Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 1. martam

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Pirmdien Aunam rūpēs taisnīgums - gan personiskais, gan globālā mēroga. Aizvainojums par to, ko viņam nodarīja, savas taisnības apziņa un vēlme pierādīt šo taisnību - šādas domas bojās Auna nervus. Tomēr, neraugoties uz cīņassparu, horoskopa zvaigznes kategoriski neiesaka Auniem iesaistīties strīdos par to, kuram taisnība un kurš vainīgs. Pirmdien šī tēma būs sāpīga un gandrīz noteikti nenovedīs pie gaidītā rezultāta.

Pirmdien zvaigznes Auniem iesaka sākt pārskatīt savus pamatplānus un mērķus. Šķiet, ka viņa mīlas stratēģijā iezagusies kāda kļūda, un, kamēr to neatradīs, attiecības ar mīļoto cilvēku paliks trauslas. Aunam pirmdien kā no malas vajadzētu paskatīties uz visu, ko viņš dara un pēc kā tiecas. Pietiks pamainīt tikai dažas prioritātes, lai viss attīstītos pilnīgi citādi, viņam vajadzīgajā virzienā.

Pirmdien apkārtējie lauvas tiesu no savām problēmām un raizēm pārliks uz Vērša pleciem! Vērsis būs gatavs sniegt viņiem atbalstu un palīdzību, šim nolūkam pat atliekot savas lietas. Tomēr lūdzēji to var nožēlot: Vērsis viņu problēmas pakļaus nesaudzīgai analīzei, pilnīgi netaupot viņu jūtas. Viņa vārdi būs loģiski, bet nežēlīgi. Tāpēc, pirmdien vēršoties pie Vērša, lai saņemtu padomu, padomājiet, vai tiešām vēlaties uzzināt visu patiesību? Vai arī tas nav tā vērts?

Pirmdiena mudinās Vēršus palikt vienatnē ar savām domām un jūtām. Pat ja viņa attiecībās ar mīļoto cilvēku viss norit lieliski, pirmdien Vērsis var piedzīvot dīvainu tieksmi pēc vientulības. Nu, dažreiz vienkārši vajag ieklausīties savās slēptākajās domās pilnīgā klusumā. Tas var būt noderīgi gan pašam Vērsim, gan viņa attiecībām.

Dvīņu organizatoriskās spējas pirmdien būs savos augstumos! Viņu dzeltenais līdera krekls būs redzams no tālienes, mudinot apkārtējos sekot viņiem. Varbūt situācija uzticēs Dvīņiem parūpēties par kādu cilvēku grupu, vai arī viņi paši uzņemsies atbildību par kādu sabiedrisku lietu. Dvīņi pirmdien viegli tiks galā ar jebkuru šādu uzdevumu: viņi būs enerģijas pilni, skaidri redzēs mērķi un labprāt kādu pakomandēs!

Pirmdien zvaigznes ļaus Dvīņiem izbaudīt viņu ietekmi uz pretējo dzimumu. Viņus ieskaus burvības, mīlestības un pavedināšanas atmosfēra, padarot Dvīņus neatvairāmus un iekārotus! Dvīņi pirmdien šo debesu maģiju var izmantot, lai sasniegtu savus pragmatiskos mērķus: pavadīt vakaru kopā ar cilvēku, kuru vēlas apburt, vai arī iegūt jaunu romantisku paziņu.

Pirmdien Vēža uzmanību ik pa brīdim novērsīs mājas darbi - ne tikai aktuālie, bet arī tie, kas sakrājušies jau sen un kuriem nepieciešams risinājums. Turklāt tuvinieki var sacensties savā starpā, lai piesaistītu viņa uzmanību, pieprasot Vēzim palīdzību, sapratni un atbalstu. Vēzim pirmdien būs jānosaka prioritātes, ātri izlemjot, kura no lietām ir svarīgāka un kuram no apkārtējiem viņš patiešām ir vajadzīgs.

Pirmdien zvaigznes iesaka Vēzim būt godīgam pret sevi un mīļoto cilvēku. Varbūt Vēža sirds ir nemierīga tāpēc, ka viņš slēpj kādu noslēpumu no partnera? Tie pat var būt nevainīgākie meli, bet tas tāpat var pamazām saindēt attiecības. Pirmdien Vēzim būs iespēja izdarīt tik nepieciešamo atzīšanos. Nav jābaidās - visticamāk, mīļotais cilvēks jau visu ir sapratis.

