Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:430, Did:0, useCase: 0

Tavs dienas horoskops 30. decembrim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Trešdiena Aunam paies bez īpašiem notikumiem un satricinājumiem. Pašreizējās aktualitātes neradīs entuziasmu, bet no visām izklaidēm viņš izvēlēsies izklaidēties mājās, guļot uz iecienītā dīvāna. Kas attiecas uz mājsaimniecības darbiem (arī neatliekamajiem), Auns vēlēsies tos uz laiku atlikt. Un velti, jo trešdien šīs lietas neprasītu pārāk daudz laika un spēka. Bet "pēc kāda laika" var nepienākt nekad.

Mīlestības prognoze gan trešdienai Aunam ir vienkārši brīnišķīga, taču, lai tā piepildītos, viņam šis tas jāsakārto. Iespējams, ka starp Aunu un viņa mīļoto cilvēku bijis kāds konflikts vai strīds, kas jānogludina. Ja tā, tad ko gaidīt? Kādam taču jāsper pirmais solis? Zvaigznes trešdien iesaka Aunam pasniegt mīļotajam dāsnu dāvanu, kas liks aizmirst par aizvainojumu un iepriecinās abus - piemēram, grezns zīda gultas veļas komplekts.

Šī diena Vērsim solās būt interesanta un nesīs kādu labumu! Ja nesēdēs rokas klēpī salicis, trešdien Vērsis varēs izdarīt tik daudz, ka pašam brīnums. Pat neparastais nemiers, kas pārņems šajā dienā, nespēs viņu apturēt. Tas izpaudīsies tikai ar to, ka Vērsis spēs jebkuru lietu novest līdz galam ātrāk nekā parasti, lai nekavējoties ķertos pie jaunas.

Trešdien zvaigznes iesaka Vērsim paskatīties uz sevi ar mīļotā cilvēka acīm. Kāpēc viņš pilnībā netic komplimentu patiesumam? Vai Vērsis domā, ka tiešām nav tos pelnījis? Vērsim pietiek trešdien paskatīties uz sevi ar tā acīm, kurš viņu mīl, un atbilde kļūs skaidra. Viss, kā viņam patiešām trūkst ir tikai pašapziņa. Ja citi apbrīno Vērša labās īpašības, tad viņam vajadzētu lepoties ar sevi!

Trešdien Dvīņiem labākais risinājums būs atpūta un vēlreiz atpūta (protams, ja iespējams). Aizmirstiet par tiem, kas aicina aktīvi atpūsties! Trešdienas izvēle - mīksts dīvāns vai sliktākajā gadījumā ērts atzveltnes krēsls. Un no visām izklaidēm vislabākā būs mīļākā grāmata un zombiju apokalipse. Kas attiecas uz aktivitātēm brīvā dabā, Dvīņiem vēl būs tām laiks citās dienās.

Trešdien Dvīņiem vajadzētu ieklausīties savās fantāzijās un sapņos. Pēdējā laikā tie varētu būt ļoti spilgti un pat uzmācīgi. Vajadzētu tos uztvert nopietni kā mājienu no smadzenēm. Ko zemapziņa ar to palīdzību vēlas pateikt? Varbūt brīdina? Trešdien atbilde uz šo jautājumu palīdzēs Dvīņiem labāk izprast, kas notiek viņu attiecībās ar mīļoto cilvēku, un spert pirmos soļus šo problēmu risināšanai.

Trešdien visi Vēža centieni solās būt ļoti veiksmīgi! Varbūt viņu pārsteigs citu inertums, taču Vēzis spēs atrast īstos vārdus, lai viņus uzmundrinātu un aizrautu ar savām idejām. Tomēr vislabāk izdosies tie darbiņi, kas atkarīgi no personīgās iniciatīvas un enerģijas.

Trešdien Vēzim būs visas iespējas izprast notiekošā būtību. Ja attiecībās ar mīļoto cilvēku kaut kas mulsina vai kāda viņa dzīves daļa paliek paslēpta, Vēzis var atklāt šos noslēpumus. Kaut ko svarīgu Vēzis spēs uzzināt, uzdodot mīļotajam tiešu jautājumu. Ja viņš visu nepasaka, rūpīgi jāseko līdzi tam, kas notiek apkārt. Trešdien pati dzīve jebkurā brīdī var apmierināt Vēža zinātkāri.

