Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 31. decembrim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Sapņot par laimi,
kas nākotnē būs,-
Tas Jaungada naktī
sens paradums.
Šie gaišākie sapņi
lai piepildās Jums!
Tas mūsu Jaungada vēlējums!

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Ceturtdien Auna devīze būs vārdi: "Vissvarīgākais ir kārtība mājā!" Tas attiecas ne tikai uz telpu uzkopšanu, bet arī uz kārtību personiskajās lietās. Auniem šis ir lielisks laiks, lai stiprinātu attiecības ar tuviniekiem vai novērstu pārpratumus, kas ģimenē varētu būt sakrājušies. Nu, arī mājas uzkopšana pirms svētku vakara nekaitēs.

Ceturtdien nekas nespēs paslēpties no Auna caururbjošā skatiena, un viņam to vajadzētu izmantot, lai savestu kārtībā savā personīgo dzīvi. Šajā dienā Auns spēs ielūkoties cilvēka dvēseles vistālākajos nostūros, izprotot cēloņu un seku mehānismus. Zvaigznes ceturtdien iesaka Auniem paskatīties uz viņu attiecībām objektīvi un pēc tam izlemt, vai viņam patīk redzētais vai nē.

Ceturtdien Vērša panākumu atslēga būs konsekvence un pakāpeniskums, jo tieši uz to viņu mudinās horoskopa zvaigznes. Prāts darbosies skaidri un ātri, viss solās iet uz priekšu kā pulkstenis. Komunikācijā Vērsis ceturtdien pārsteigs citus ar savu apdomību. Lietišķajā sfērā tas var būt noderīgi, bet mīļotajam cilvēkam, diemžēl, liks žāvāties.

Strīdīgās situācijās zvaigznes Vērsim iesaka ieklausīties instinktā: tas būs tik saasināts, cik vien iespējams! Komunicējot ar pretējo dzimumu, viņa intuīcija būs kā melu detektors: Vērsis spēs smalki sajust partnera patiesos nodomus.

Ceturtdien Dvīņi saskarsies ar nepieciešamību sakārtot savas finanses. Ieteicams neatlikt šo jautājumu uz vēlāku laiku, jo tam piemērotāks laiks nebūs vēl ilgi. Ceturtdien Dvīņiem būs ļoti noderīgi apsēsties un pierakstīt savus galvenos tuvākās nākotnes plānus, īpašu uzmanību pievēršot izdevumu un ienākumu grafikam. Varbūtība, ka šie plāni būs veiksmīgi, ir ļoti liela.

Mīlas lietās Dvīņus sagaida pretrunu pilna dienu, kad prāts un sirds nesapratīsies. Loģika var teikt vienu lietu, bet intuīcija un jūtas - pilnīgi ko citu, izraisot Dvīņu dvēselē reālu cīņu! Lai nemētātos no vienas galējības otrā, Dvīņiem ceturtdien būs nepieciešama palīdzība no malas. Varat vērsties pie kāda, lai saņemtu padomu, taču labāk, ja Dvīņi vispirms paši tiks skaidrībā par savām jūtām un nomierināsies, noskaņojoties uz harmonisku vilni.

Ceturtdien Vēzis vēlēsies saredzēt loģiku un jēgu it visā, vienīgi žēl, ka apkārtējie ne vienmēr dalīsies šādā noskaņojumā. Vēzis būs īpaši veiksmīgs jautājumos, kuriem nepieciešama konsekvence un loģiska pieeja, tāpēc nav vajadzības tērēt emocijas kaut kam citam.

Ceturtdien Vēzim, lai pieņemtu nopietnu lēmumu, būs jākonsultējas ar savu mīļoto cilvēku. Vislabāk, ja Vēzis iepazīstinās partneri ar visiem iespējamajiem risinājumiem – tad viņš, paveroties uz tiem ar svaigu skatienu, piedāvās savu variantu. Vēzis būs pārsteigts, cik skaidra pēc šādas konsultācijas šķitīs situācija. Daudz kas nostāsies savās vietās, un pieņemt lēmumu būs daudz vienkāršāk.

Ceturtdien neatkarīgi no tā, kas notiks apkārt, Lauva dos priekšroku sienai starp sevi un apkārtējo realitāti. Lai pasaule jūk prātā, cik vēlas - Lauva ceturtdien nodarbosies ar savām lietām, lai tur vai kas. Pasaule nav tā vērta, lai tās dēļ atliktu savus darbiņus! Nu, varbūt tikai nedaudz parunāties par tās dīvainībām un trūkumiem.

