Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Video: Kas notiek Pasaules Čempionāta hokejā burbulī?

Redakcija
Redakcija
Šogad pirmo reizi vēsturē IIHF Pasaules Čempionāts Hokejā 2021 notiks tā dēvētajos "burbuļos", kas vienlaikus nozīmē ļoti ierobežotu piekļuvi čempionāta aizkulisēm un hokejistiem. Tuvojoties čempionātam, mobilo sakaru operators BITE ik dienu sekos līdzi Latvijas hokeja valstsvienībai un gatavos ekskluzīvas video reportāžas. Tā būs iespēja ielūkoties čempionāta "burbuļos", aizkulisēs, treniņu norisē, neformālās sarunās ar hokejistiem.

Pirmajā redzēsiet mūsu hokejistu ikdienu un uzzināsiet, ko Matīss Kivlenieks un Miķelis Rēdlihs paņēma līdzi uz čempionātu, kā arī, ko par neordināro čempionātu saka Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs.


Savukārt otrajā video reportāžā stāstīts par to, kādas ir pirmās dienas, dzīvojot "burbulī", kā Ralfs Freibergs svin dzimšanas dienu un hokejistu atziņām pēc pirmajām pārbaudes spēlēm.
Vērtējums: