Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Mīlestības un attiecību horoskops oktobrim

Redakcija
Redakcija

Viena no svarīgākajām cilvēka dzīves jomām ir attiecības. Ja tajās viss kārtībā, tad arī darbi rit raitāk un dzīve šķiet skaista.

AUNS

Precētajiem Auniem šomēnes svarīgi it visā apspriesties ar savu otro pusīti. Problēmas var rasties, ja neieklausīsieties viņu ieteikumos un uzskatos. Lai arī kā jums gribētos palikt vienatnē ar savām domām un pārdzīvojumiem, nedariet to. Sevišķi bīstams laiks ir 9. un 10. oktobris, kad Mēness atradīsies Vērša zīmē. Šajās dienās strīds var rasties burtiski ne no kā.
Tiem Auniem, kas noguruši no patreizējām attiecībām, ir vērts nopietni aizdomāties par to pārtraukšanu. Ja izlemsiet, ka pienācis laiks kaut ko mainīt savā dzīvē, vislabākā diena doties katram uz savu pusi ir 24.oktobris, kad gaidāms Saules aptumsums. Izrunājieties savā starpā no sirds un paskaidrojiet savam partnerim, kāpēc esat nolēmis šķirties. Mēģiniet iztikt bez apvainojumiem un pārmetumiem.. Atzīstiet arī savu vainu notikušajā.

VĒRSIS

Pirmajā oktobra dekādē koncentrējiet savu uzmanību uz mīļotā cilvēka problēmu risināšanu. Atlieciet savas rūpes uz laiku malā un pilnībā nododieties to jautājumu risināšanai, kuri svarīgi jūsu partnerim. Ņemot talkā prātu un izturību, jūs ātri vien atradīsiet risinājumus visam, kas sasāpējis jūsu mīļotajam un jau līdz 6. oktobrim būsiet sasniedzis nesliktus rezultātus.
Jaunas iepazīšanās šomēnes nesola nekādas perspektīvas. Pat, ja satiksiet sev simpātisku cilvēku, daudzsološs turpinājums nav gaidāms. Lai izvairītos no sāpīgas vilšanās, neflirtējiet ar svešiniekiem 24. un 25. oktobrī- laikā, kad Mēness atradīsies Skorpionā.

DVĪŅI

Ja vēlaties, lai intīmajā dzīvē un attiecībās ar otro pusīti viss būtu kārtībā, esiet iejūtīgs it visā. Izrādiet rūpes un mīlestību, palīdziet un atbalstiet. Vispaliekošāko iespaidu uz savu partneri izdosies atstāt 5.oktobrī.
Sākot no 23.oktobra piedomājiet pie visa, ko dariet vai sakiet. Rīkojieties tā, lai neaizvainotu mīļoto cilvēku, kā arī neapvainojieties par viņa jokiem. Uztveriet visu mierīgi pat tad, ja partnera uzvedība vai izteicieni jums šķiet ironiski.
Kopumā šajā mēnesī uzmanības jums netrūks. Tāpēc vientuļie Dvīņi droši var meklēt jaunas iepazīšanās.

VĒZIS

Zvaigznes iesaka jums pēc iespējas vairāk laika šomēnes pavadīt kopā ar mīļoto cilvēku. Ideāli, ja dosieties kopīgā ceļojumā. Tas var nebūt pārāk ilgs, taču palīdzēs radīt romantisku gaisotni ilgam laikam. Ja nav iespējas aizbraukt tālu prom no mājām, tad varat biežāk doties pastaigās, apmeklēt kultūras pasākumus, nodarboties ar sportu, spēlēt atraktīvas spēles utt. Vārdu sakot, darīt varat jebko, galvenais- esiet kopā. Nekādā gadījumā nesēdiet mājās 4.oktobrī.
Ja jums tikai nesen uzradies partneris, neidealizējiet viņu. Labāk uzreiz apzināt un aptvert visus viņa trūkumus, nekā kādā kritiskā situācijā saskarties ar tiem pēc tam. Saprotiet, ar ko esat gatavi samierināties, bet ko vēlaties nekavējoties izskaust. Norādīt uz lietām, kas jūs nepamierina, droši varat 14.oktobrī. Tieši šajā datumā pastāv vislielākā iespēja, ka jūs sapratīs pareizi, bez apvainošanās.

