Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Loterijas uzvarētāji, kuri joprojām ir bagāti 2022. gadā

Redakcija
Redakcija

Uzvarēt loterijā, izmantot savu bagātību un iegūt visu, ko vēlaties, ir satriecoši. Pieredze rāda, ka daudzi cilvēki, kas uzvarēja loterijā bija tik pārņemti ar satriecošo notikumu, ātri to izšķērdēja. Tomēr daži loterijas uzvarētāji ir spējuši ļoti labi pārvaldīt savu naudu, gudri investējot, un viņi joprojām ir bagāti. Tā kā kazino online nodrošina iespēju saglabāt uzvarētāju identitāti noslēpumā, mēs nezinām daudzu loterijas laimētāju identitāti. Tomēr daudzi cilvēki ir atklāti saņēmuši savus laimestus un dalījušies pieredzē ar visu pasauli. Šeit uzzināsiet par dažiem no slavenākajiem loteriju uzvarētājiem, kuri joprojām ir bagāti.

1. Breds Djūks

Breds Djūks (Brad Duke), aizrautīgs loterijas spēlētājs, 2005. gadā, kad viņam bija 33 gadi, nāca klajā ar ideju "laimēt" loterijā. Viņš apkopoja Powerball rezultātus par iepriekšējiem sešiem mēnešiem, noteica 15 visbiežāk sastopamos skaitļus un pēc tam tos apvienoja, izmantojot riteņu metodi. Par laimi, viņa centieni bija veiksmīgi, un viņš ieguva galveno balvu 220,3 miljonus ASV dolāru.

Pēc nodokļu nomaksas viņš saņēma 86 miljonus ASV dolāru skaidrā naudā. Breds pieņēma lēmumu palielināt naudas balvu līdz 1 miljardam ASV dolāru 15 gadu laikā. Pēc nepieciešamajām brīvdienām, ceļojumiem, viņš vēl nav sasniedzis savu mērķi, taču ir ceļā uz to, jo ir dubultojis savu bagātību. Viņš bauda ērtu dzīvesveidu un veic gudrus ieguldījumus.

2. Pīters Laverijs

Kad Pīters Laverijs (Peter Lavery) Apvienotās Karalistes Nacionālajā loterijā laimēja 10,2 miljonu sterliņu mārciņu lielu laimestu, viņš Belfāstā, kā autobusa šoferis pelnīja 250 mārciņu nedēļā. Pēc uzvaras pieņēma dažus gudrus finanšu lēmumus un sadarbojās ar Cooley Whiskey Distillery, lai uzsāktu Danny Boy viskija zīmola ražošanu. Turklāt viņš veica gudrus ieguldījumus nekustamajā īpašumā, un šodien viņam pieder 30 īpašumi visā Ziemeļīrijā, kas nes peļņu.

3. Džons un Lisa Robinsoni

Trešdaļu no lielākās Powerball balvas vēsturē laimēja Lisa un Džons Robinsoni (John and Lisa Robinson). Kādu vakaru, Džonam dodoties mājās, Lisa piezvanīja, lai viņš paņemtu no tuvējā pārtikas veikala dažus pārtikas produktus un iegādātos Powerball loterijas biļetes, ļaujot datoram izvēlēties skaitļus. Viņi radīja sensāciju, uzstājoties šovā Today un citos televīzijas raidījumos, jo viena no viņu biļetēm bija viena no laimīgajām. Viņi pieņēma dažus stabilus finansiālus lēmumus, iegādājās māju ar desmit guļamistabām un ievērojamu īpašumu.

4. Lerīna Vesta

Tajā pašā dienā, kad viņa iegādājās laimējušo ASV Powerball biļeti, Lerīna Vesta (Lerynne West) iegādājās savu pirmo māju. Kad viņa iegādājās laimīgo biļeti, viņa devās uz pārtikas veikalu, lai iegādātos dažas uzkodas personām, kas viņai palīdzēja ievākties jaunajās mājās. Dienu vēlāk viņa uzzināja, ka ir viena no diviem milzīgā 687,8 miljonu ASV dolāru džekpota ieguvējiem.

Pēc nodokļu nomaksas viņa saņēma 138,67 ASV dolārus, kurus viņa izmantoja labdarības fonda izveidei un savas ģimenes atbalstam, kura bija uzaugusi īstā nabadzībā.

5. Džeisons Frajs

Džeisons Frajs (Jason Fry) bija parasts Floridas iedzīvotājs, kurš centās ietaupīt naudu savam mērķim, taču liktenis bija viņa pusē, kad 2007. gadā viņš iegādājās laimīgo biļeti, kas viņam deva 47 miljonus ASV dolāru pirms nodokļu nomaksas un 14 miljonus ASV dolāru pēc nodokļu nomaksas. Pēc laimesta svinēšanas un uzdzīves, viņš veica vairākus gudrus ieguldījumus.

Džeisons ieguldīja 50 000 ASV dolāru braukšanas laukumā un golfa laukumā, kas viņam nopelna gandrīz 300 000 ASV dolāru. Turklāt viņš iegādājās akumulatoru uzņēmumu, paplašināja savu darbību un plāno to darīt turpmāk.

6. Jenisijs Hikss

Lai gan Jensijs Hikss (Yancy Hicks) Ilinoisas štata loterijas laimests nebija tik liels, kā citiem šeit minētajiem uzvarētājiem, viņš tomēr savus līdzekļus pārvaldīja gudri. Ieguva miljonu dolāru, strādājot McDonald's, un četrus mēnešus, neskatoties uz laimestu, turpināja katru dienu ierasties darbā, līdz pieņēma lēmumu, ko ar naudu darīt.

Galu galā viņš iegādājās savu ideālo transportlīdzekli, palīdzēja segt meitas studiju izdevumus un iegādājās Subway veikalu, kas plaukst un nodrošina viņam drošu ienākumu avotu. Iespēja būt pašam savam priekšniekam ir galvenais ieguvums no viņa uzvaras loterijā.

7. Sintija Staforda

2007. gadā Kalifornijas loterijā viņa laimēja 112 miljonus ASV dolāru. Pirms 2007. gada Sintija Staforda (Cynthia Stafford) audzināja piecus bērnus un cīnījās, lai samaksātu rēķinus. Viņa apgalvo, ka naktī sapņoja, iedomājoties, ka rokās tur loterijā laimēto čeku. Mātes dienā 2007. gadā viņa nopirka 2 dolāru loterijas biļeti, kas izmainīja viņas dzīvi. Saņemot laimestu, viņa sadalīja naudu ar tēvu un brāli un pēc tam nodibināja producentu uzņēmumu. No turienes viņa turpināja investēt lieliskos projektos un nekustamajos īpašumos, un mūsdienās ir kļuvusi diezgan veiksmīga uzņēmēja.

8. Marks Brudenels

Kad 1997. gadā Marku Brundelu (Mark Brudenell) piemeklēja veiksme, viņš uzvarēja ANO Nacionālās loterijas Lotto un saņēma satriecošu summu 917 000 sterliņu mārciņu, viņš un viņa sieva Šerila dzīvoja parastu dzīvi. Kad vienā dienā viņi ar sievu ieguldīja līdzekļus jaunās mājās un automašīnās, Marks ārkārtīgi gudri izmantoja lielāko daļu laimesta, dibinot veiksmīgu dubultstiklu uzņēmumu.