Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:104, Did:0, useCase: 0

Video: Roberts Kļimovičs aicina uz vispārēju nacionālo streiku

Redakcija
Redakcija
Tikko medijus aplidoja komponista Imanta Kalniņa atklāta vēstule medijiem un latviešiem, kurā tiek izteikts kategorisks nosodījums straujai Eiro ieviešanai bez referenduma un pakļaušanās Eiropas direktīvām. Interneta laikmeta fantastisko iespēju vienkārši ( iespējams neizejot no mājas) publiski izteikties izmantojis vēl kāds pazīstams latvietis- dažādu slavenu latviešu dzīves gaitu pētnieks Roberts Kļimovičs, kurš youtube.com ievietojis videouzrunu tautai, kurā atbalsta komponista centienus, slavē Lukašenko un aicina tautiešus uz vispārēju nacionālo streiku. "No Krievijas bēg pārsvarā bagāti cilvēki un ebreji, bet no Latvijas bēg latvieši...Baltkrievijā cilvēki var samaksāt apkures rēķinus un dzīvo pārtikuši...Jāiet uz vispārēju nacionālo streiku...Cik zemu mēs vēl kritīsim?"
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2013-01-20 22:41, pirms 9 gadiem
Ja tik ļoti ienaidnieki no SC necenstos aizstāvēt latu, tad vēl varētu piekrist, bet ir pārāk aizdomīgi, ka ienaidnieki nu aizstāvēs latviešu intereses.Pārāk uzkrītoši.

     [+] [-]

, 2013-01-21 12:05, pirms 9 gadiem
Klimovičš melo. No Krievijas bēg cilvēki un kapitāls, no Baltkrievijas nebēg, jo tur visi ir nabagi, kurus dotē valsts un pusnabagi, kuriem nav naudas lai aizbrauktu, un vēl daži bagātnieki, kuri ir saistīti ar valdošo režīmu. Bet no Krievijas bēg krievi un to vietā ierodas migrantu miljoni no dienvidiem. Vai Klimovičš to grib?
Protams, ja Dombrovksis ar saliektu muguru aizietu pie Putina, kā to dara Lukašenka, tad Putins atvēlētu arī Latvijai lēto gāzi, ko kurināt nesiltinātās mājās. Bet pretim mums vajadzētu solīt paklausību Krievijai, kaut vai atzīt Grūzijas daļas okupāciju un Osetijas neatkarību, kā to darīja Baltkrievija. Vai to mēs gribam?
Vai mēs gribam dzelzs priekškaru pār Latviju ar durvīm uz Krieviju?