanību vai ko mainītu uz labo pusi attiecībās, zvaigznes iesaka Dvīņiem koncentrēties un vispirms atrisināt šo jautājumu savā prātā. Lai cik "nezinātniski" tas varētu izklausīties, tuvākajā nākotnē Dvīņiem būs visas iespējas novērot, kā viņu šodienas domas pamazām iemiesojas realitātē.

Sestdien Vēzis var būt pārlieku kategorisks, pasauli redzot melnbaltās krāsās: "jā" vai "nē", "labs" vai "slikts" - it kā citu iespēju nebūtu! Viņa kategoriskums un prasīgums, visticamāk, apkārtējos neapmierinās. Vēzim vajadzētu būt iecietīgākam pret cilvēkiem un viņu trūkumiem. Horoskopa zvaigznes iesaka internetā papētīt mākslas darbus vai dabas foto, lai atcerētos: pasaule sastāv no pustoņiem un daudzveidīgām krāsām!

Vēža laika pavadīšana ar mīļoto cilvēku šodien noteikti būs īpaša! Diena mudinās Vēzi izvairīties no vieglajiem, ierastajiem ceļiem. Nevis pasūtīt picu tajā pašā kafejnīcā kā parasti, bet gan doties kopā ar partneri uz citu pilsētu, dabas takām vai sarīkot pikniku pagalmā - tas ir tas, kas vajadzīgs Vēzim. Pēc iespējas vairāk jaunu iespaidu - šodienas recepte harmonijai mīlestībā.

Sestdien Lauvas horoskopā valdīs gaišas, saulainas emocijas. Pateicoties tām, lai kur Lauva atrastos, viņš spēs mirdzēt! Vienīgais "mīnus": emocionālais pacēlums var traucēt veikt ikdienišķus mājas darbus. Ja darbs jāveic ļoti rūpīgi, tas var ciest no Lauvas uzmanības trūkuma. Viņš jutīsies lieliski tur, kur dzīve virmo un rit pilnā sparā!

Sestdien zvaigznes Lauvai iesaka novirzīt enerģiju saišu stiprināšanai ar cilvēkiem. Tas attiecas ne tikai uz attiecībām ar mīļoto cilvēku, bet arī ar visiem, kas Lauvai nav vienaldzīgi: radiem, draugiem, kolēģiem, pat pagalma kaimiņiem. Tas bagātinās Lauvas iekšējo pasauli un sniegs jaunas iespējas. Un pats svarīgākais ir tas, ka sestdien pozitīvas komunikācijas ar cilvēkiem pieredze Lauvai būs drošs ceļš uz laimi un mīlestības iegūšanu.

Sestdien Jaunavai būs iespēja stāties pretī savai pagātnei. Tā varētu atgādināt par sevi ar senu fotoalbumu vai pēkšņām atmiņām. Iespējams, ka Jaunava tiksies ar cilvēku, kuru sen nav redzējusi, vēlēsies atsākt kādu projektu vai arī atklāsies sens ģimenes noslēpums. Citiem vārdiem sakot, daži šodienas notikumi sakņosies Jaunavas pagātnē, vai tas būtu nostalģiskas bērnības atmiņas, vai skapī atrasts putekļains skelets.

Sestdien Jaunavai būs iespēja iepazīties ar cilvēku, kurš viņas dzīvē radīs īstu revolūciju! Varbūt šī personība izrādīsies pilnīgs pretstats Jaunavai, un no viņa Jaunava varēs uzzināt daudz ko tādu, par ko iepriekš pat nenojauta. Tomēr, lai notiktu liktenīgā iepazīšanās, Jaunavai sestdien būs jāieiet jaunā un sev neparastā vidē. Ja viņa izvēlēsies nekur fiziski vai virtuāli nedoties, palaidīs savu iespēju garām.

Sestdien, pateicoties savam sabiedriskumam, Svari varēs atrast kopīgu valodu ar ikvienu! Diena viņus apveltīs ar harizmu, spēju noturēt sarunu biedra uzmanību un aizraut ar savu entuziasmu. Pateicoties tam, sestdien viņi būs lieliski visā, kas saistīts ar karjeru, paaugstināšanu amatā, sarunām un komunikāciju. Ja Svari vēlas darīt zināmu savu ideju priekšniekiem un kolēģiem, meklēt atbalstu pie citiem kādā projektā, nodibināt noderīgus kontaktus vai pat atzīties mīlestībā, tam neatrast labāku laiku.

Svariem it visā, kas saistīts ar jūtām, jāpievērš uzmanība intuīcijai! Ja viņi netic intuīcijai - jārīkojas tikai pēc principa "slikti - labi". Tas būs pilnīgi pietiekami, lai nepieļautu kļūdas attiecībās ar mīļoto cilvēku. Ja Svari joprojām ir brīvi, sestdien, pateicoties sestajai maņai, viņiem būs iespēja iepazīties ar potenciālo kandidātu uz savu sirdi.

Sestdien Skorpions var būt pārāk nevērīgs pret naudu! Diena viņam piešķirs dzīvesprieku un avantūrisma garu, tāpēc Skorpions spēs nepārdomāti patērēties. Viņa vieglprātība var novest pie nevajadzīgiem pirkumiem, naudas izmešanas vējā (našķiem un izklaidei), riskantiem ieguldījumiem. Turklāt Skorpions var kļūt par vieglu mērķi krāpniekiem. Horoskopu zvaigznes brīdina: lai Skorpiona maks sestdien nekļūtu pārāk viegls, viņam jākontrolē katrs eiro. Vislabāk - atlikt visus izdevumus un finanšu manipulācijas uz citu dienu.

