Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:261, Did:0, useCase: 3

10 tautas metodes, kas atbrīvo no stiprām galvassāpēm

Redakcija
Redakcija

Šķiet, ka stipras galvassāpes ir viena no nepatīkamākajām sajūtām, ar kurām sastopas praktiski ikviens mūsdienu cilvēks. un ko mēs parasti darām, lai remdētu sāpes? Nu protams, meklējam pretsāpju tabletītes, kas bieži vien nav nemaz tik nekaitīgas. Tāpēc daudz vērtīgāk būtu, ja sāpju remdēšanai mēs lietotu līdzekļus, kas nāk no dabas un ir pavisam nekaitīgi mūsu organismam.

1. Pirmais, kas jāizdara,- jāizdzer glāze silta ūdens. Tas nedrīkst būt ne karsts, ne auksts, bet tieši silts. Tādējādi šķidrināsie asinis un noņemsiet asinsvadu spazmas.

2. Pēc tam, kad esat izdzēris ūdeni, atgulieties (var arī pusguļus), atslābinieties, aizveriet acis un mazliet paguliet klusumā. Vēl labāk būs, ja gulēšanas laikā jums ap galvu būs aplikts apmēram 8 cm plats lakats vai šalle, Tas jāliek tā tā, lai no priekšpuses lakats nosegtu uzacis, bet no aizmugures būtu tieši zem pakauša. Rezultātā uzlabosies asinsrite, un galvas sāpes pāries.

3. No stiprām galvassāpēm palīdz atbrīvoties arī roku pirkstu masāža. Masāža jāsāk no īkšķa, pamazām izmasējot visus pirkstus, līdz mazajam pirkstiņam. Pastiprināta uzmanība jāpievērš pirkstu augšējām falangām, tuvāk nagam. Sākumā intensīvi masējiet vienas rokas pirkstus, pēc tam otras rokas pirkstus.

4. Tāpat var veikt punktu masāžu deniņos, virsdegunē un acu iekšējos kaktiņos. Katrā no apgabaliem masāža jāveic vienu minūti pat tad, ja sāpes jau pārgājušas.

5. Pārbaudīts labs līdzeklis pret stiprām galvassāpēm ir citrons. Lai pagatavotu tonizējošu nomierinošu līdzekli, vispirms atdaliet miziņu no mīkstuma. Tad miziņu ar iekšpusi uz 2-3 minūtēm pielieciet abās pusēs vienlaicīgi pie deniņiem. Ja pēc miziņas noņemšanas uz deniņiem parādīsies neliels apsārtums, uzsmērējiet tam jebkuru bērnu krēmu.

6. Ja visi iepriekš minētie paņēmieni nepalīdz atbrīvoties jums no galvassāpēm, uzklājiet uz deniņiem putriņā sarīvētu ķiploku.

7. Ja jūtat pastāvīgas nīdošas galvassāpes, atbrīvoties no tām palīdzēs svaigu kāpostu lapas, kas ar iekšpusi jāpieliek pie deniņiem un uz galvasvidus.

8. Arī bietes palīdz atbrīvoties no stiprām galvassāpēm. Samērcējiet biešu sulā vates tamponus un pielieciet tos pie ausīm. Galvassāpes pāries jau pēc dažām minūtēm.

9. Ļoti labs veids, kā atbrīvoties no galvassāpēm, ir ūdens un ābolu etiķa tvaika vanniņas, kur ūdens un ābolu etiķis ņemts vienādās daļās. Noliecieties pār vanniņu, pārklājiet galvu ar dvieli un ieelpojiet tvaikus piecas minūtes, kaut gan sāpes pāries jau pēc 2-3 minūtēm.

10. Labs līdzeklis pret galvassāpēm ir piparmētras. Pievienojiet tās zaļajai tējai (var arī melnajai), ļaujiet ievilkties un tad izdzeriet divas šādas glāzes. Sāpes pāries pēc 15-20 minūtēm.

Ja gribat uzzināt arī citas tautas un alternatīvās terapijas ātriedarbīgās metodes, kas palīdzēs atbrīvoties no dažādiem sāpju veidiem, iegādājieties izdevniecības Madris izdoto Ričarda Tomasa grāmatu "Daba sadziedē sāpes", kas ir drošas un iedarbīgas dziedināšanas rokasgrāmata.

Grāmata palīdzēs atklāt ārstniecības veidus, kas atvieglos ikdienišķas veselības problēmas: galvassāpes, migrēnu, spriedzi, muguras sāpes, saaukstēšanos, gripu, muskuļu savainojumus. Tāpat tā būs lielisks palīgs un padomdevējs arī dažādu slimību ārstēšanā un profilaksē, piemēram, ja ciešat no psoriāzes, depresijas, reimatisma, artrīta, u.c. kaitēm.

Grūtnieces ar grāmatas palīdzību iemācīsies pareizi sagatvoties dzemdībām, lai tās noritētu pēc iespējas nesāpīgāk, bet jaunās māmiņas uzzinās, kā pie dažādām saslimšanām un iekaisumiem remdēt sāpes zīdaiņiem un bērniem līdz pat 12 gadu vecumam.

Tāpat grāmatā sev noderīgu informāciju atradīs tie vīrieši un sievietes, kuriem ir problēmas ar dzimuattiecībām, un to izraisītajām sāpēm un kaitēm.

Autors pieskāries arī tādām interesantām alternatīvajām terapijām kā radošo mākslu terapija, pašhipnoze un smalko enerģiju terapija.

Grāmata ir bagāta ar skaidrojošām ilustrācijām un vienkāršām, bet efektīvām receptēm un to lietošanas pamācībām.

"DABA DZIEDĒ SĀPES. Drošas un iedarbīgas dziedināšanas ROKASGRĀMATA" ir īsts atradums katram, kas vēlas saudzīgā veidā rūpēties par savu veselību un pašsajūtu.