LAUVA

Attiecības, kas aizsāksies oktobra pirmajā pusē, sākotnēji šķitīs brīnišķīgas, taču ar laiku jūs sapratīsiet, ka esat kopā ar cilvēku, kas jums absolūti nav piemērots. Vilšanās būs nopietna un jūs ne reizi vien nožēlosiet, ka laikus nepratāt atšifrēt sava izredzētā patieso raksturu. Tikt skaidrībā ar savām jūtām un saprast, vai vispār vērts kaut ko nopietnu uzsākt jūs varēsiet 8.oktobrī, pateicoties Venēras un Plutona aspektam.
Savukārt ieviest pozitīvas pārmaiņas senākās romantiskās attiecībās izdosies 24.oktobrī.
Šajā datumā arī apspriediet ar savu otro pusīti visas problēmas un atrodiet tām risinājumu. Tie Lauvas, kas jau ilgāku laiku sapņojuši par brīvību, krasi mainīs savas domas, saprotot, ka joprojām jūt maigumu pret savu partneri.

JAUNAVA

Pacentieties pieņemt savu otro pusīti tādu, kāds viņš (viņa) ir patiesībā. Iespējams, ka jūsu mīļotais ne visai līdzinās ideālam, kuru iztēlojaties savos sapņos, tomēr viņam, īstam, dzīvam cilvēkam, labo īpašību noteikti netrūkst. Un neprasiet no sava partnera neiespējamo, sevišķi to nav ieteicams darīt 11.oktobrī, kad Venēra un Urāns ir opozīcijā. Ar savu uzstājību Izņemot strīdus un nesapratni, jūs tik un tā neko vairāk nesasniegsiet. Labāk par visu parunāt mierīgi, darot zināmu, kuras partnera īpašības jūs neapmierina.
Ja jūsu mīlas romāns ir pašā karstumā, neizrādiet partnerim savu slikto garastāvokli, nesūdzieties par dzīvi un neburkšķiet. Sevišķi to nav vēlams darīt laikā no 16. līdz 18. oktobrim, kad Mēness atradīsies dzīvespriecīgajā Lauvā. Priecājieties, runājiet par patīkamām lietām un domājiet, kā iepriecināt savu mīļoto.

SVARI

Diez vai šomēnes attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem veidosies harmoniskas. 4.oktobrī nelabvēlīgais aspekts starp Sauli un Plutonu darīs jūs kaprīzu un pat agresīvu. Protams, ka partnerim tas nebūs patīkami. Savukārt vēlāk nāksies pielikt ne mazums pūļu, lai atgūtu zaudēto.
Arī vientuļajiem Svariem šomēnes nebūs viegli pievērst sev izredzētā uzmanību. Un viss tikai tāpēc, ka neprotat izrādīt savas jūtas. Lielākas izredzes pievērst sev uzmanību parādīsies pēc 26.oktobra, kad Marss ieies Mežāža zvaigznājā. Taču šo iespeju varēsiet izmantot vien tad, ja tiksiet vaļā no savas sasaistītības un bailēm, kas gan ir maz ticams. Tomēr nekrītiet izmisumā- nākamajā mēnesī zvaigznes jums dos iespēju mēģināt vēlreiz.

SKORPIONS

Neesiet pārāk uzbāzīgs- šobrīd jūsu partnerim tas var izraisīt psiholoģisku diskomfortu. Sevišķi savaldīgs esiet 17.oktobrī, kad Merkūrs savienosies ar Venēru. Šajā dienā būtu labi atslābt pašam un ļaut atpūsties arī savam mīļajam cilvēkam.
Ģimenes dzīve veidosies veiksmīgi, ja saimniecības jautājumu risināšanā būsiet elastīgs. Centieties atbalstīt sava partnera idejas, veiciet darbiņus kopā un izrādiet ieinteresētību visā, kas jūsu mīļotajam cilvēkam ir svarīgs. Šāda rīcība veicinās jūsu sapratni un palīdzēs veidot harmoniskas attiecības. Labākais laiks mīlas lietām - 21., 22. un 23.oktobris.

