Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 0


Tavs Valentīndienas horoskops 14. februārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Svētdien horoskopa zvaigznes mudinās Aunus ļauties straumei, nepievēršot uzmanību visādām problēmām un pārpratumiem. Viņi vēlēsies distancēties pat no tiem gadījumiem, kuros nepieciešama steidzama iejaukšanās. Tā nu līdz vakaram Auns atradīsies šajā laimīgajā, mierīgajā stāvoklī. Vakarā viņš var būt pārsteigts, atklājot, ka problēmas pašas nav atrisinājušās un pazudušas. Agrāk vai vēlāk tās joprojām būs jāatrisina.

Svētdien Aunam būs iespēja jaunā aspektā paskatīties uz cilvēku, kuru viņš pazīst jau sen. Varbūt iemesls tam būs viņa rīcība, vai varbūt tikai smaids vai daudznozīmīgs skatiens. Vai tas būs iemesls romantisku attiecību uzsākšanai vai tikai nelielam flirtam? Auniem vajadzētu svētdien to izlemt, bet lai kā arī nebūtu, nevajag sasteigt notikumus. Izbaudiet situāciju un ļaujiet visam ritēt savu gaitu. Ja Aunam jau ir mīļotais cilvēks, Valentīndienā vajadzētu atturēties no iecienītajām skaļajām attiecību skaidrošanas izrādēm un pavadīt dienu mierīgi, klusā mīlestībā un saskaņā.

Svētdien Vērsim būs grūti ierobežot savas emocijas un vēlmes. Slēpt galvu smiltīs un mēģināt savaldīt impulsus diez vai izdosies - jūtas ik pa brīdim neatlaidīgi atgādinās par sevi un centīsies izlauzties. Vērsim var ieteikt atrast savām emocijām kādu drošu zibensnovedēju (piemēram, kāda fiziskā aktivitāte vai gara pastaiga). Citādi var notikt eksplozija!

Svētdiena būs piemērota, lai Vērsis atklātu savam mīļotajam cilvēkam kādu noslēpumu vai kā citādi izrādītu uzticēšanos. Vērsim, tāpat kā visiem pārējiem, ir personiskā telpa, kas nav pieejama svešiniekiem, taču tuviem cilvēkiem šai iekšējai pasaulei vismaz dažreiz vajadzētu būt pilnīgi atvērtai. Svētdien, daloties ar visslēptāko, Vērsis nekļūs neaizsargātāks. Bet laimīgāks - noteikti. Lai Valentīndienu pavadītu pilnīgā savstarpējā sapratnē, padomājiet par romantiku (kaut vai tās klišejiskajās izpausmēs), atcerieties iepazīšanās stāstu un kopdzīves labākos mirkļus.
Ja Vērsis ir brīvs, jo nevar izlemt spert soli pretī potenciālajam mīļotā cilvēka posteņa kandidātam, tad padomā - varbūt tieši šodien vajadzētu to izdarīt.

Svētdien Dvīņu dvēselē romantika visbrīnišķīgākajā veidā sadzīvos ar praktiskumu un apdomību. Lai kādos mākoņos Dvīņi lidinātos, kaut kur viņu prāta dziļumos sēdēs uzmanīgs grāmatvedis ar lielo rēķinu grāmatu. Šis grāmatvedis neļaus sapņotājiem Dvīņiem sadarīt lielas muļķības.

Svētdien Dvīņiem būs unikāla iespēja iegūt no Visuma gandrīz visu, ko viņi vēlas! Vai tas attiecas uz romantiku, attiecību stiprināšanu, apprecēšanos vai jaunu mīlestību - Dvīņiem vienkārši jākoncentrējas uz vēlamo un pēc tam atkal un atkal jāatgriežas pie šī tēla. Svētdien Visums dzirdēs viņu aicinājumu un noteikti atsauksies - ja vien Dvīņu vēlme nāks no sirds un nevienam nekaitēs. Ja Dvīņiem ir mīļotais cilvēks, Valentīndienā palīdziet viņam noorganizēt neaizmirstamu mīlestības un romantikas pilnu vakaru. Nebaidieties izrādīt savas jūtas. Šodien tam ir labākā diena. Ja ir kāds cilvēks, kurš jau ilgu laiku mēģina iegūt jūsu labvēlību, šodien dodiet viņam iespēju. Varbūt jau rīt sajutīsiet, ka šis ir jūsu cilvēks. Taču nevajag mesties pirmā pretimnācēja apskāvienos: īslaicīgs romāns ne pie kā laba nenovedīs.

Svētdienā Vēzim būs labas iespējas bagātināt un dažādot savu iekšējo pasauli. Brīvo laiku ieteicams pavadīt, iepazīstoties un tērzējot ar interesantiem cilvēkiem forumos. Tā būs laba nodarbe arī tāpēc, ka diena nemudinās uz īpaši aktīvām darbībām. Jautājumu kārtošana padarīs Vēžus apātiskus un lēnus. Tad kam vēl tērēt savu laiku, ja ne sarunām?