Lauvai un viņa mīļotajam cilvēkam būs jāatrisina virkne strīdīgu jautājumu, kas neļauj viņu attiecībām attīstīties. Neko darīt – aizvainojums, kas slepus krājies jau mēnešiem ilgi, problēmu neatrisinās. Ceturtdien būs piemērots laiks, lai Lauva un viņa partneris no sirds aprunātos un kopīgi izvēlētos virzienu, kurā abi piekrīt virzīties tālāk. Bet pirms tam viņiem būs jāatbrīvojas no uzkrātajām pretenzijām un sūdzībām.

Ceturtdien Jaunavai būs iespēja noorganizēt jebkādu šovu! Jautājums tikai par to, kāds tas būs – sākot no ģimeniskas idilles ar ekskursiju uz mežu un eglītes izpušķošanu tajā (protams, paspējot atgriezties mājās līdz plkst. 22.00) līdz banālai ainai ar trauku dauzīšanu un runāšanu paceltā balsī. Jebkurā gadījumā Jaunavas mākslinieciskās spējas ceturtdien būs vislabākās. Atliek tikai atrast tām jauku pielietojumu.

Ceturtdien, iespējams, Jaunavai un viņas mīļotajam cilvēkam būs grūta saruna. Lai kā Jaunava vēlētos ceturtdien izteikt visu, kas dvēselē sakrājies, zvaigznes iesaka atturēties: šādi jautājumi ir pārāk delikāti, lai par tiem runātu tieši svētku vakarā. Turklāt Jaunavai nevajadzētu aizmirst, ka viņas viedoklis nav vienīgais pareizais. Visu, ko Jaunava redz, viņa novēro no sava zvanu torņa, bet, ja viņa vēlas uzlabot attiecības, no tā jānokāpj un jācenšas saprast, kā tas izskatās ar partnera acīm.

Ceturtdien Svaru dienas kārtībā būs jautājumi, kas saistīti ar organizētību un disciplīnu. Viss, kas neietilps noteiktajās normās un noteikumos, Svaros var izraisīt aktīvu noraidījumu. Centieties neļaut tam pāraugt aizkaitinājumā. Ja nevēlaties, lai jūs nosauc par morālistu, nelasiet citiem morāli. Tā ir viņu pašu atbildība, ja viņi gatavosies iziet ārpus mājas pēc 22.00 u.tml.

Svariem būtu jānovērtē situācija attiecībās ar mīļoto cilvēku. Varbūt pēdējā laikā tās ir nokaitētas līdz baltkvēlei? Vai Svarus un partneri kavē pārpratumi un aizvainojums? Lai kā arī būtu, ja Svari ceturtdien turpinās uzstāt uz savu, situācija var tikai saasināties. Labākais, ko viņi var darīt, ir piekāpties vai vismaz paņemt pauzi. Dažas atpūtas dienas abiem nāks par labu, liekot pēc iespējas ātrāk panākt kompromisu un salabt.

Ceturtdien Skorpionam būs žēl, ka nav iespējams noorganizēt kādu lielu draudzīgu saietu vai kopīgu ceļojumu ar draugiem. Nekas cits neatliks, kā sagaidīt Jauno gadu šaurā ģimenes lokā, tikai atmiņās un foto/video pārcilājot iepriekšējo gadu jautros svētkus. Iespējams, ka pietiks ar šo svētku atblāzmu, lai Skorpionam garantēta silta draudzīga atmosfēra un pozitīvas emocijas!

Skorpions būs noskaņots noskaidrot attiecības ar mīļoto cilvēku. Varbūt jau no paša rīta Skorpionu satrauks kāds jautājums, un viņš darīs visu, lai līdz galam noskaidrotu situāciju. Vienīgi slikti būs tas, ka savos slavējamajos centienos noskaidrot būtību, Skorpions var izrādīt stingrību un pat nežēlību. Ceturtdien, tiecoties pēc patiesības, viņš nepamanīs, ka tajā pašā laikā sāpina partneri.