Trešdien vislabākais, ko Lauva var darīt, ir paveikt ko radošu. Viņam būs grūti koncentrēties uz dienas aktualitātēm, bet kaut ko uzzīmēt vai uzrakstīt - lūdzu. Turklāt tieksmi pēc radošuma var labi apvienot ar ko noderīgu. Piemēram, plānot jaunu dzīvokļa dizainu un pie viena tīrīt māju.

Zvaigznes Lauvam iesaka izrādīt mīlestību un rūpes par tiem, kas viņam dārgi. Turklāt šoreiz to vislabāk darīt vismateriālākajā formā, proti, dāvanas veidā. Kas var būt labāks par dāvanu, kas var uzreiz uzmundrināt mīļoto cilvēku, liekot aizmirst par nelielām rūpēm un nepatikšanām? Pareizi, nekas! Tāpēc trešdien nav vērts taupīt: Lauvam vajadzētu dāvāt partnerim ko tādu, kas viņam patiešām sagādās prieku.

Jaunavai var ienākt prātā daudz oriģinālu, nestandarta ideju. Šīs idejas ne tikai atšķirsies ar negaidītiem loģikas pavērsieniem, bet arī izrādīsies pārsteidzoši pareizas un perspektīvas. Trešdien Jaunava vienlīdz labi darbosies ar loģiku un intuīciju. Turklāt intuīcija iegūs tādu pašu skaidrību kā parasta domāšana.

Trešdien Jaunava un viņas mīļotais cilvēks centīsies viens otram uzspiest savus lēmumus vai domas. Tas var būt īsts pārbaudījums jūsu nerviem. Lai nepadziļinātu konfliktu, Jaunavai godīgi jāatbild uz jautājumu: "Kas notiek?" Vai viņas izredzētais vēlas pārāk daudz? Vai arī pati Jaunava reaģē pārāk emocionāli? Ja vainojamas tikai partnera prasības, trešdien ar viņu par to atklāti un no sirds jāparunā.

Trešdien Svariem būs diena, kad tiks pārcilāti papīri no vienas čupiņas uz otru - visticamāk, viņš nevēlēsies darīt neko citu. Toties pārlikt un šķirot papīrus Svariem izdosies meistarīgi! Tāpēc labākais, ko Svari var darīt trešdien, ir nevis strīdēties ar zvaigznēm, bet gan izmantot dienu, lai bez liekas steigas sakārtotu savu grāmatvedību un citus dokumentus.

Trešdien Svari vairāk sāks šaubīties par visu. Īpaši – par mīlas attiecībām, kas sākotnēji izskatījās tik daudzsološas, bet tagad, šķiet, pilnībā neattaisno uz tām liktās cerības. Tomēr ir pāragri izdarīt secinājumus un vēl jo vairāk - veikt konkrētus pasākumus. Svaru jūtu "nesakārtotība" ir tikai veltījums zvaigžņu novietojumam. Rīt viņu viedoklis par situāciju var krasi mainīties.

Trešdien labākais risinājums Skorpionam būtu veltīt dienu vienam no saviem vaļaspriekiem, jo būs ļoti grūti iešūpoties uz ko vajadzīgu, bet neinteresantu. Taču jautājumos, kas izraisa lielu interesi, rezultāti solās būt pārsteidzoši! Tāpēc Skorpionam trešdien nav lielas izvēles: vai nu aizmigt darot svarīgas, bet garlaicīgas lietas, vai arī veltīt dienu tam, kas viņam patiešām patīk.

Ja Skorpions ir iemīlējies, trešdien sāksies lielu sasniegumu un pārmaiņu laiks! Zvaigznes saka: it visā, kas attiecas uz attiecību un jūtu sfēru, viņam ir laiks sākt īstenot iecerētos plānus. Skorpionam ir viss nepieciešamais, lai trešdien sāktu īstenot savas idejas.

