Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Mīlestības horoskops 2022. gadam

Redakcija
Redakcija

Kopumā var teikt, ka Tīģera gads būs lieliski piemērots romantisku attiecību veidošanai. Tajā pašā laikā nevajadzētu domāt, ka tas notiks viegli, kā pats no sevis. Kam zodiaka zīmju pārstāvjiem jāpievērš īpaša uzmanība, lai iemantotu personīgo laimi?

Auns

2022. gads būs labvēlīgs jaunu attiecību veidošanai. Šis būs ideāls laiks, lai savā mīlas dzīvē spertu lielus soļus un izlēmīgi darbojoties, izveidotu ģimeni. Vientuļajam Aunam, kurš sapņo par ģimenes izveidi, būs visas iespējas ne tikai satikt partneri, bet arī novest attiecības līdz laulībai. Mīļotais cilvēks var uzrasties tik pēkšņi, ka sagraus visus esošos plānus un ieviesīs korekcijas jau tā nebūt ne garlaicīgajā dzīvē. Taču šīs izmaiņas būs pozitīvas un ilgi gaidītas, tāpēc neradīs nekādas pretenzijas.

Tajā pašā laikā nevajadzētu būt pārāk prasīgam pret pretējo dzimumu. Lielākajai daļai Aunu vajadzēs pašiem uzņemties iniciatīvu, nevis gaidīt potenciālā partnera rīcību. Panākumi romantiskajā frontē būs atkarīgi no spējām komunicēt. Ja ar daiļrunību un oratora mākslu viss kārtībā, tad izdosies apburt īsto cilvēku. Ja nē, tad derētu uzlabot savas runas prasmes.

Auniem, kuri jau izveidojuši ģimeni, Tīģera gads sola piesātinātu personīgo dzīvi pat tiem, kas pieraduši pie mērenības un miera. Sabiedriskajiem Auniem pie apvāršņa var uzrasties pretējā dzimuma paziņas, un tas kļūs par īstu pārbaudījumu ģimenei. Galu galā viss būs atkarīgs no pašiem Auniem: tieši viņiem jāizlemj, kas pievilcīgāks - adrenalīns, ko saņems no slepenās mīlas attiecībām vai mierīgā atmosfēra ģimenē. Vissvarīgākais, kas piedzīvojumu meklētājiem jāatceras - viņu veiksme un nesodāmība nav neierobežota, un viss slēptais agri vai vēlu nāk gaismā.

Vērsis

Tīģera gada sākumā mīlas frontē situācija nedaudz saasināsies: attiecībās ar otro pusīti iezīmēsies ilgstoši pārpratumi. Taču uz to nevajadzētu raudzīties pesimistiski. Gluži pretēji, tā būs lieliska iespēja atrisināt domstarpības vienreiz un uz visiem laikiem. Turklāt valdošā Ūdens stihija visos iespējamos veidos veicinās jebkādu konfliktu atrisināšanu.

Vientuļie Vērši var īpaši asi izjust mīļotā cilvēka trūkumu, un Tīģera gads sniegs lielisku iespēju atrast mīlestību. Lai to izdarītu, vajadzēs demonstrēt zināmu aktivitāti un vēl jo vairāk - nepalaist garām iespēju, kad tā parādās. Pat īslaicīga iepazīšanās ar interesējošo cilvēku var izmainīt visu turpmāko dzīvi, taču būs jāpieliek pūles, lai situācija attīstītos tieši tā.

Ģimenē dzīvojošajam Vērsim var rasties sajūta, ka partneris viņus nenovērtē, nav pietiekami uzmanīgs vai pat ignorē. Bet to varēs viegli atrisināt ar atklātu sarunu. Horoskops Vēršiem ģimenes dzīvē iesaka pievērsties patiesajām vērtībām, atcerēties, tieši kas lika izvēlēties šo partneri, un risināt dialogu no šī skatupunkta. Gada beigas mīlestības attiecībās ienesīs sirdsmieru. Visas rūpes norims, atjaunosies sapratnes atmosfēra ar mīļoto cilvēku. Vērsis atgūs pārliecību, ka ir vajadzīgs un mīlēts.

