Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Kā kļūt laimīgai, veiksmīgai un mīlētai sievietei. 3.daļa

Redakcija
Redakcija

Droši vien katra no jums ir dzirdējusi, ka nepieciešams iegūt pārliecību par sevi, paaugstināt pašvērtējumu un priecāties par dzīvi, kļūt laimīgai un mīlēt sevi. Pieņemt sevi tādu, kāda esi un atrast veiksmi un prieku dzīvē. Visas zina, ka ir vajadzīgs un pat nepieciešams iegūt dvēseles mieru, mācēt izbaudīt katru dienu un katru savas dzīves mirkli. Un vēl- mīlēt un cienīt savu partneri, bērnus, draugus, radiniekus un paziņas. Dzīvot pārtikušu un veiksmīgu dzīvi. Gūt sasniegumus un piesaistīt naudu savā dzīvē.
Taču kā tas ir- iegūt pārliecību par sevi, just mieru dvēselē un mīlēt sevi? Kā iemācīties priecāties par dzīvi?

Kā to visu sasniegt, ja katru dienu daudzu nedēļu, mēnešu un gadu garumā pārsvarā esat dzirdējusi pret sevi vērstu nicinājumu, kritiku, negatīvas atsauksmes un prasības? Kā iegūt pārliecību par sevi, kā dzīvot laimīgi un apmierinājumā, ja esat audzināta neatzīstot, neapmierinātībā, dusmās un reizēm pat naidā? Kā mīlēt sevi un dzīvi? Kā sākt uzticēties Visumam un priecāties par katru nodzīvoto dienu? Priecāties par katru, reizēm pat ne visai patīkamu, notikumu? Kā aiz visām šīm sāpēm, kas krājušās gadiem ilgi, saskatīt gaismas stariņu un pieņemt sevi tādu, kāda esi?
Un, galvenais, kā iemācīties mīlēt savu vīru, ja bērnībā dzirdēti tikai vecāku skandāli, no autiņu vecuma iemantota neapmierinātība un necieņa pret savu dzīvesbiedru? Kā iemācīties uzticēties dzīvei jau pieaugušam cilvēkam, kuram no bērnības noformulējusies pārliecība par to, ka "brīnumi nenotiek un dzīve ir ļaunuma un cietsirdības pilna"?

Kā ieraudzīt brīnumus un iemācīties priecāties?

Kā ieraudzīt un novērtēt visus tos brīnumus un labos notikumus, kas atgadās ar jums katru dienu, taču jums tos vienkārši nav iemācīts ieraudzīt? Kā iemācīties mīlēt un priecāties katru dienu par uzlecošu sauli, līdzcilvēkiem, bērniem, nelielu, bet ļoti mājīgu dzīvoklīti un debesīm, lietu un sniegu?
Kā iemācīties priecāties par visu, kas mums dots šajā dzīvē, ja mums jau bērnībā nav ielikts iekšā laimes un pateicības algoritms?
Patiesībā tas ir ļoti vienkārši un viegli. Tik vienkārši un viegli, ka daudzi pat nevēlas sev atzīties, ka tieši šajā vienkāršībā arī ir prieks, veiksme un laime, pārliecība par sevi, harmoniskas savstarpējās attiecības ģimenē, izaugsme un naudas un veiksmes piesaistīšana savā dzīvē. Patiesībā šī metode ir tik vienkārša un patīkama, ka, pamēģinot to izpildīt vairākas dienas pēc kārtas, jūs vairs nevarēsiet bez tās iztikt. Vai pareizāk sakot,- negribēsiet. Jo nevienam taču negribas savā pieaugušajā, apzinātajā dzīvē palikt bez tā, kas viņu padara patiesi laimīgu, mierīgu, priecīgu, pārliecinātu un apmierinātu ar sevi un savu pasauli.

Prieka algoritms

Bieži vien tikai tāpēc, ka kopš bērnības mūsos nav prieka algoritma, apmierinātības ar sevi un dzīvi, saviem tuviniekiem un saviem sasniegumiem, mēs it kā aizmirstam par to, ko jau esam sasnieguši, kādus sapņus piepildījuši un kas labs bijis mūsu dzīvē. Tieši prieka algoritma trūkuma dēļ mēs bieži vien nevaram saskatīt labo sevī, neprotam sevi mīlēt un cienīt. Tāpat kā nepamanām daudz labā mums tuvos cilvēkos. Mēs nemākam novērtēt un izbaudīt to vēlmju realizāciju, par kurām kautri esam sapņojuši pirms pāris gadiem. Tagad tie piepildījušies vai piepildās, bet mēs tik ļoti esam pārņemti ar negatīvismu, ka neesam spējīgi novērtēt savus panākumus. Cilvēki tik bieži sūdzas par to, kā viņiem trūkst, ka beigās kļūst nelaimīgi un neapmierināti.

Veiksmes dienasgrāmata

Kas tad notiek ar mums, kāpēc mēs sākam aizmirst, bet bieži vien vispār neievērojam to, ka katru dienu notiek kas tāds, par ko ir vērts pateikties šai pasaulei? Kāpēc nemākam cienīt sevi un līdzcilvēkus? Kāpēc esam pārstājuši priecāties par dzīvi?