Trešdien var just līdzi Strēlnieka ienaidniekiem un nelabvēļiem! Ikviens, kurš šajā dienā stāsies Strēlnieka ceļā, riskē ciest smagus zaudējumus. Trešdien Strēlnieka atjautība spēs lieliski palīdzēt ne tikai apiet viltīgos slazdus, bet arī visefektīvāk un tajā pašā laikā cilvēcīgāk tikt galā ar pretiniekiem.

Trešdien vientuļajam Strēlniekam būs iespēja satikt To Vienīgo un Īsto, kurš vai kura atbilst visām viņa cerībām. Tomēr būs jāizrāda neatlaidība un atjautība, jo savstarpējā interese, visticamāk, pati no sevis, kā pēc burvju mājiena, neuzradīsies. Strēlniekam būs jāintriģē, skaidri jāliek noprast, uz ko viņš ir spējīgs, jāparāda pavedināšanas brīnumi. Citādi šī daudzsološā iepazīšanās paliks īslaicīga.

Trešdien horoskopa zvaigznes mudinās Mežāzi slinkot un justies miegainam. Miegainais stāvoklis var viņu vajāt līdz pat vakaram. Ja Mežāzis neatradīs veidu, kā uzmundrināt sevi un noskaņoties uz aktivitāti, diena paies, neko īpašu nepadarot. Mēģini no rīta izdzert papildu tasi stipras kafijas. Nu, ja tas nepalīdz, neko nevar darīt!

Zvaigznes aicinās Mežāzi nodarboties ar pašanalīzi, ņemot par piemēru pagātnes attiecības. Viņam jāmēģina atbildēt uz jautājumu, kas tajās aizgāja greizi un kurā brīdī? Ko viņš izdarīja pareizi, un ko (ja būtu tāda iespēja) vēlētos mainīt savā rīcībā? Pēc tam Mežāzim jāatgriežas mūsdienās: vai viņa attiecības ar mīļoto cilvēku nav līdzīgas šai pagātnes situācijai? Ja ir līdzība, tad Mežāzis var izdarīt secinājumu par to, kā rīkoties tālāk.

Trešdien Ūdensvīra diena solās būt ārkārtīgi veiksmīga, padosies viss, kam vien viņš ķersies klāt. Ūdensvīrs spēs pārsteigt citus gan ar enerģiju, gan paaugstinātu intuīciju un loģiskiem spriedumiem. Citiem vārdiem sakot, diena ir tik labvēlīga, ka nebūtu prātīgi to tērēt sīkumiem. Trešdien varat risināt patiešām lielas lietas!

Zvaigznes Ūdensvīriem piešķirs jautru, enerģisku un saulainu noskaņojumu! Šis ir lielisks laiks, lai to pavadītu blakus savam mīļotajam cilvēkam, daloties ar viņu pozitīvās emocijās un izbaudot saskarsmes sirsnību un siltumu. Ja Ūdensvīrs vēl nav sadūšojies kādam atklāt savas jūtas, trešdien viņš to varēs lieliski paveikt arī bez vārdiem - ar savu starojošo izskatu un žilbinošo smaidu.

Horoskopa zvaigznes trešdien dāvās Zivīm mierīgu pašapziņu. Diena solās attīstīties lēnām un bez īpašiem satricinājumiem. Ja Zivis vēlas kaut ko vairāk nekā tikai parastu dienu, tad viss atkarīgs no viņu iniciatīvas. Varat, piemēram, noorganizēt kādu virtuālu ballīti. Ja trešdien jums izdosies tā iekustināt draugus vai paziņas, viņi ilgu laiku būs jums pateicīgi par pozitīvo lādiņu.

Zvaigznes mudina Zivis, lai attiecībās ar mīļoto cilvēku tās parādītu maksimālu dabiskumu, sirsnību un vienkāršību. Cik bieži mēs vēlamies kāda cilvēka acīs izskatīties labāki nekā esam! Trešdiena ir lieliska diena Zivīm, lai novilktu ideālās princeses (vai prinča) plastmasas vainagu, atklājot īsto seju. Jāparāda savam mīļotajam cilvēkam, kas viņas ir parastajā dzīvē, ar viņu draudzīgi jāparunā, no sirds uz sirdi. Agrāk vai vēlāk tas būs jādara, trešdien, atverot sirdi, Zivis var paļauties uz sapratni un sirsnību.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!