Šajā dienā Strēlniekam kategoriski nav ieteicams nonākt konfliktos ar varas iestādēm vai savu priekšniecību. Tāpēc, ja priekšnieks nolēmis piezvanīt pašā svētku dienā un parunāt par ko nopietnu, izdomājiet jebkādu attaisnojumu, lai to nedarītu. Protams, arī nevajag mēģināt uzspēlēt kaķa un peles spēli, pēc 22.00 kur dodoties ārpus mājas un pamanot policistus. Ceturtdien Strēlnieka komunicēšana ar minētajām iestādēm un cilvēkiem var raiti novest pie sarunas paceltā balsī un pēc tam atlaišanas vai karcera.

Ja Strēlnieks vēlas atstāt iespaidu uz pretējo dzimumu, gan nevajadzētu kautrēties! Nav svarīgi, vai viņš mērķtiecīgi iekaros kāda sirdi vai vienkārši iegūs pāris jaunas paziņas, drosme un pašpārliecinātība būs viņa uzvaru atslēga mīlas frontē! Kā jau varat iedomāties – ja Strēlnieks ir vientuļš, ceturtdien šo uzvaru varēs svinēt pagaidām vēl tikai interneta tērzētavā.

Ceturtdien Mežāža dienas kārtībā būs divi labi zināmi jautājumi: "Kas ir vainīgs?" un "Ko darīt?" Bet, ja iespējas atrast atbildi uz otro jautājumu ir mazas, tad, kas attiecas uz vainīgo meklēšanu, šeit Mežāzim nebūs grūtību. Domas par taisnīguma uzvaru, kā arī par to, kā rīkoties, novērsīs Mežāzi no paša plāniem. Tātad varbūt lai Dievs meklē vainīgo? Vai nebūtu labāk domāt par saviem nepadarītajiem darbiem?

Mežāzim mīlas lietās var būt iespēja izlabot dažas savas pagātnes kļūdas. Vai arī vismaz līdzīgā situācijā tās neatkārtot. Tomēr, ja Mežāzis vēlas, lai viņa pašreizējās attiecības būtu ilgākas un veiksmīgākas nekā iepriekšējās, viņam būs kaut kas radikāli jāmaina sevī. Iespējams, mīlestībā Mežāzim traucē viņa ieradumi, varbūt uzvedība vai domāšana. Ceturtdien viņam pietiek palūkoties sevī, lai to saprastu.

Ceturtdien Ūdensvīrs riskē visu dienu pavadīt citu cilvēku problēmu un jautājumu risināšanā. Tāpēc viņa pašu lietas un plāni uz laiku var atvirzīties otrajā plānā. Taču, palīdzot citiem, Ūdensvīriem ceturtdien būs iespēja iegūt jaunus draugus un sabiedrotos un tas nemaz nav slikti.

Ceturtdien Ūdensvīrs var saņemt kritiku no sava mīļotā cilvēka. Turklāt nav teikts, ka kritika būs nepamatota. Protams, tas vienmēr ir nepatīkami, un pirmā Ūdensvīra reakcija var būt noraidījums un aizvainojums. Tomēr zvaigznes viņam iesaka mēģināt paskatīties uz lietām no otras puses. Varbūt viņa partnerim tiešām ir nopietni iemesli kritikai? Tad kāpēc gan neizturēties pret to ar izpratni?

Ceturtdien, kā vēl nekad, Zivis var pārsteigt ikvienu (arī sevi) ar savām organizatoriskajām spējām. To, uz ko vakar citus vajadzētu ilgi pārliecināt, ceturtdien Zivis noorganizēs bez lielām pūlēm. Zivīs pamodināto pārliecināšanas spēju pastiprinās pozitīvo emociju spilgtums apvienojumā ar nevainojamu loģiku. Citiem nebūs viegli pretoties šādam arsenālam un atliks vien piekrist, lai tā būtu kopīga Jaunā gada sagaidīšana Zoom vai kas cits!

Toties attiecībās Zivis atdos iniciatīvu un vienlaikus visu atbildības nastu sava mīļotā cilvēka rokās. Pašas Zivis būs diezgan bērnišķīgi noskaņotas: viņas vēlēsies, lai viņas uzklausa, pažēlo, sniedz padomu, ja nepieciešams - palīdz. Labi, ja ceturtdien partneris izturēsies pret to ar sapratni un sniegs Zivīm uzticamu plecu, ja nē, viņu attiecībās var pieaugt savstarpējas pretenzijas.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!