Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 7. februārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Auna svētdiena būs saistīta ar informācijas meklēšanu un apstrādi, un šo informāciju viņš var iegūt no visdažādākajiem avotiem! Iespējams, ka Auns daļu paņems no enciklopēdijām, citu - no sociālajiem tīkliem, trešo - no apkārtējiem, bet ceturtie būs viņa minējumi. Bet tam nevajadzētu traucēt: jo vairāk informācijas, jo labāk! Svētdien Auns lieliski orientēsies informācijas plūsmā, izlasot racionālos graudus un atmetot visu nevajadzīgo.

Svētdien Aunam būs visas iespējas atrasties apbrīnas un uzmanības centrā. Simpātiski pretējā dzimuma cilvēki visādos veidos izrādīs savu uzmanību! Iespējams, ka Auns būs ievietojis sociālajos tīklos kādas fotogrāfijas no savas atpūtas slēpošanas kalnā vai kur citur, vai kā citādi atgādinājis par sevi pasaulei. Auns varēs justies mīlēts un neatvairāms!

Svētdien Vērsis tieksies par visu spriest pārāk kategoriski un skarbi. Tas ietekmēs gan viņa pieņemtos lēmumus, gan attiecības ar citiem. Ja Vērsis ir priekšnieks, tad tikai var just līdzi viņa padotajiem! Pat svētdienā Vērsis neliks viņus mierā un viņam nebūs pustoņu, viss būs krāsots melnā vai baltā krāsā. Turklāt baltā krāsa viņam būs daudz mazāk nekā melnā, tāpēc svarīgus jautājumos labāk ar Vērsi neapspriest. Un nesvarīgos arī.

Svētdienas zvaigznes Vērsim iesaka no visas sirds nodoties eksperimentiem kopā ar savu mīļoto cilvēku! Viņam kā gaiss vajadzīgi svaigi iespaidi! Vērsim svētdien vajadzētu atvērt durvis visam jaunajam dzīvē: doties kopā ar partneri uz vietu, kur viņi vēl nav bijuši, izdarīt kaut ko neparastu, pieteikties kursos, par kuriem Vērsis sapņojis, vai satikt interesantus cilvēkus. Pat nelielas jaunas vēsmas attiecībās var radīt lielus brīnumus!

Svētdien Dvīņu panākumu atslēga dažādu jautājumu risināšanā būs cilvēki, kas viņus atbalsta. Vienatnē Dvīņi neizdarīs pat nelielu daļu no iecerētā, bet, paļaujoties uz līdzīgi domājošiem cilvēkiem, viņi spēs pārpildīt plānu! Turklāt Dvīņi var būt pārsteigti, pamanot starp sev lojāliem cilvēkiem tos, no kuriem to negaidīja. Ieklausoties viņu padomos un gūstot atbalstu, Dvīņi svētdien var droši uzņemties jebkuru, pat visgrūtāko uzdevumu.

Svētdien Dvīņiem būs grūti atturēties no flirtēšanas ar mazpazīstamu (vai pat pilnīgi nepazīstamu) pretējā dzimuma cilvēku. Kāpēc gan ne, ja Dvīņi ir brīvi un gatavi jaunām attiecībām? Tomēr nedrīkst aizmirst vienkāršu patiesību: strauji iesākušies romāni ir ļoti vētraini, bet parasti tie ne mazāk ātri beidzas. Ja Dvīņi meklē patiesu mīlestību, svētdien viņiem jācenšas labāk iepazīt savu izvēlēto.

Svētdien Vēža diena solās būt noslogota un drudžaina, taču produktīva. Viņam nāksies paskraidīt un pasvīst, taču tajā pašā laikā viņš varēs sevi parādīt no visizdevīgākās puses. Iespējams, ka tieši šodienas nopelni izraisīs Vēža dzīvē pārmaiņas uz labo pusi.

Svētdien Vēzim būs visas iespējas paskatīties uz cilvēku, kuru ilgu laiku pazinis kā kolēģi, draugu vai vienkārši paziņu, no jauna rakursa. Nav teikts, ka tas noteikti izvērtīsies par jaunu mīlas stāstu, taču svētdien tas spēs ienest svaigu vēsmu turpmākajā Vēža komunikācijā.