Dvīņi

Dvīņiem situācija mīlas frontē bieži vien mēdz būt mulsinoši nesaprotama, ar neparedzamiem sižetiem un negaidītiem iznākumiem. Tīģera gadā šī tradīcija nemainīsies. Lielāku labumu gūs tie, kas rīkosies viltīgi un dos savai otrajai pusītei pilnīgu brīvību. Šāds solis apslāpēs partnera modrību un noskaņos uz sapratni un atbildes soļiem. Dvīņiem jāmācās pieiet praktiski attiecībām, kuru pamatā ir jūtas un emocijas.

Vientuļajiem Dvīņiem var laimēties burtiski jebkurā mirklī, un situācija atrisināsies dažu minūšu laikā. Vēl nupat cilvēks bija brīvs kā putns debesīs – un nu viņa sirds jau aizņemta. Horoskops tomēr iesaka nedaudz savaldīt emocijas, pat ja tās ir ļoti patīkamas. Tas jādara, lai Dvīņu jūtu vētra nenobiedētu partneri.

Tiem, kuri jau ilgāku laiku ir oficiālā laulībā, būs iespēja atsvaidzināt attiecības, ienest tajās zināmu avantūrismu un neparedzamības devu. Saprātīgās robežās tas ļaus ieraudzīt partneri jaunā gaismā. Taču horoskops brīdina, ka nevajag pārāk aizrauties. Tiem, kas prāto par attiecību pārtraukšanu, horoskops iesaka šaubu gadījumā to atlikt. Vajadzētu dot partnerim un sev nedaudz laika pārdomām – nekas nepārbauda jūtu patiesumu tik labi kā laiks.

Vēzis

Pirmajā gada pusē zīmes pārstāvji var izjust neapmierinātību ar esošajām attiecībām. Nelabvēlīgos apstākļos šāda sajūta var izraisīt biežus konfliktus un strīdus par sīkumiem. Turklāt tieši Vēzis iejutīsies provokatora un nemieru rosinātāja lomā. Tam var sekot arī iniciatīva pārtraukt attiecības. Bet tas notiks tikai tad, kad vairs nekas nebūs palicis pāri no pārliecības, ka attiecības ar partneri var uzlaboties.

2022. gads sagādās pārsteigumus arī vientuļajiem zīmes pārstāvjiem, taču tie būs patīkami: visticamāk, šajā laikā viņi satiks cilvēku, kas raisīs patiesas un dziļas jūtas. Tomēr horoskops iesaka partnera izvēlē pieturēties pie saprātīgas loģikas, nepaļauties tikai uz emocijām. Rudenī un ziemas sākumā stress Vēža personīgajā dzīvē būs daudz retāks. Šajā laikā zīmes pārstāvji iegūs tik ilgi gaidīto sajūtu, ka beidzot situācija mīlas frontē ir uzlabojusies. Turklāt šī patīkamā sajūta saglabāsies līdz pašām Tīģera gada beigām.

Lauva

2022. gadā Lauvu paziņu loks ievērojami paplašināsies. Tas nozīmē, ka viņu redzeslokā nokļūs arī diezgan interesanti pretējā dzimuma pārstāvji. Tāpēc vientuļajiem zīmes pārstāvjiem būs iespēja situāciju mainīt uz labo pusi.

Turklāt daudzas Lauvas Tīģera gadā atskatīsies uz savu pagātni un risinās senas romantiskas problēmas. Pastāv iespēja atgūt seno partneri, kaut arī neliela. Bet vai no tā būs jēga? Debesu ķermeņi mudina Lauvu pārvarēt nostalģiskās jūtas. Visticamāk, Lauvas romantiskā laime 2022. gadā slēpjas visā jaunajā un nezināmajā, un nekas noderīgs pagātnē nav atrodams.