STRĒLNIEKS

Laikā, kad Venēra atradīsies Svaru zīmē- no 1. līdz 22.oktobrim- būs viegli kļūdīties. Jūs nesaskatīsiet ne savas, ne partnera kļūdas un trūkumus. Šķitīs , ka dzīve ir rožaina un viss tajā vislabākajā kārtībā. Taču pamēģiniet iedarbināt savu "sesto prātu", ieklausieties sevī, un parunājiet ar mīļoto cilvēku par lietām, kas jūs patiesībā nemaz neapmierina.
Un nepieņemiet steidzīgus lēmumus, vēloties iegūt izredzētā cilvēka labvēlību. Šobrīd vajadzētu nogaidīt, plānot un gaidīt īsto brīdi. Iespējams, jums nāksies paciesties, jo aktīva darbība ieteicama vien mēneša beigās. Daži veiksmīgi notikumi gaidāmi 27.oktobrī, taču labākā diena mīlas lietām šomēnes būs 24.oktobris.

MEŽĀZIS

Partnerim var šķist, un ne bez pamata, ka jūsu uzvedība nav īsti korekta. Rezultāts var būt ne visai patīkams- nāksies uzklausīt nepatīkamas lietas par sevi. Sevišķi piesardzīgam jābūt 11.oktobrī. Ja nu nespējat mainīt sevi un strīds tomēr notiek, nemēģiniet aizstāvēties. Uzklausiet savu partneri mierīgi un mēģiniet izdarīt pareizos secinājumus. Ja samierināsieties ar dzirdēto, attiecības ar mīļoto cilvēku sakārtosies visīsākajā laikā.
Vientuļajiem Mežāžiem, pūloties iekarot izredzētā cilvēka sirdi, nevajadzētu sēdēt rokas klēpī salikušiem un gaidīt, ka viss notiks pats no sevis. Ņemiet vērā, ka kāds var jūs apsteigt. Tāpēc ieklausieties savā iekšējā balsī (sevišķi 17.0ktobrī), atslēdziet loģisko domāšanu, un ļaujieties jūtām... tad jums noteikti paveiksies. Labākais laiks izlēmīgai rīcībai ir dienas pirmā puse.

ŪDENSVĪRS

Esiet uzmanīgs 5.oktobrī, kad radīsies vēlēšanās piedzīvot kaut ko satraucošu, kļūt par aizraujoša piedzīvojuma līdzdalībnieku. Nelielu avantūru pilnībā varat atļauties, taču nekļūstiet pārāk vieglprātīgs. Atcerieties, ka visam jāpieiet ar prātu. Ja sajutīsiet kaut nelielas aizdomas attiecībā uz jūsu izredzēto vai, vēl trakāk,- briesmas, nekavējoties pārtrauciet šīs attiecības. Lai izvairītos no nepatikšanām, sevišķi 19.oktobrī nevajadzētu paļauties uz laimīgu gadījumu.
Precētajiem un tiem, kam ir pastāvīgas attiecības, nevajadzētu šomēnes kaitināt savu partneri, flirtējot ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Tāpat nebūtu labi savai otrajai pusītei uzbrukt ar pārmetumiem, ja jūtat, ka kaut kas nav īsti labi. Produktīvāku rezultātu panāksiet, ja mierīgi par visu izrunāsieties, labākais laiks atklātām sarunām ir no 24. līdz 31.oktobrim.

ZIVIS

Šomēnes ievērojami uzlabosies jūsu "sestais prāts", kas palīdzēs bez grūtībām uzminēt partnera vēlmes. Pateicoties šim apstāklim, arī personīgās attiecības kļūs manāmi siltākas, nekā iepriekš. Taču tas notiks tikai tajā gadījumā, ja jūs ne tikai uzminēsiet, bet arī izpildīsiet mīļotā cilvēka vēlmes. Brīnišķīga iespēja iepriecināt savu otro pusīti jums radīsies 14.oktobrī, kad labvēlīgu savienību veidos Venēra un Jupīters.
Tiem, kas pagaidām ir vientuļi, zīmīgs rādās 27.oktobris, kas gan var šķist dīvains, tomēr interesants un patīkams notikumu pavērsiena sākums. Visticamāk, ka jau no pirmā redzēšanās mirkļa sapratīsiet, ka jūsu priekšā ir dvēseliski tuvs cilvēks, kuru vēlams iepazīt labāk. Pagaidām ir grūti pateikt, vai šīs attiecības raisīs īstas mīlas jūtas, taču milzu daudz prieka atnesīs noteikti.