Svētdienā Lauva izstaros panākumus! Viņa iekšējais harmonijas un pašapziņas stāvoklis tieši acu priekšā burtiski spēs mainīt uz labo pusi situāciju un apkārtējos cilvēkus. Vienīgais, ko Lauvai svētdien nevajadzētu darīt, ir - kautrēties. Neslēpiet savus panākumus un tikumus, gluži pretēji - parādiet tos. Parādiet visiem apkārtējiem, ko varat izdarīt un ko esat vērts. Apkārtējos tas iepriecinās, un jūs būsiet patīkami pārsteigts par rezultātu.

Svētdien zvaigznes kategoriski neiesaka Lauvai palikt mājās un vienatnē nodoties mīlas pārdzīvojumiem. Gluži pretēji! Diena radīta jauniem iespaidiem, jaunām zināšanām un jaunu paziņu iegūšanai - pietiks ar drosmi un durvju pavēršanu uz lielo pasauli (kaut vai virtuāli). Svētdien Lauvai būs iespēja satikt cilvēku, kurš viņu patīkami pārsteigs ar savām zināšanām un erudīciju.

Svētdien Jaunavai vislabāk padosies ikdienas, aktuālās lietas, turklāt viņa pieies tām radoši. Visparastākajā darbā Jaunava spēs atrast kādu rozīnīti, un tas viņas ikdienu iekrāsos košās krāsās. No lieliem projektiem gan Jaunavai labāk atturēties - svētdien viņas domāšana nebūs pārāk globāla, un viņa riskē palaist garām kaut ko svarīgu. Ja situācija sāks ātri mainīties un prasīs izlēmīgu rīcību, maz ticams, ka Jaunava spēs tai izsekot.

Svētdien Jaunavai attiecībās ar mīļoto cilvēku būs jāparāda vai nu savas cīņas prasmes, vai arī diplomāta māksla! Domstarpības var uzliesmot par sīkumiem, taču to patiesais iemesls būs noskaidrot, kurš ir galvenais. Jaunavai svētdien jāatrod kompromiss. Kam, pēc viņas domām, vajadzētu būt līderim pārī? Pienācis laiks skaidri sadalīt savas lomas, pretējā gadījumā, ja abi turpinās vilkt segu uz savu pusi, Jaunavas attiecības riskē nonākt strupceļā.

Svētdien Svariem izdosies viss, kas saistīts ar profesionālā līmeņa celšanu un jauniem apvāršņiem! Horoskopa zvaigznes iesaka pievērsties kādām mācībām, papildu kursiem, jaunam hobijam vai vienkārši apmeklēt vietas, kur viņi vēl nav pabijuši. Svariem būs iespēja pārliecināties, ka tas sniedz jaunas iespējas un izredzes.

Svētdien vai tuvākajā nākotnē Svariem (ja viņi atrodas krustcelēs) būs jāizdara grūta izvēle: kurš no visiem viņu sirds kandidātiem viņiem patīk un atbilst visvairāk. Protams, pretstati pievelkas. Tomēr cik ilgi šāds vētrains romāns var ilgt? Mīlestībai nepietiek tikai ar kaisli: partneriem vajadzētu būt kopīgiem mērķiem vai vismaz kopīgām sarunu tēmām. Tāpēc, izdarot izvēli, Svariem svētdien vajadzētu paskatīties apkārt: kurš spēj dalīties ne tikai savās jūtās, bet arī domās?

Svētdien lielāko daļu laika Skorpiona lēmumi tiks pieņemti steigā. Tomēr ar to vēl nepietiks! Situācija izveidosies tā, ka viņam būs jārīkojas vēl ātrāk, lai paspētu, citādi viņš riskēs palaist garām radušās iespējas. Taču, ja Skorpions svētdien parādīs attapības un savlaicīgas rīcības brīnumus, viņš varēs apiet konkurentus un iegūt pirmo balvu.

Iemīlējies Skorpions svētdien jutīsies kā īsts detektīvs, kurš mēģina atrisināt valsts nozīmes lietu! Ja nesen viņš mēģinājis pacelt slepenības plīvuru pār vienu viņu interesējošu cilvēku, tad svētdien Skorpionam būs iespēja beidzot atrast šo pavedienu, kas beigās atšķetinās visu jucekli. Tomēr izmeklēšanas karstumā viņam jāņem vērā ne tikai lietiskie pierādījumi, bet arī paša sirds argumenti.

Svētdien Strēlnieku var pievilt diplomātijas spējas. Precīzāk, to trūkums, ko dienas laikā Strēlnieka apkārtējie cilvēki izjutīs diezgan asi. Pats Strēlnieks pat nenojautīs, ka viņa skarbie izteikumi aizskar kāda cilvēka jūtas. Turklāt maz ticams, ka viņš noticēs, ja kāds viņam par to pateiks! Tomēr svētdien Strēlniekam vajadzētu rūpīgi sekot savai asajai mēlei, lai tā nekaitētu attiecībām ar apkārtējiem cilvēkiem.

Svētdien Strēlnieks atradīsies mīlas eiforijas stāvoklī! Šāda jūtu pārmērība spēs viņu fiziski nogurdināt, liekot burtiski krist no kājām no noguruma. Tomēr diez vai viņš piekristu savu mīlas drudzi apmainīt pret rāmu dzīvi! Un, lai gan Strēlnieks parasti mīl pagulēt, svētdien viņš to nedarīs, lai nepalaistu garām kaut ko svarīgu. Izbaudiet katru minūti, bet neaizmirstiet, ka vismaz dažreiz ir jāatvēl laiks pilnvērtīgai atpūtai un miegam.

Svētdienā Mežāzis būs vienkārši ideāls izpildītājs! Viņš spēs noķert citu vēlmes jau lidojumā un mierīgi tās īstenot dzīvē. Toties kādu pasākumu vai nodarbju vadītāja lomā Mežāzis jutīsies neērti: diena viņu nemudinās uzņemties iniciatīvu un atbildību par rezultātu.

Svētdien Mežāžiem vajadzētu turēt acis un ausis vaļā, lai pamanītu neparastākās idejas, kas nāks no malas! Viņš var atrast atbildi uz jautājumu, par kuru daudz domājis pēdējā laikā tikai tad, ja ņems vērā visus viedokļus un iespējas. Iespējams, mīļotais cilvēks vai kāds tuvinieks svētdien pateiks Mežāzim gatavu risinājumu. Galvenais ir neteikt uzreiz "nē", lai cik dīvaini vai nepieņemami tas varētu šķist. Visticamāk, priekšlikumā būs racionāls grauds.

Svētdien horoskopa zvaigznes iesaka Ūdensvīram padomāt - vai viss viņu apmierina? Varbūt viņš ir noguris no ikdienas rutīnas? Vai arī viņa dzīvē nobriedušas pārmaiņas? Tādā gadījumā vajadzētu saņemties drosmi un riskēt. Svētdiena ir diezgan piemērota, lai izlēmīgi sāktu kaut ko mainīt savā dzīvē. Tās var būt gan globālas izmaiņas, gan nelieli solīši pārmaiņu virzienā. Nebaidieties spert soli pretī jaunajam, pretējā gadījumā riskējat ilgu laiku iestrēgt vakardienā!

Svētdien Ūdensvīram būs iespēja dot jaunu impulsu attiecībām ar mīļoto cilvēku. Varbūt pēdējā laikā viņam ir sajūta, ka viņu romāns ir zaudējis sākotnējo svaigumu, kļūvis paredzams? Svētdien dzīve Ūdensvīriem dos iespēju sajust uz lūpām košo piedzīvojumu garšu un atsvaidzināt jūtas. Ļauties šim impulsam un doties pārmaiņu virzienā, vai atstāt visu tā, kā ir - tas būs viņa ziņā.

Svētdien sauklis "Zināšanas ir spēks!" kļūs par Zivju panākumu atslēgu. Viņām vajadzētu apsvērt, kā paaugstināt savas profesionalitātes latiņu, lai virzītos uz priekšu karjerā. Varbūt Zivīm vajadzētu pieteikties uz kvalifikācijas paaugstināšanas kursiem, nodarboties ar pašizglītību vai pamācīties no pieredzējušiem kolēģiem. Horoskopa zvaigznes sola, ka jo vairāk zināšanu Zivis tuvākajā nākotnē iegūs, jo vairāk jaunu durvju atvērsies viņu priekšā un vilinošākas izredzes parādīsies.

Svētdiena Zivīm būs lieliska diena mīlestībai! Ja viņām jau ir mīļotais cilvēks, viņus gaida neaizmirstams vakars. Ja Zivis tikai sper pirmos soļus jaunās attiecībās, šī ir laba diena, lai virzītos uz priekšu, pēc iespējas vairāk uzzinot par otru. Tomēr nevajadzētu svētdien mēģināt izspiest visu no sava izredzētā! Nedaudz noslēpumainības padara mīlestību vēl pievilcīgāku.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!