Ģimeniskajiem Lauvām uzmanību pieprasīs tuvie cilvēki. Apmierināt viņu diezgan vienkāršo un saprotamo lūgumu nebūs viegls uzdevums, jo Tīģera gadā laiku prasīs arī aktuālu problēmu risināšana. Šāda situācija var izraisīt konfliktus ģimenē. Horoskops neiesaka Lauvai censties apspiest tuvākos cilvēkus ar savu autoritāti. Daudz efektīvāk būs spert solīti viņiem pretī un pierādīt, ka otrā pusīte viņu dzīvē ir ļoti nozīmīga. Iespējami romantiski piedzīvojumi bez tālejošām sekām. Svarīgi spēt sev atzīt, ka nevajag domāt par nākotni, bet baudīt tagadni. Nevajadzētu lolot veltīgas cerības turpināt komunicēt ar cilvēku, ar kuru iespējams tikai īslaicīgs romāns. Tas var sagādāt nevajadzīgu stresu. Nevajag kautrēties uzreiz tikt skaidrībā, cik nopietnas var būt attiecības – tas ļaus izvairīties no liekām ilūzijām.

Jaunava

Jau no pirmajām Tīģera gada dienām Jaunavu mīlas piedzīvojumi sāks uzņemt apgriezienus. Pat tām Jaunavām, kuras beidzot samierinājušās ar vientulību, būs iespēja krasi mainīt situāciju – protams, pieliekot zināmas pūles. Viņām būs jācenšas nepalaist garām iespēju, pat ja tas prasīs rīkoties neordināri.

Ģimenē dzīvojošās Jaunavas gaida daudzi aizraujoši atklājumi savā mazajā sociālajā burbulī. Katram būs jādefinē sava loma, un iespējams, ka kādam no partneriem var mainīties sākotnējā pozīcija. Varbūt attiecības tikai nonākušas nākamajā posmā - bet tas būs jāsaprot visiem ģimenes locekļiem.

Tās, kurām izdosies tikt galā ar aprakstītajām izmaiņām, gaida daudzi pozitīvi iespaidi. Kā gan citādi, jo viņas varēs saredzēt partneri, kuru, šķiet, pazina "no... līdz" no pavisam jauna rakursa. Svaigums attiecībās nekad nenāk par ļaunu. Runājot par īslaicīgu aizraušanos, zīmes pārstāvjiem būs jātiek galā ar kārdinājumiem un pašiem jāizlemj, kas svarīgāk: īslaicīga aizraušanās vai īstas ģimenes vērtības.

Svari

Svaru mīlas horoskopam Tīģera gadā būs vairākas diezgan jaukas iezīmes. Šajā periodā vientuļajiem zīmes pārstāvjiem var rasties iespēja iegūt sev partneri, kurš spēs patiesi aizraut un raisīt dziļas jūtas. Taču, lai iemantotu viņa labvēlību, būs vajadzīga gatavība pieņemt negaidītus lēmumus un rīkoties drosmīgi. Ja tā pietrūks, iespēja paliks neizmantota.

Tiem, kuri jau ir romantiskās attiecībās vai oficiālā laulībā, gads būs ļoti aizraujošs un notikumiem bagāts. Noteikti nebūs garlaicīgi, jo arī sīki strīdi un konflikti neliks sevi ilgi gaidīt.

No vienas puses, to nevar saukt par rāmu un mierīgu dzīvi, no otras, tā būs lieliska iespēja salikt visus punktus uz “i” tajos jautājumos, kas līdz šim nav atrisināti. Katrā strīdā dzimst patiesība - to pašu var teikt par attiecībām: 2022. gadā būs iespēja vienoties daudzos punktos, pat ja tas vispirms prasīs nelielu strīdu.

Tāpat Tīģera gads attiecībās Svariem var ienest kaislību, kas pēkšņi uzliesmos pat starp partneriem, kuri viens otru pazīst jau sen. Tāds ir svītrainā džungļu saimnieka raksturs: viņam patīk spilgtas jūtu izpausmes. Taču, lai to panāktu, zīmes pārstāvjiem būs jāpacenšas un jāsper soļi pretī savam dvēseles radiniekam.