Atrisiniet šo jautājumu reizi par visām reizēm! Sāciet rakstīt savu Veiksmes dienasgrāmatu: ierakstiet tajā visus priecīgos notikumus, kas atgadījušies pa dienu, pasakieties Visumam, pasaulei un apkārtējiem cilvēkiem par visām jums dotajām iespējām.
Rakstot šādu dienasgrāmatu, koncentrējoties uz pozitīvo, mēs apgūstam prieka algoritmu. Paaugstinām savu pašvērtējumu un mācāmies mīlēt un cienīt sevi, savas stiprās puses. Iegūstot pārliecību par sevi, mēs kļūstam laimīgāki, veiksmīgāki un sākam saņemt no dzīves iekšēju apmierinājumu.

Katru dienu koncentrējot savas domas uz to, kas mums šodien ir izdevies, mēs mācāmies mīlēt sevi un dzīvi. Vakarā atceramies un pierakstām visus patīkamos mirkļus, kas pa dienu atgadījušies: komplimentu, kuru agrāk nebūtu pat pamanījušas, apbrīnas pilno laulātā drauga skatienu, veiksmīgu pārrunu iznākumu utt. Tā jūs katru dienu, pamazām nodzēsīsiet negatīvo pieredzi, kas krājusies gadiem ilgi. Pakāpeniski, aizpildot Veiksmes dienasgrāmatu, jūs sāksiet dziļāk un labāk izprast un pieņemt savas patiesās vēlmes, ticēt sev, nonāksiet harmonijā ar savu iekšējo pasauli, kas nemainīgi atsauksies arī uz attiecībām ar apkārtējiem. Izdarot ierakstus par saviem ikdienas sasniegumiem un veiksmēm, jūs atbrīvosieties no bērnībā iegūtajām negatīvajām nostādnēm un kritikas, pakāpeniski sāksiet daudz adekvātāk sevi novērtēt.

Kā rakstīt savu Veiksmes dienasgrāmatu. Piemērs

- Pateicos tev dzīve par visu, ko tu man sniedz katru dienu.
- Pateicos tev par to, ka dzīvoju, par to, ka šorīt pamodos ar putnu dziesmām aiz loga, ka varu rakstīt, dalīties ar citiem, dot citiem, dāvināt un atdot.
- Pateicos tev par vecākiem, par to, ka māte mani dzemdējusi, auklējusi, ka vecāki man snieguši pajumti, barojuši, dāvājuši mīlestību un rūpes.
- Pateicos par sauli, par šo pasauli, kas ir man apkārt, par to, ka varu dzirdēt sev blakus guļošā cilvēka elpu, pieglausties viņam un pačukstēt, cik ļoti viņš man vajadzīgs.
- Pateicos par gaismu un siltumu, par radiem un draugiem, par viņu ticību un atbalstu.

Sākot izdarīt ierakstus, jūs kļūsiet uzmanīgāka pret dzīvi un apkārt notiekošo. Atceraties par ko sapņojāt bērnībā vai agrā jaunībā, kas un kā no tā piepildījies- un obligātie pierakstiet to. Pierakstiet visu, kas izsapņots un piepildījies.
Pateicieties dzīvei par to, kas jums jau ir dotajā brīdī, par to, ka ir ko ēst, kur dzīvot, kur strādāt.
Pateicieties un priecājieties par savu ķermeni un savām iespējām, kas mums ir dotas pasaulē, kurā dzīvojam.

Un, pats galvenais,- nekad nepārstājiet rakstīt savu veiksmes dienasgrāmatu! Lai kā arī jums negribētos, lai cik pārliecināta par sevi jūs būtu kļuvusi, pat tad, kad jūsu dzīvē viss būs nokārtojies un vēlēšanās sāks piepildīties un jūs sajutīsieties laimīga, nepārstājiet rakstīt savu veiksmes dienasgrāmatu!
Veiksmes dienasgrāmatas rakstīšana, varat to dēvēt arī par pārliecības radīšanas dienasgrāmatu, sniegs jums fantastiskus rezultātus.

Anastasija G.

Noderīgi!

Apgāda Zvaigzne ABC izdotā Pūrvanura Č. Ganesana grāmata "Pašapziņas spēks. Kā attīstīt pašapziņu veiksmīgai dzīvei" parāda, ka „Pasaule ir vieta, kur patīkami dzīvot, un cilvēkiem ir dotas iespējas dzīvi padarīt laimīgāku un saturīgāku. Itin visu, ko prasāt no dzīves, jūs saņemsiet. Tāds ir dabas likums. Vien jāprot izmantot sava labā to, ko daba jums dāvājusi. Pašapziņa – tā ir ticība savām spējām. Jā, draugi, pašapziņa ir tas, kas jums vajadzīgs, un līdzko tā jums ir, notiks labas lietas,” raksta Pūrvanurs Čokalingams Ganesans, indiešu politiskais komentētājs un rakstnieks, kura spalvai pieder 300 grāmatu dažādās jomās tamilu un angļu valodā.
Grāmata „Pašapziņas spēks” var kļūt par jūsu panākumu atslēgu. Tajā atradīsiet konkrētus ieteikumus, kā attīstīt un stiprināt pašapziņu, uzzināsiet, ka arī slavenības un veiksminieki savulaik ir piedzīvojuši sakāvi, taču raduši sevī spēku to pārvarēt un guvuši galvu reibinošus panākumus.

Jautājiet grāmatu Zvaigzne ABC grāmatnīcās!