Pirmdien Lauvam piemitīs neticamas pārliecināšanas spējas, kuru iemesls būs viņa konsekvence un loģika. Viņš varēs soli pa solim pārliecināt ikvienu par jebko: vilku par to, ka kāposti ir noderīgi veselībai, Kazanovu – par uzticības priekšrocībām un pat savus priekšniekus - ka Lauvai jāpalielina alga. Bet draugu lokā Lauvas šodienas veselo saprātu var kļūdaini nosaukt par garlaicīgu, un viņš kļūs par joku mērķi!

Pirmdien zvaigznes Lauvai dos iespēju saprast, kā kļūt par savas personiskās dzīves režisoru, virzot to vajadzīgajā virzienā. Agrāk vai vēlāk rutīna caurvij pat romantiskākās attiecības, pārvēršot tās par ieradumu. Ja Lauva jūt tās klātbūtni, viņam dienu vajadzētu veltīt garlaicības apkarošanai. Varbūt viņam un mīļotajam cilvēkam jāsarīko modes skate ar visdažādākajiem tērpiem? Jāapmeklē jaunas vietas? Sākot pārmaiņas pirmdien, Lauva būs pārsteigts, cik maz vajag, lai sapurinātos un iegūtu otro elpu.

Pirmdiena Jaunavai būs lieliska diena, ko veltīt savām finansēm. Pēkšņi viņā var pamosties grāmatveža talants, ļaujot pamatīgi apkopot savus ienākumus un izdevumus. Pat ja Jaunava pirmdien pēkšņi atklās, ka ar bankas kontu kaut kas nav kārtībā, viņa varēs situāciju labot, padarot to sev noderīgu. Ja ar naudu viss būs kārtībā, Jaunava tās summu nesamazinās - pirmdien viņa būs apņēmības pilna ietaupīt.

Pirmdien zvaigznes mudinās Jaunavu pārdomām par sevi un savām mīlas attiecībām. Viņai vajadzētu mēģināt kā no augšas palūkoties uz savu dzīvi un izlemt, kas tieši viņai nepatīk un ko vēlētos mainīt. Tikai izprotot un formulējot neapmierinātības cēloņus, Jaunava varēs no tās atbrīvoties un doties tālāk. Kad Jaunava pirmdien nometīs no pleciem nastu, kas viņu nospiež, viņu gaidīs jauns posms, jaunas tikšanās un jauna mīlestība.

Pirmdien Svariem jābūt gataviem tam, ka visi lēmumi, idejas vai projekti būs pienācīgi jāpamato! Apkārtējie negribēs ticēt uz vārda, un pat Svaru aizrautīgās emocijas vai oratora prasmes nedos vēlamo efektu. Svaru šodienas panākumu recepte ir loģika un tikai loģika. Viņiem būs jāsagatavo kaut kas līdzīgs prezentācijai, lai soli pa solim izskaidrotu savu domu un pārliecinātu citus, ka katrs no viņu vārdiem ir pareizs.

Pirmdien zvaigznes aicina Svarus atrast kopīgu valodu ar mīļoto cilvēku, neskatoties uz visām domstarpībām! Varbūt viņus partnerī kaitina skatījums uz dzīvi, ieradumi, ģērbšanās stils vai domu izteikšanas veids. Bet vai Svari patiešām vēlas, lai partneris it visā būtu viņu kopija kā klons? Ja nē, lai viņa "atšķirība" Svariem būtu nevis iemesls kurnēšanai, bet gan mīlestības un iedvesmas avots. Tikai tad viņiem ar savu otro pusīti būs patiešām labi.

Pirmdien Skorpiona novērošanas un paredzēšanas spējas var sasniegt augstumus, par kuriem viņš nemaz nenojauta! Viņa intuīcija un loģika darbosies vienlīdz skaidri, ļaujot Skorpionam saprast lietu būtību un izdarīt pareizos secinājumus, tāpat kā to darīja Šerloks Holmss. Rezultāts - apkārtējiem cilvēkiem pat var šķist, ka Skorpions lasa viņu domas! Pirmdien viņš var nejauši uzzināt pāris faktus par citiem, kurus viņi mēģināja slēpt.

Pirmdiena mīlestībā Skorpionam jābūt altruistam! Protams, mēs visi vēlamies, lai mūs saprot, pielāgojas mūsu vajadzībām un pieprasījumiem, taču dažreiz nav slikti arī pašiem izrādīt rūpes un iejūtību pret partneri. Tāpēc Skorpionam pirmdien ir jāaizmirst par to, ko vēlas viņš. Labāk padomāt par to, ko vēlētos mīļotais cilvēks, un no visas sirds sagādāt viņam pelnīto romantisko pārsteigumu.