Skorpionam nevajadzētu meklēt skabargu sava mīļotā cilvēka acī, lai arī kā gribētos viņu pakritizēt. Varbūt Skorpionu kaut kas ļoti kaitina partnerī - viņa paradumos, ģērbšanās vai runāšanas manierē. Vai viņš ēdot čāpstina, guļot krāc vai izmētā mantas, kur pagadās? Taču arī Skorpions nebūt nav ideāls. Sestdien Skorpionam jāsamierinās ar faktu, ka viņa partnerim ir tiesības uz nelieliem trūkumiem. Šīs nepilnības viņā var pat iemīlēt.

Sestdien Strēlnieka darāmie darbiņi solās virzīties uz priekšu viegli, kā paši no sevis! Tomēr tas nenozīmē, ka ceļā vispār nebūs šķēršļu - tikai Strēlnieks spēj jokojot apiet radušos šķēršļus, un dažas grūtības pārvarēs, tās pat nepamanot. Tas saistīts ar Strēlnieka intuīciju - sestdien tā būs labākajā līmenī, kā arī ar labu garastāvokli un saulainu attieksmi pret dzīvi. Nav noslēpums, ka jebkādas grūtības atkāpjas pozitīvas attieksmes priekšā. Sestdien Strēlniekam, kā sola viņa horoskops, šāda attieksme pietiks visam un visiem!

Sestdien Strēlnieks būs neatvairāms! Ja vēlēsies, spēs maģiski ietekmēt ne tikai savu mīļoto cilvēku, bet arī gandrīz visas pretējā dzimuma personas: Strēlnieka valdzinājumam nevarēs pretoties! Ja Strēlnieks vēlas lūgt savam izredzētajam ko tādu, par ko nevar ilgi saņemties, sestdiena būs lieliska diena, lai to izdarītu un saņemtu par atbildi pārliecinātu "Jā!".

Sestdien Mežāzi pārņems pretrunīgas emocijas! Viņš labprāt nepiekāptos, taču to būs grūti izdarīt: diena Mežāzi mudinās ne tikai uz emocionalitāti, bet arī uz spontānām jūtām un darbību. Tāpēc šodienas Mežāža lēmumi var pārsteigt pat viņu pašu. Ja Mežāzis nevēlas, lai viņa impulsīvie soļi novestu pie kļūdām, viņam visu dienu jākontrolē sevi, nomierinoties un neļaujoties pēkšņajiem impulsiem.

Zvaigznes iesaka Mežāzim un viņa mīļotajam cilvēkam kopīgi veikt radošu darbu, nav svarīgi, kādu. Uzzīmējiet attēlu, izveidojiet šedevru no čiekuriem, ikebanu, uzcepiet trīsstāvīgu torti. Ļaujot vaļu savai radošajai enerģijai un iztēlei, Mežāzis un partneris ne tikai kļūs tuvāki viens otram, bet arī varēs uzzināt daudz jauna par otru.

Sestdien horoskopa zvaigznes sola: Ūdensvīra sapņi un fantāzijas būs tik spilgti, ka var ietekmēt realitāti! Zvaigznes iesaka nevis vienkārši lidināties mākoņos, bet darīt to saprātīgi. Lai sapņi piepildītos, Ūdensvīriem uz tiem pareizi jākoncentrējas. Ja viņa vēlmes ir sasniedzamas, sestdien tās vizualizējot, Ūdensvīrs palielinās iespēju, ka tās piepildīsies. Vai tā ir maģija, pašapmāns vai tikai pareiza attieksme? Ja Ūdensvīrs nepamēģinās, tad to neuzzinās.

Zvaigznes iesaka Ūdensvīram un viņa mīļotajam cilvēkam būt pēc iespējas tuvāk dabai. Ja viņiem ir iespēja izkļūt no pilsētas kur tālāk, lieliski, taču derēs arī pastaiga parkā, pīļu barošana dīķī u.tml. Sestdien pastaiga svaigā gaisā atjaunos Ūdensvīra un partnera jūtas, atgriežot tajās patīkamu satraukumu un harmoniju.

Sestdien Zivīm jāiemācās vai jāizmēģina kaut kas jauns: viņu zinātkārei un ziņkārībai nebūs robežu! Vislabāk sestdien veiksies studijas un zinātniskais darbs, savukārt brīvajā laikā Zivīm vajadzētu aizpildīt robus savās zināšanās vai pieredzē - piemēram, virtuāli doties uz kādu muzeju, noskatīties populārzinātnisko filmu u.tml. Pat gatavojot vakariņas, Zivis var atkāpties no savām ierastajām receptēm. Turklāt sestdien Zivis iekaros ikvienu ar izcila sarunu biedra lomu - ieklausoties citu pieredzē, viņas ir apņēmības pilnas klausīties vairāk nekā runāt.

Zivju attiecības ar mīļoto cilvēku var aizēnot daži ar naudu saistīti jautājumi. Varbūt tas būs finanšu trūkums, pārmērīgi tēriņi vai sīkumainības un skopuma izpausmes. Jebkurā gadījumā Zivīm ar šo tēmu vajadzētu būt piesardzīgām: sestdien tā var izrādīties negaidīti sāpīga, tāpēc labāk to vispār nepieminēt.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!