Svētdien Vēzim jāaizmirst par kompleksiem, kas neļauj viņam būt laimīgam personīgajā dzīvē. Zvaigznes saka, ka lielāko daļu problēmu rada tieši viņa šaubas par sevi. Patiesībā Vēzis ir pelnījis labāko: romantiku, maigumu, laimi, mīlestību. To sapratis un palūkojies apkārt, svētdien viņš deguna priekšā pamanīs romantiskas iespējas, par kurām pat nenojauta! Ja diena tomēr jāpavada vienam, vari atcerēties savas iepriekšējās attiecības – kas tajās bija labs, kādas kļūdas pieļāvi u.tml. Ja Vēzim ir mīļotais cilvēks, Valentīndienā jūs aizmirsīsiet visas domstarpības un būsiet apņēmības pilni pavadīt dienu bez strīdiem un pārmetumiem. Kopā pagatavojiet svētku vakariņas, ieslēdziet mūziku un izbaudiet vakara noskaņu un viens otru.

Svētdien Lauvu šad un tad piemeklēs akūtas paškritikas un rakšanās sevī lēkmes. Domas atgriezīsies pie vilšanos izraisošā sprieduma: "vajadzēja darīt citādi" un "tā ir mana vaina". Centies pārāk neaizrauties ar šādu sevis šaustīšanu. Pietiks ar secinājumu izdarīšanu nākotnei, lai vairs neatgrieztos pie šīs tēmas.

Vismaz Valentīndienā Lauvai vajadzētu pārstāt būt par attiecību noteicēju un saimnieku. Dod savam mīļotajam cilvēkam iespēju būt par galveno tandēmā. Sarīkojiet svētkus tādus, kādus vēlas partneris. Ļauj viņam nedaudz pakomandēt tevi un neko nepārmet. Ja joprojām esi brīvs, tad diez vai šī diena kaut ko mainīs šajā aspektā.

Jaunavas dvēselē svētdien pamodīsies aktīvs teorētiķis, taču pamodināt praktiķi viņam neizdosies. Jaunava var visu dienu pavadīt bezgalīgās pārdomās par to, kas, kā un kādā secībā viņai jādara. Šo domu būs daudz, un tās visas būs pārsteidzoši labas. Tikai maz ticams un žēl, ka diez vai svētdien vismaz dažas no šīm idejām būs iespējams īstenot.

Svētdien, lai arī cik nelabojama optimiste būtu Jaunava, personīgajā dzīvē viņa var piedzīvot bezspēcības sajūtu. Viņas glāze nav tikai pustukša - Jaunava ir gatava mest šo glāzi pret sienu! Tomēr zvaigznes saka, ka svētdienas satraukumam nav objektīvu iemeslu. Jaunava vienkārši ir nogurusi, attiecību skaidrošana prasījusi pārāk daudz pūļu un emociju. Viņas nervi ir uzvilkti, tiem nepieciešama pilnvērtīga atpūta. Tāpēc vislabākais ieteikums Valentīndienā būtu Jaunavai un partnerim atpūsties vienam no otra.

Svētdien Svari visu dienu centīsies savaldīties un nereaģēt uz kaitinošiem pārpratumiem. To būs daudz. Apkārtējie kā par spīti izturēsies neloģiski un nekonsekventi. Svari, visticamāk, spēs savaldīties, taču dvēselē spriedze saglabāsies, un burtiski pēc dienas vai divām kādā strīdā var izlauzties. Tad varbūt spriedze nav jākrāj, bet vienkārši uzreiz jāsaliek visi punkti uz “i”?

Svētdien Svari un viņu mīļotais cilvēks būs brīnišķīgā, harmoniskā dvēseles stāvoklī! Viņu sirdis pukstēs vienoti, un acis mirdzēs, raugoties vienam uz otru. Gan pašiem Svariem, gan viņu izredzētajam, kā arī visiem apkārtējiem būs acīmredzams, ka tas ir liktenis. Nu, varbūt tā, bet ar likteni un veiksmi vien nepietiek. Ja mīlestības uguns ir dāvana no debesīm, tad mīlētāju nopelns ir tas, ka viņi neļauj tai apdzist, it īpaši Valentīndienā. Jau iepriekš izplānojiet, kā to pavadīsiet. Esiet gatavi tam, ka šodien var atklāties kāds jūsu noslēpums. Ja tā notiek, nav jākrīt izmisumā. Tas tikai būs sākums kaut kam jaunam.

Svētdien neizdosies mēģinājumi Skorpionam uzdot darbus, kas neietilpst viņa tiešajos pienākumos. Turklāt Skorpionam būs tieksme vispār izturēties pret saviem pienākumiem ne pārāk atbildīgi. Taču svētdien Skorpiona diplomāta spējas būs tik labi izteiktas, ka šī situācija viņam diez vai kaitēs. Diena solās paiet mierīgi, un visu problēmu risināšanu ar tīru sirdsapziņu var atlikt uz vēlāku laiku.

