Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:447, Did:0, useCase: 0


Erotiskās veļas noslēpumi

Erotiskās veļas noslēpumi
Par neaizmirstamiem mirkļiem gādās Kupidonsplus.lv erotiskā veļa

Jūs vēlaties, lai šī nakts nelīdzinātos citām? Vēlaties sajust sava vīrieša apbrīnu un kļūt par viņa nakts karalieni? Nav problēmu! Uzģērbiet skaistu, erotisku apakšveļu, iedarbiniet savu fantāziju un atklājiet savu erotismu! Uz priekšu pretī prieka uzplūdumam un neaizmirstamiem mirkļiem!
Pidžamas un naktskrekli? Tie mums šovakar nebūs vajadzīgi! Šovakar mēs savaldzināsim savu vīrieti ar erotisku apakšveļu.

Cik daudz vīriešus jūs pazīstat, kas varētu pretoties sievietei, kas ietērpta skaistā apakšveļā? Es teiktu, ka maz vai pat nemaz. Un viņus par to nevar vainot! Jo tieši apakšveļa patiesībā ir kārdinošākā un un pavedinošākā sieviešu tualetes daļa. Protams, ne jau kura katra apakšveļa. Tai jābūt izmeklēti pavedinošai un erotiskai. Sievietē, kas ietērpta zīdā, mežģīnēs, lentītēs, ādās utt., ir kaut kas nepārvarams, kas vīrieti padara traku.

Tāpēc, izvēloties apakšveļu, mīļās sievietes, novērtējiet ne tikai krāsu, bet arī fasonu un materiālu, jo jums taču jāatstāj satriecošs iespaids uz jūsu vīrieti.

Vīrieši tik tiešām dievina zīdīgu auduma tekstūru un mežģīnes.Tās vienmēr satrauc viņu prātu, rosina fantāziju, iztēli un iekāri. Sagādājiet savam vīrietim to prieku un uzģērbiet erotiskas biksītes, stringus vai šortiņus. Skaists peņuārs, krekliņš vai minikleitiņa ar dziļu dekoltē var būt lielisks papildinājums tām.

Neaizmirstiet arī par erotiskajiem aksesuāriem, kas ir ļoti labi draugi individuālajām fantāzijām. Gribat pārsteigt vīrieti? Erotiskie aksesuāri ir tā rozīnīte, kas uzjundī vīrieša asinis un rūpējas par jūsu vakara patīkamu papildinājumu. Tie var būt pusgari mežģīņu cimdi vai zeķes ar bantītēm, pūkains boa vai kājas prievīte ar pavedinošām mežģīnēm.

Ja esat kuplu krūšu īpašniece, pievērsiet uzmanību modeļiem ar dziļiem izgriezumiem. Ja jūsu āda ir tumsnēja vai iesauļota, jums noteikti piestāvēs košie toņi, savukārt gaišas ādas īpašniecēm labāk izvēlēties pasteļtoņus.
Fascinējoša ir melnas krāsas apakšveļa, bet īpaši uzbudinoša- sarkana.

Visiem zināms, ka laulības dzīvē nepieciešama pastāvīga stimulācija ar kaut ko jaunu un interesantu. Un tieši erotiskā veļa var kļūt par šo impulsu, kas dažādos laulības dzīvi. Atcerieties, ka sekss neaprobežojas tikai ar vienu vienīgu dzimumaktu. Izmantojiet sieviešu viltībiņas, erotisku apakšveļu un aksesuārus, lai savu seksuālo dzīvi padarītu daudz krāsaināku un interesantāku. Iemācieties ģērbties un uzvesties tā, lai jūsu vīrietim nebūtu ne mazākās vēlēšanās pretoties jums. Pamēģiniet, piemēram, pa dienu noūtīt viņam dažas koķetas īsziņas, bet vakarā pārsteidziet ar seksuālu ietērpu.
Apsolu, ka neaizmirstams vakars jums būs garantēts!
Jūs saņemsiet komplimentu "jūru" no mīļotā, kas, starp citu, ne tikai sniegs patīkamus brīžus, bet arī cels jūsu pašvērtējumu un pārliecību par sevi. Un vīriešiem patīk drosmīgas un par sevi pārliecinātas sievietes, savukārt sievietēm patīk saņemt komplimentus, uzmanību un justies seksuālām un iekārojamām.

Sagādājiet savam vīrietim to prieku, un lai viņš "iekarst" jau no domas vien par tuvojošos vakaru kopā ar jums!

Vēlot mīlestības un kaisles pilnas naktis!

Raksts tapis sadarbībā ar Intīmpreču veikalu tīklu Kupidons Plus. Tuvāko KupidonsPlus veikalu meklē šeit.