Skorpions

Skorpionu mīlas piedzīvojumi 2022. gadā būs ļoti aizraujoši. Zīmes pārstāvju aktīvā dzīves pozīcija šajā periodā nepaliks bez pretējā dzimuma uzmanības. Gaidāmas iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, un daudzām no tām var būt romantisks turpinājums. Horoskops brīdina, ka tas var būt spilgts, bet īslaicīgs. Taču arī no tādiem var gūt pozitīvas emocijas un emocionāli uzlādēties.

Ģimenes cilvēkiem - Skorpioniem Tīģera gadā klāsies pagrūti. Viņiem būs jāsakārto attiecības ar savu otro pusīti, un to var pavadīt konflikti. Tomēr agrāk vai vēlāk karu mīlas frontē nomainīs pušu izlīgums. Lai nesaasinātu situāciju, horoskops iesaka mazāk uzmanības pievērst īslaicīgām pārejošām emocijām un sekot patiesām ģimenes vērtībām. Skorpionus 2022. gadā var vilināt vēlme mainīt partneri – tāds brīdis var piemeklēt pat pastāvīgākos zīmes pārstāvjus. Taču ar secinājumiem labāk nesteigties, jo īslaicīga aizraušanās, kas pirmajā mirklī šķitīs tik nopietna, drīz var izgaist, it kā tās nemaz nebūtu bijis. Ir vērts rūpīgi padomāt, pirms sabojāt jau izveidojušās attiecības.

Strēlnieks

Tīģera gadā romantiskie piedzīvojumi nebūs jāgaida ilgi. Jau pašā gada sākumā vientuļie Strēlnieki varēs satikt interesantus pretējā dzimuma pārstāvjus, ar kuriem nopietni aizrausies. Turklāt iespējamība, ka jūtas uzliesmo ar neticamu spēku, ir diezgan liela. Taču horoskops zīmes pārstāvjus brīdina, ka tikpat ātri tās var noplakt. Tāpēc, pirms sperat nopietnus soļus personīgajā frontē, vajadzētu rūpīgi izvērtēt potenciālo partneri. Starp iepazītajiem cilvēkiem būs daudz tādu, ar kuriem labāk savu dzīvi nesaistīt.

Jau attiecībās esošam Strēlniekiem būs aizraujošs gads – viņu personīgā dzīve iekvēlosies ar jaunu sparu. Partneris var parādīt sevi pilnīgi jaunā gaismā, taču nav garantijas, ka tas vairos uzticēšanos viņam. Iespējami arī vētraini strīdi. Dusmu uzliesmojumos tomēr labāk nedaudz savaldīties, lai galīgi nesagrautu savstarpējo uzticēšanos. Otrais zemūdens akmens Strēlnieka attiecībās var būt kārdinājums spert kādu sānsoli. Visādā ziņā aktīvi gads izpaudīsies arī šajā jomā. Horoskops iesaka nekad neaizmirst par patiesām ģimenes vērtībām un būt modram, lai gadījuma sakari nesagrautu ilgstošu savienību.

Mežāzis

Mežāža mīlestības fronte 2022. gadā būs pārmaiņām bagāta. Tām pat grūti dot pozitīvu vai negatīvu vērtējumu. Tīģera gadā var beigties sevi izsmēlušās attiecības, taču pat tāda šķiršanās tik un tā būs sāpīga. Tajā pašā laikā iegūtā brīvība sniegs ievērojamas priekšrocības: šķitīs, ka dzīve sākas kā no jauna. Pat tajos pāros, kur abi partneri piedzīvo patiesi dziļas jūtas, gaisotni nevarēs saukt par pilnīgi mierīgu. Reizēm konfliktu laikā emocijas plūdīs pāri malām, un tāpēc Mežāžiem ieteicams strīdos savaldīt dusmas un vērsties pie partnera, kad sākotnējā degsme nedaudz norimusi. Vienmēr palīgā nāks zīmes pārstāvju dabiskais šarms un spēja izvairīties no neērtām tēmām.