Svētdien Skorpionam jāgatavojas tam, ka ne viss viņa attiecībās ar mīļoto cilvēku noritēs gludi. Šī būs grūta diena, kad jebkādu sīkumu dēļ vai pat no nulles var rasties pārpratumi, strīdi un konflikti. Tas ir nepatīkami, taču nekā briesmīga: jebkurām attiecībām palaikam jāiziet tāda noturības pārbaude. Pēc šodienas vētrām Skorpionam saule šķitīs īpaši spoža! Arī brīvajiem Skorpioniem zvaigznes Valentīndienā sola emociju vētru un kaislību jūru.

Svētdien Strēlniekam var iešauties prātā lieliska ideja par savas mājas pārkārtošanu. Šī ideja visos aspektos būs jauka, taču kategoriski nav ieteicams to īstenot. Svētdien Strēlnieks neuztrauksies par savu plānu reālismu, un radošā impulsā var ķerties pie nesošās sienas nojaukšanas vai citādi paslaucīt pagultē visus būvnormatīvus un noteikumus.

Svētdien Strēlnieks būs īsts hedonists, tas ir, cilvēks, kurš prot baudīt dzīvi! Tas izpaudīsies Strēlnieka rotaļīgajā noskaņojumā un spējā priecāties par ikdienišķiem sīkumiem. Saulaina diena, garšīgs ēdiens, koķetēšana ar svešinieku vai paša otro pusīti. Tādās dienās kā svētdiena viss apkārt iekrāsojas košās krāsās un, ja vēl tā ir Valentīndiena, tad tik tiešām var aizmirst par visām problēmām. Ja Strēlnieks ir brīvs, pretējā dzimuma personas būs kā naktstauriņi, kas viņa smaida un mirdzošo acu gaismā lido uz viņu.

Svētdien visas Mežāža domas un plāni izcelsies ar dziļumu un spilgtumu. Nav svarīgi, ka šīs idejas, visticamāk, nekad nepiepildīsies. Nu un kas? Galu galā arī sapņošana var būt noderīga. Šī diena sola sagādāt daudz priecīgu mirkļu tiem Mežāžiem, kuriem piemīt radoša iztēle. Tomēr arī pārējiem diena būs diezgan laba.

Svētdien Mežāzim nevajadzētu sarežģīt attiecības ar savu mīļoto cilvēku, un nopietnas sarunas atlikt uz vēlāku laiku. Lai Valentīndienā viss būtu vienkārši, viegli un pozitīvi, var uz laiku aizmirst par problēmām un moralizēšanu. Svētdien parādījis "virspusīgu attieksmi un vieglprātību", Mežāzis nenožēlos: kopā ar partneri viņiem būs mierīgi un labi.

Svētdiena Ūdensvīram solās paiet diezgan mierīgi, taču šis mierīgums var būt mānīgs. Patiesībā Ūdensvīrs vēlēsies tikai uz brīdi atpūsties no finanšu vai darba problēmām. Dažreiz tāda acu pievēršanas politika var būt noderīga, tikai neaizmirstiet, ka pašas problēmas nekur nepazūd, un tās joprojām būs jāatrisina. Bet ne svētdien.

Toties attiecību jomā Ūdensvīrs var pakļauties kārdinājumiem - tāds nenopietns noskaņojums viņam būs! Diena mudinās pieņemt spontānus, impulsīvus lēmumus. Un, ja viens no šiem lēmumiem būs, piemēram, draisks videočats ar svešinieku, maz ticams, ka Ūdensvīrs spēs tam pretoties. Ja Ūdensvīram ir mīļotais cilvēks, Valentīndienas zvaigznes iesaka viņam novirzīt savu mutuļojošo enerģiju šajā virzienā. Ūdensvīra neparedzamība un rotaļīgums garantē kaislību virpuli!

Svētdien Zivju dvēselē mutuļos ja ne katls, tad vismaz grāpītis ar pretrunām. No vienas puses, viņas gribēs būt savaldīgas un atturīgas, no otras puses, maz ticams, ka tas izdosies. Ja Zivis nevēlas, lai no dvēselē mutuļojošā katla tiktu norauts vāks, tad nevajadzētu mēģināt slāpēt savas emocijas. Svētdien Zivīm labāk nekavējoties pateikt acīs cilvēkam visu, ko viņas domā par situāciju.

Ja nesen Zivju sirds ir salauzta, svētdien viņas beidzot atradīs spēku paskatīties uz situāciju no jauna rakursa. Tam, ka viņas ir vienas, ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, Zivis atbrīvojās no attiecībām, kas sāpināja, un, otrkārt, viņas ir brīvas! Viņu priekšā paveras jaunas iespējas un jauni ceļi, kur gaida jauna mīlestība! Cita iespēja – Valentīndienā jūsu redzeslokā var parādīties senā mīlestība ar vilinošu piedāvājumu. Pirms mesties senās mīlestības atvarā, padomājiet, vai ir vērts mainīt stabilas un spēcīgas (ja jums tagad tādas ir), tiesa - ne tik romantiskas attiecības pret senajām, trauslajām attiecībām. Ja citu attiecību šobrīd nav – ieklausieties savā sirdī.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!