Pirmdien Strēlnieka attiecības ar apkārtējiem var būt ārkārtīgi mulsinošas. Viss tāpēc, ka intuīcija viņam var par kādu cilvēku čukstēt vienu lietu, un loģika un fakti pilnīgi ko citu. Lai Strēlnieks pirmdien nezaudētu orientierus, viņam vispirms vajadzētu ieklausīties savas sirds balsī. Tā pateiks, kurš ir draugs un kurš tikai cenšas par tādu izlikties.

Pirmdien Strēlniekam var ienākt prātā vērtīga ideja, kurā vajadzētu dalīties ar mīļoto cilvēku. Lai kāda būtu šī atklāsme - kur doties atvaļinājumā, kādu gultu iegādāties vai kurā dienā plānot kāzas - Strēlnieks var būt drošs, ka pirmdien viņa partneris spēs labvēlīgi pieņemt viņa idejas un varbūt pat izturēties ar tādu pašu entuziasmu. Tāpēc Strēlniekam jāizmanto brīdis un jākaļ dzelzs, kamēr tā karsta - tas ir, kamēr partneris nav pārdomājis.

Pirmdien Mežāzis būs aizņemts ar lietišķiem jautājumiem. Ja kaut kas draudēs izslīdēt no viņa kontroles zonas, viņš to var uztvert kā personisku apvainojumu! Emocionāla un pārāk saasināta reakcija uz praktiskiem uzdevumiem var kļūt par šīs dienas "vizītkarti". It īpaši, ja Mežāzim šķitīs, ka citi izvairās no saviem pienākumiem - pirmdien viņš neļaus nevienam kļūt par sava progresa bremzi!

Pirmdien zvaigznes sola palīdzēt Mežāzim viņa grandiozo plānu īstenošanā - bet tikai tad, ja viņš tos neuzņemsies viens pats. Kā jūs zināt, viena galva ir laba, bet divas vēl labākas, tāpēc Mežāzim vajadzētu dalīties savās iecerēs ar mīļoto cilvēku. Ja pirmdien partneris būs gatavs sniegt Mežāzim jebkādu atbalstu, kopā viņi noteikti gūs panākumus.

Pirmdien Ūdensvīram būs iespēja kļūt par cilvēku pievilšanas “magnētiņu”! Apkārtējie nāks pie viņa ar savām problēmām, priekiem, bažām, un daudzos gadījumos Ūdensvīrs ar savu līdzdalību vai atbalstu spēs viņiem sniegt reālu palīdzību. Horoskopa zvaigznes iesaka viņam nevilcināties pirmdien iesaistīties cilvēku lietās - ja, protams, viņam par to jautā. Ūdensvīra altruisms tiks apbalvots - varbūt pat šajā nodarbē viņš sastaps radniecīgu dvēseli.

Pirmdien Ūdensvīram kopā ar mīļoto cilvēku derētu pievērsties finansēm. Romantika ir romantika, bet dzīve vismaz dažkārt liek nolaisties no debesīm uz zemi, lai atrisinātu materiālas dabas jautājumus. Pirmdiena būs diena, kad Ūdensvīram būs jēga aprunāties ar partneri par kopējiem ienākumiem un izdevumiem. Atstājot budžetu pašplūsmā, viņš riskēs tuvākajā nākotnē iegūt veselu nepatīkamo problēmu komplektu.

Pirmdien Zivīm ne par ko nevajadzētu iesaistīties konfliktā, kas kaut attāli atgādina cīņu par varu! Vispār nevajadzētu iesaistīties konfliktos un it īpaši šādā. Pat ja Zivis triumfēs, tā izrādīsies šķietama uzvara - sakautie galu galā atradīs iespēju atriebties. Tāpēc horoskopa zvaigznes pirmdien iesaka Zivīm spēlēt apkārtējo komandā, nevis pret viņiem. Viņas īpaši labi spēlēs kā aizsargs, nevis kā uzbrucējs.

Pirmdien Zivīm jābūt īpaši uzmanīgām pret savu mīļoto cilvēku. Iespējams, ka viņam nepieciešama Zivju palīdzība, taču nez kāpēc viņš par to nevēlas (vai nevar) pateikt tieši. Lai pamanītu viņa neizteikto lūgumu, Zivīm pirmdien jābūt pēc iespējas jūtīgākām un empātiskākām. Pievērsiet uzmanību ne tikai skaļi teiktajam, bet arī tam, kas paliek starp rindiņām.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!